Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
162
Favori
134.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

rakipleri

Alıntıları Göster
    iyi cevap, ama artık okudugum kadarıyla USA Amazon Kullanıcı adıyla giriş yaparsak direk yuklu geliyor değil mi ?
  • 4k stick kullanıyorum. Kumandayı tv min ana kumandası olarak ayarladım.( ayarlardan biraz köşelere saklamışlar) kodi, netflix, beinconnect, spotify, streamio(favorim) puhu, tv+(biraz sorunlu), youtube vs hepsi sorunsuz. Klavye alıcı usb siniçin çinden otg kablosu, screen rotate, bluetooth mouse vs hersey iyi fakat bir sorunum var

-amazon native prime uygulaması indirilemediğinden ötürü aptiode daki prime ile sorunsuz izliyordum. Fakat nedense şimdi videolar HD açılıp 144p ye falan iniyor anında.vcd gibi oluyor yani. Diğer streaming app lerindr boyle bir sorun yok.(prime tr üyeliğim var)

Amazon prime tr desteği veriyor fakat cihaz desteklememekre.trajik.biz de sideload prime yüklüyoruz:) paramızla rezillik

Çözebilen benzer sorun yaşayan varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychovsky -- 13 Eylül 2019; 13:15:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

iyi cevap, ama artık okudugum kadarıyla USA Amazon Kullanıcı adıyla giriş yaparsak direk yuklu geliyor değil mi ?

Alıntıları Göster
    Evet.
  • psychovsky kullanıcısına yanıt
    Digiturk aboneliğinizde film ve dizi paketiniz var mı? Bein connect uygulamasıyla filmleri izleyebiliyor musunuz?
    Uygulama sürüm numarası nedir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Var.4.0.3b497
    Film denememiştim açılmıyormus, ama dizi ful kanallar sorunsuz, zaten oradan film hiç izleme geregi duymadım

• Amerika hesabı kullanmanın bir faydası var mı ?

Hatta diyorum ki şu çakma abd adresli hesabı kullanıp bir sürü gereksiz sadece ABD'de çalışan uygulamaların reklamını-banner'ını göreceğime kendi orijinal TR hesabımı mı kullansam ?

Ne faydası var TR kullansak ne zararı olur ?

Cihaz .de den alınma
  • Selamlar,
    Bende Bir tane 4K Stick aldım az önce , akşam bir kurulum yapalım...
    Aslında ChromeCast 2 işimi çok iyi goruyordu ve ben bu Stick 4k urunu Projeksıyon cıhazında kullanmak ıstıyorum Bluetooh olayından Hoparlore yansıtmak, Kodı ile pc den share ettiğim Videoları akıcı olarak Prjksıyon uzerınden ızlemek ıcın aldım..
  • quote:

Bu ürün çalışır mı ? https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hadron-micro-usb-hub-478147066
    Buna benzer çinden aldım fire tv de çalışmadı.ilginç bir şekilde chipset farkı varmış huwai telefonda çalıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Buna benzer çinden aldım fire tv de çalışmadı.ilginç bir şekilde chipset farkı varmış huwai telefonda çalıştı.

Alıntıları Göster
    enteresan uyumlu olupta kullanan ve nerde aldıgı belli olan bir arkadaşımız link verebilir mi ?
    tşkkrler,
  • Arkadaşlar netflix görünüyor ama Unavailable yaziyor? Ne yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: impressM

Birkac yerde adresi usa yaptiktan sonra cihazdan account deregester yapin demisler bir faydasi olur mu acaba ?
    Naptıniz?

