Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
162
Favori
134.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ender

Bu arada arkadaşlar FireTv NTFS destekliyor gibi...https://www.youtube.com/watch?v=aTGlH6pFnV8
    Videoyu izledim. Gibi değil gerçekten ntfs formatını görüyor. Benim aparat hiç görmüyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Durum aparatlami ilgili?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lxtream Player ve Smart IPTV dışında program önerisi olan var mı.

Xciptv kullandım beğenmedim.
    Perfect Player da aynı şekilde.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Gse iptv player

• kc2003 K kullanıcısına yanıt
    Denedim onuda diğerleri kadar iyi ve kullanışlı değil maalesef

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    SmartIPTV varken Amazon Stick için uygulama aramaya gerek yok bence.Çünkü kullanıp denediklerim arasında en kullanışlısı oydu ve deneme süresi sonunda satın alıp kullanmıştım bir zamanlar.

Öyleki bugün Apple Store'da mevcut olsa ; hiç düşünmeden Apple TV 4K'ya yükleyip kullanacağım bir uygulamadır ama sadece Android tabanlıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

SmartIPTV varken Amazon Stick için uygulama aramaya gerek yok bence.Çünkü kullanıp denediklerim arasında en kullanışlısı oydu ve deneme süresi sonunda satın alıp kullanmıştım bir zamanlar.

Öyleki bugün Apple Store'da mevcut olsa ; hiç düşünmeden Apple TV 4K'ya yükleyip kullanacağım bir uygulamadır ama sadece Android tabanlıdır...
    @ Papirus Apple Tv'de en çok beğenerek kulandığınız İPTV oynatıcı hangisidir?
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bende çok memnun kaldım ve denemenin 4. Gününde aldım uygulamayı. Gayet başarılı.

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Geçen zaman içerisinde farklı IPTV uygulamaları da denedim hatta ücretli olanlara bile baktım ama en hoşuma giden iPlayTV oldu ve satın aldım.

Hâlâ da onu kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum.

Ama son dönemde kanal listesinin hiç değişmediğini farkedince bunun IPTV listesinden değilde uygulamanın kendisinden kaynaklandığını ve uygulamanın listeyi bir türlü güncellemediğini tespit ettim.Menüden " Manuel güncelleme " yapsam bile listeyi güncellemiyor ki önceki sürümlerde bu böyle değildi ve listeyi anında güncelliyordu.

Ama bu bana göre kullanımından vazgeçilecek kadarçok elzem birşey değildi ve ben bu haliyle de olsa zevkle kullanmaya devam ediyorum.

" Bu sıkıntı için ne yapıyorsun ? " dersen ; haftada bir listemi kaldırıp tekrar yüklüyorum PC'den ve güncellenmiş liste ile yola devam ediyorum.

Son olarak iPlayTV'nin forum sayfasını okuduğumda şuna rastladım :

Uygulamanın yazılımcısı Andre Silva ; 25 Şubat tarihli mesajında " Merhaba arkadaşlar, cevap vermezsem özür dilerim ama istenen tüm özellikleri eklememe izin verecek yeni bir sürümde ( sıfırdan ) çalışıyorum . Mevcut sürüm bazı özelliklere sahip olmayı zorlaştıran bazı sorunlara sahiptir.Bildirilen hataları düzeltmek için önümüzdeki günlerde biraz zaman geçirmeye çalışacağım. " diye yazmış.

Yani bildirilen hatalardan arındırılmış ve istenen özelliklere göre yeni bir uygulama olması açısından uygulamayı sıfırdan yazıyormuş.Fakat bu mesajın üstünden 7-8 ay geçmesine rağmen henüz bir gelişme yok ve ben dahil diğer kullanıcılarda sabırsızlıkla bekliyor yeni versiyonu.

Dolayısıyla mevcut 3.1.2 sürümü için ; Ocak ayından bugüne kadar bir güncelleme de gelmedi ama ben hâlâ kullanmaya devam ediyorum.Çünkü beni rahatsız edici bir sıkıntısı yok şimdilik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 21 Eylül 2019; 13:22:39 >
  • ABD'den cihaz gelecek 4K olamayan versiyon. Ethernet bağlantısını en ucuz nasıl çözebilirim?
  • Ara kablo şuan için bulunması en zor şeylerden biri. Otg Y USB kablo ile çıkış alıp, USB ethernet dönüştürücü ile işinizi görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Ara kablo şuan için bulunması en zor şeylerden biri. Otg Y USB kablo ile çıkış alıp, USB ethernet dönüştürücü ile işinizi görebilirsiniz.
    Aliexpress'de 5$ civarlarında var. TR'de Ugreen ve Amazon orjinal ürünleri 150 TL ve üzeri. Gerçekten garip ve neden TR'de yok anlamış değilim :)
  • Ali'den artık çok zor gelmesi. En son verdiğim siparişler gelmedi. İade aldım.
    Sıkıntı şuan gümrükte. Kablo satanlar da getiremiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabata21

Videoyu izledim. Gibi değil gerçekten ntfs formatını görüyor. Benim aparat hiç görmüyordu.

Alıntıları Göster
    Ntfs deniyen var mi

• İsteyen varsa kargo dahil 150 tlye UGreen 2.0 ethernet adaptör+ara adaptörü satabilirim sıfır jelatini bile açılmamış

• Merhaba,
    TV eski saba marka. Firetv kumandasını birtürlü ayarlayamadım. Tv Hdmi cec uyumlu değil.
    Bütün tv ayarlarını denedim.
    Manuel kumanda kodları vs olmadı.
    Sesi açıp kapasaydı iyiydi.
    Cihazın kendi sesini açıp kapama ayarı yok sanırım bulamadım.illa tv ye entegre olmak zorunda mı?

• magellan74 M kullanıcısına yanıt
    Equipment ayarlarından kumandayı ayarı yapmayı denediniz mi?

• CXath1 C kullanıcısına yanıt
    Evet, manuel kumanda kodlarını bile denedim.
    Panasonic ve pioneer tv de sorun yok ama saba lcd olmadı malesef.
    Cihazın kendi ses seviye kontrolü yokmu acaba? Firetv bütün menüyü kurcaladım ama kendi ses ayarı yok bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: sabata21

Alıntıları Göster
    aparatı olanlarda FAT32 diyor sadece anlamadım durumu ? anlayan biri varsa beri gelsin :)
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.