I

Yüzbaşı
21 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, 22 23 veya max 24" smart tv li netflix youtube mevcut ve uydu alicisi dahili olan bir led tv ariyorum tavsiyeniz ne olabilir ? Mutfakta duvara monte edecegiz cok pahali bir tv dusunmuyorum max 1.000 tl ye kadar bir tv bulabilir miyim bu ozelliklerde.

Tesekkurler
Merhaba,
Hk1 pro puhu tv yi indirdim uygulama kapatiliyor
Apk olarak bir siteden indirdim yine calismiyor.
Bu sorunu nasil cozebilirim fabrika ayarlarina alip tekrar mi kurulum yapsam .
Merhaba,
Kıı pro cihazimda android 5.1.1 netflix helpten yukledigim apk ile netflix 480 p goruntu veriyor. Bu cihazda netflixi 540p seyredebilecegim bir apk var midir ? Simdiden tesekkurler
Arkadaslar merhaba, netflix 4k destekleyen veya en kötü netflixte 1080p destegi sunan android media player var mi ?
Tesekkurler
Merhaba,

dsmart adsl den turknet vdsl geçelim dedik evraklar ulaşmış 2 gün önce de mesaj geldi internetinizin taşınma işlemi başlamıştır işlem sonuçlanında tarafınıza bilgi verilecektir diye. Bugün bir arayayım dedim turknet call centeri telefona çıkan arkadaş netiniz taşınamıyor diyor şaka mı bu dalga mı geçiyorlar anlamadım evrakları hazırlıyoruz 14 tl de kargo parası ödüyoruz sonra internetiniz taşınamıyor yeniden başvuru yapmanız gerekiyor deniliyor. Çözemedim bu işi.
Merhaba,

dsmart adsl den turknet vdsl geçelim dedik evraklar ulaşmış 2 gün önce de mesaj geldi internetinizin taşınma işlemi başlamıştır işlem sonuçlanında tarafınıza bilgi verilecektir diye. Bugün bir arayayım dedim turknet call centeri telefona çıkan arkadaş netiniz taşınamıyor diyor şaka mı bu dalga mı geçiyorlar anlamadım evrakları hazırlıyoruz 14 tl de kargo parası ödüyoruz sonra internetiniz taşınamıyor yeniden başvuru yapmanız gerekiyor deniliyor. Çözemedim bu işi.
Merhaba,
Ben de böyle bir mini pc aramaktayım asus vivo pc tarzında. hdmi ile led tv ye bağlamak istiyorum klavye ve mouse tamam usb den bağladık fakat mini pc de youtube vs açtığımda sesi led tv ye nasıl aktaracağım ?
Teşekkürler.
arkadaşlar merhaba
ferroli kombi kullanıyoruz bu seneye kadar bir sıkıntı yaşamadık bu sene de kombi bakımını yazın yaptırdık şöyle bir sıkıntımız var petekler açıkken mutfak vs sıcak su gelmiyor kombiden petekleri devre dışı bırakınca sıcak su geliyor acaba sorun ne olabilir ? saygılar.
arkadaşlar mele a2000 android media player icin once logitech k4000 sonra goldmaster 883 smart tv ve android uyumlu klavyeli mouse aldım her iki modelde de mouse bolumu sorunsuz fakat klavyede bazı tuslar klavyedeki yerlerinde degil alakasız yerlerde çıkıyor . shift ve alt tusları ile diger sembollere ulasamiyorum bunun gibi sorunlar var tam anlamıyla klavyeyi kullanamıyorum google play storeden q klavye türkçe indirdim varsayılan olarak bunu ayarladım sorun yine cozulmedi . bu sorunu nasil cozerim ?
Merhaba,
arkadaşlar izleme mesafem 3.5 metre bu iki panel arasında kaldım.
panasonic plazma mı panasonic led mi ? tv yi digitürk hd ve dsmart hd cihazı ile kullanacağım daha çok film dizi maç seyretmek için kullanılacak.
ileride belki bir de xbox alıp bunu da bu tv ye bağlayacağım . bu kullanımlar için acaba 50stw60 ı mı yoksa lps led 50etw60 mı tavsiye edersiniz ?

şimdiden çok teşekkür ederim..
saygılar.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 736
İkinci El Bölümü Mesajları: 40
Konularının görüntülenme sayısı: 42.620 (Bu ay: 227)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.