Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.083
Cevap
163
Favori
134.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bu cihaz ile turkcell tv+'sı sorunsuz izlemenin bir yolu var mıdır? TV+ 2.3.2'yi kurduğumda bazı bir çok kanalda TV+ yayını oynamayıp hata kodu 100'ü veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzgokhan -- 1 Eylül 2019; 2:1:6 >
  • İzmir içi elden 1080p model ALINIR. Varsa elinde olan iletişime geçebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fire TV'si olan arkadaşlardan bir ricam var: Rica etsem Cisco'ya ait AnyConnect adlı apk'in çalışıp, çalışamadığını deneyebilirler mi? İnternette çok aradım ama bir yorum bulamadım, çeşitli uygulamalar indirilebiliyor anladığım kadarıyla ama spesifik olarak bu uygulamanın hatasız bir şekilde çalışıp, çalışmadığını merak ediyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Elimde fire tv 2nd gen box olan var.Ethernetli 4k lı fire tv serisinin en iyi cihazı.Almak isteyen pm atabilir.
  • Bein Connect uygulamasının son 4.0 sürümünde bir değişiklik olmuş sanırım. Film ve dizileri izlemek istediğimde ana ekrana atıyor. Canlı TV kanallarını izlemede bir sorun yok.

Eski sürümlerde herhangi bir sorun yoktu.

Bu konuda bir deneyimi olan var mıdır?

• Merhaba arkadaşlar cihaz yarın elimde olacak. Üyelik girişi yaparken USA adreslerini falan kullanmama gerek var mı ? Nasıl en stabil çalışıyor? Netflix ve amazon prime için kullanmayacagım. IPTV , stremio ve web browser tarzı kullanacagım. Bunlar için bölgenizde kısıtlama var gibi uyarılar gelir mi turkiye adresiyle girseM?
  • vicdansız amazon satsana artık şunu türkiyede
  • Arkadaşlar bişi sormak istiyorum. Biraz cahilce olacak ama, ben bu cihazı yeni aldım. Kapatama nasıl oluyor? Kumandanın üstündeki kapatma tuşu direk tv yi kapatıyor, sleep moduna alınıp Hdmi değiştirip o şekilde mi kalacak? Yani hep açık mı kalacak cihaz bi şekilde anlamadım gerçekten🧐
    Bilgisi olan birileri yardımcı olabilir mi ??

• omer23 O kullanıcısına yanıt
    Cihaz kapanmıyor. Devamlı çalışması için tasarlanmış. Ana menüde bırakıp TV yi kapatıyorum bende aynı şekilde. Şuana kadar sorun çıkmadı bu şekilde cihazda.

• AslanDrogba kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda Amazon hesabınız var ise ana adres TR ise Netflix ve YouTube uygulaması sanırım kurulmuyor kendi mağazası üzerinden. Apdoite TV ile kurulabiliyor yinede. Başka herhangi bir kısıtlama yok. Amazon Prime içerikleri zaten hiç bir şekilde kullanılamıyor. Resmi destek olmadığından TR de.
    Tercih size kalmış.

• Merhaba, usa adres girili cihazda orjinal netflix ve youtube calisiyor, prime video abonelik alsam turkce altyazilar gelir mi ?
    Tesekkurler

• impressM İ kullanıcısına yanıt
    Bırakın altyazıyı muhtemelen videoları açamazsınız bile. Bende de ABD adresi girili ve default adres. 1 hafta ücretsiz prime deneme aboneliği vardı. Bir video bile izleyemedim. Bölge hatası veriyor.
    Sadece Telegram grubunda 1 kişi izleyebildiğini yazmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dkelleci

Bein Connect uygulamasının son 4.0 sürümünde bir değişiklik olmuş sanırım. Film ve dizileri izlemek istediğimde ana ekrana atıyor. Canlı TV kanallarını izlemede bir sorun yok.

Eski sürümlerde herhangi bir sorun yoktu.

Bu konuda bir deneyimi olan var mıdır?
    Merhaba hocam sorunu çözebildiniz mi? Ben de yakın zamanda almayı planlıyorum ve kullanacağım uygulamardan biri de beinconnect
    Tr altyazı olması için, amazon.de üzerinden açılmış bir prime video hesabına ihtiyacınız var. Diğer bölgelerden açılan amazon hesapları, tr altyazı sağlamıyor.
  • Tesekkurler.
    Cihaza reset atsam.yeni bir amazon.de ile giris yaptigimde amazon hd ve turkce altyazili olarak gelecek netflix te simdiki orjinal haliyle yuklenmis geliyor mu ? Amazon.de aldigim adresi cihaza girdikten sonra bilgisayarda yapmam gereken birsey var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impressM -- 10 Eylül 2019; 21:29:50 >
  • blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    Evet dediginiz gibi hicbir videoyu acnadi. Usa adresi giriki cihazda,
    netflix youtube sorunsuz prime video uygulamasi kendi cihazinda calismiyor 5505 uyarisi veriyor. Cslissaydi 7 gunden sonra aboneligi devam ettirmeyi dusunuyordum. Prime video aboneligimi cep telefonu ve farkli bir android boxta deniyorum calisiyor sorunsuz altyazi vs sadece cozunurluk dusuk 480 p veya 540p veriyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impressM -- 11 Eylül 2019; 8:47:43 >
    VPN ile bile denedim. Bir şekilde "region"'u tanıyor cihaz. Hatta ben cihazı Avusturya'dan aldım ve ordaki adresle bile denedim ama olmadı. Bende deneme aboneliği bitince yenilemedim. 😊

• Bu aksam adresi istanbul yapacagim reset atip bir de boyle deneyecegim 😂
    Prime video calistirabilen arkadasimiz var mi bu cihazda ?

Tesekkurler

• Bu arada amazon music sorunsuz calisiyor prime video abonelik baslayinca bunu hediye ediyorlar sanirim daha once acilmiyordu cunku.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.