Şimdi Ara

Amazon Türkiye 980 PRO 2 TB 4090 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung 980 PRO Dahili Solid State Drive SSD MZ-V8P2T0BW, 2 TB PCIe 4.0, 7.000 MB/s'ye kadar, NVMe M.2 2280
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08QJHLC8J?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&ref_=chk_typ_imgToDp&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_balbao -- 3 Eylül 2023; 15:26:29 >

• Güzel fiyat, 1 tb lık yeni aldım daha. Almamış olsaydım kesin alırdım bu modeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 30 Ağustos 2023; 3:55:18 >
  • samsung ssd lerde bozulma sorunları kronik olan seriler hangileriydi acaba yeri değil ama hazır lafı açılmışken sormak istedim

• crashris kullanıcısına yanıt

Bozulma sorunlu bir model bilmiyorum ama 980 pro ve 990 pro versiyonlarında sağlığın hızlı düştüğüne dair bir şikayet vardı ama sonra Samsung güncelleme ile halletmişi sanırım.

• melihcskn M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yazılımsal ise bişey olmaz ama bilemedim, yabancı forumlarda bazı kişiler samsung isminin arkasına saklanıp parça kalitesini düşürse kim farkeder vs diyorlardı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • crashris kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı diğerleri için de geçerli, Micron, WD gibi firmalar daha kötü ürünler yapmaya başlasa hangimiz ilk bakışta anlayabiliriz ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bunu en iyiler yapar ara firmalar cesaret etmez hemen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cok iyi fiyat kaptım hemen. Finans +400 tl bonus geldi

• Alınır mı ps5 için garanti de sorun olur mu ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Karqasa kullanıcısına yanıt

Iki yıl garanti var hocam bozulursa para iadesi yapıyorlar degisim yok

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    O zaman alayım sağolasın hocam ps5 oyunlar yetmiyor

Taksit olayı var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karqasa -- 30 Ağustos 2023; 16:4:7 >
    6 ay yaptım. Finans kart varsa 400 bonus veriyor tabi sepeti 4000 e tamamlamak lazım

Eyvallah hocam finanskart yok enpara ile axess var bende enpara ile 6 taksit ile aldım

ps5 e takacaksanız soğutucu almayı unutmayın. dükkanımda var bakabilirsiniz

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Soğutucu nasıl bir şey kendiliğinden soğutucu olandan mı

amazon
    SAMSUNG 980 PRO SSD Heatsink 2TB PCIe Gen 4 NVMe M.2 Dahili Katı Hal Sabit Disk, Isı Kontrolü, Maksimum Hız, PS5 Uyumlu, MZ-V8P2T0CW
    https://www.amazon.com.tr/dp/B09JHKSNNG?_encoding=UTF8&psc=1&ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_5H5SCRYAMQYZG6QK331B

kendinden soğutuculu olanın fiyatı yüksek. bu ürünün fiyatı çok iyi şu an. haricen takanlar da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 30 Ağustos 2023; 16:27:13 >
  • Ben yeni bilgisayar topluyorum ilk kez. Henüz tüm parçalarını tamamlamam 1 2 ay daha sürecek. Normalde 1TB 980 Pro alacaktım. Sizce bu ürün alınır mı? Test edemeyeceğim. Bozuk çıkabilir mi? Garanti olacak mı? Daha önce Amazon Germany den hiç alışveriş yapmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Doğru bilgi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IV.Murat kullanıcısına yanıt

Maalesef her sıfır ürünün kutudan arızalı olarak çıkma ihtimali var. Yalnız Amazon'dan aldığınız için sorun etmenize gerek yok. Amazon Germany ürünü direkt iade alıyor. Şunu hatırlatmak isterim; gümrük vergisi ve kargo ücretini iade etmiyor. Yani arızalı çıkarsa, iade etmeniz durumunda 2700 TL civarı bir para iadesi alırsınız. Ben Amazon Germany üzerinden WD850SN m2 almıştım. 6 ay sonra kullanma fırsatım oldu. Kullandıktan 3 ay sonra da arızalandı. Garanti konusu da anlattığım şekilde ilerledi.

bu nasıl oldu hocam? yani +400 için ne gerekiyor?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.