• quote:

enteresan uyumlu olupta kullanan ve nerde aldıgı belli olan bir arkadaşımız link verebilir mi ?
    tşkkrler,

Alıntıları Göster
    2 In 1 OTG mikro USB Kadın USB Erkek Veri Transfer Şanzıman Ana Güç Y Splitter adaptörü Mikro 5 pin Kablo JLRJ88https://tr.aliexpress.com/item/32971907745.html?spm=a2g10.search0306.3.51.5df325e62cSsgT&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_0_10084_10083_10887_10307_321_453_10889_10911_322_454_10914_10618_536_10065_317_537_10068_319_10301_10059_10103_10884_10696%2Csearchweb201603_0%2CppcSwitch_0&algo_pvid=4a187d70-94ef-48ec-b80d-1f21c933c792&algo_expid=4a187d70-94ef-48ec-b80d-1f21c933c792-9
    bunu aldım sorunsuz kullanıyorum.Yedek için sipariş verdim 2 aya yaklaştı gelmeyecek sanırım.
    Gembird A-OTG-AFBM-04 kablo arayüz adaptörü Micro USB-B USB-A Siyah Adaptör A-OTG-AFBM-04https://www.nanokatalog.com/Gembird-A-OTG-AFBM-04-kablo-arayuz-adaptoru-Micro-USB-B-USB-A-Siyah-Adaptor-A-OTG-AFBM-04,PR-847850.html?gclid=Cj0KCQjw_OzrBRDmARIsAAIdQ_KFy20TliEJZagQghM-CCbVDcbw1Ch4nmeuAvU3RdRq9iaGq4cCxHkaApdmEALw_wcB
    alan arkadaşda var sorunsuz çalışıyor.
  • Ama Türkiye'den bulmak gerekiyor aliexpxrss bu aralar sıkıntılı hiç bir rakipsız urun gelmiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 16 Eylül 2019; 9:23:44 >
  • quote:

Naptıniz?

Alıntıları Göster
    Firetv de calismiyor. Android boxta uygulamada calisiyor ama cozunurluk dusuk 480p.
    7 gun deneme suresi dolunca iptal edecegim prime video aboneligimi.

• Amerika hesabı kullanmanın bir faydası var mı ?

Hatta diyorum ki şu çakma abd adresli hesabı kullanıp bir sürü gereksiz sadece ABD'de çalışan uygulamaların reklamını-banner'ını göreceğime kendi orijinal TR hesabımı mı kullansam ?

Ne faydası var TR kullansak ne zararı olur ?

Cihaz .de den alınma
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    Cihazı nerden aldığınız önemli değil.

ABD adresi girip aktive etmezseniz uygulama yükleyemezsiniz.En basitinden ben kullandığım dönemde Perfect Player'ı bile yükleyememiştim.Günümüze güncel bir örnek ise ; Netflix'i yükleyememek mesela...

• Bugün Mi Box alacaktım fakat Firestick'in Almanya fiyatını görünce aklım çelindi yaklaşık 220tl ye satılıyor en az yarı fiyat. İptv için alıcaz tavsiye eder misiniz? Yoksa paraya kıyıp Mi Box mı alalım?

Ayrıca merak ettiğim bir şey var İptv de kanal değişimi eski uydu gibi kolay mı mesela eskilerde kumanda da kanal sayısını yazıp anında açabiliyorduk ama bunların kumanda da sayı tuşları yok nasıl oluyor?

Bir de Amazondan ek bir indirim gelir mi beklemeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nir-vah-nah -- 15 Eylül 2019; 19:24:28 >
  • nir-vah-nah N kullanıcısına yanıt
    Firestick fazlasıyla işinizi görecektir.

• nir-vah-nah N kullanıcısına yanıt
    Hiç düşünmeden al bir FireTV Stick bak keyfine.

Üzerine SmartIPTV uygulamasını yükler ve bir hafta boyunca IPTV'yi bu uygulamada denersin.Ama bir haftalık deneme süresi sonunda satın almak zorundasın uygulamayı.Ki zaten bana göre beğenirsin ve satın alırsın.Benim Fire TV Stick kullandığım dönemde en beğendiğim uygulama olmuştu çünkü.

Bahsettiğim uygulamanın sitesi :https://siptv.app/news/

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.