Şimdi Ara

Amazon.de PS4 Ön Siparişi... PS4 + Killzone: S.F. + 2. DS4 + Kamera 1579 TL!!! (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
46
Favori
96.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O değilde Xbox One'ı da sipariş geçsem Amazon.de'den gümrükte öpmesinler adıma 2 adet cihaz geldi diye.

Gidip geliyorum şuan. Tam bir trans moduna girdim. Gel Aralık, gel Ocak geeeeeeeeeel......
  • DHL ile almak mı daha pahalı oluyor yoksa ptt ile alıp %20 gümrük ödemek mi ?
  • Şimdi beyler 399 euroluk düz konsolu da alsam 499 euroluk bundle da alsam Ocak 2014'e mi kalacak?Şu anda vereceğim hiçbir sipariş çıkış gününde gönderilmiyor anladığım kadarıyla.Peki Xbox One'da da durum böyle midir?

@Only Love
  • Düz PS4 sanırım bu ayın 29'u gibi yollanacaktır. Bundle ise Ocak'ı bulacak deniliyor. Bunca zaman bekledim. Biraz daha beklerim.
  • Arkadaslar ben de bu sekılde sipariş vermek ıstıyorum da son durumu ozet olarak anlatabılcek var mı rıca etsem. Bir de konsolun yanına ekstra bır oyun da sıparıs edebılırmıyız ordan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Düz PS4 sanırım bu ayın 29'u gibi yollanacaktır. Bundle ise Ocak'ı bulacak deniliyor. Bunca zaman bekledim. Biraz daha beklerim.

Duz ps4 29unda mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bane

DHL ile almak mı daha pahalı oluyor yoksa ptt ile alıp %20 gümrük ödemek mi ?

bende merak ediyorum..........
  • Bu arada başlığımız popüler konular listesinde ilk sayfaya girdi :D
    gittikçe ilgi çekiyor.

Hala ödeyeceği tutar 506 euro görünen var mı?
  • 30 eylül tarihinden sonra verilen herhangi bir sipariş ocak ayına kalıyor, tek konsol veya bundle farketmiyor.

Benim 506 euro hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cllyldrm -- 3 Kasım 2013; 18:35:59 >
  • cllyldrm kullanıcısına yanıt
    Garip... ben oyun promosyonu eklemiştim, onları çıkardım. 520 euro göründü. İptal ettim, tekrar verdim siparişi yine yanı, 520. Gittim başka hesaptan verdim, yine aynı.

Artış kargo ücretinde değil de, "prepayment import fee" yani ödenecek vergide görünüyor nedense.

8 ocaktaki siparişimi geri verin diye mail attım dün gece, cevap yok daha. :( 14 euro girdi yani. üstelik oyun promosyon kodumu da kullanmış oldum. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Düz PS4 sanırım bu ayın 29'u gibi yollanacaktır. Bundle ise Ocak'ı bulacak deniliyor. Bunca zaman bekledim. Biraz daha beklerim.

Peki sadece Fifa 14 yada sadece Ghosts'un bulunduğu bir bundle varmıdır?
  • Beyler ben PS4 ve ayriyetten Battlefield 3 alsam kargoya ayri ayri mi verilir? Ve gumrukte sorun olur mu? Bir de ben PS4 + Killzone + 2 Dualshock + Cam pakedini alsam hic bir sorun cikmaz degil mi? Cunku emin olmak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz paket 29'unda mı paketleniyor?

• Birçoğumuz Killzone Bundle sipariş etti ve beklemedeyiz.
    Peki, normalde PS4 için ön sipariş verdik ama aslında aynı zamanda Killzone Shadow Fall içinde ön sipariş vermiş oluyoruz. Sonuçta oyun PS4 ile beraber staışa çıkıyor.
    Ön siparişi verilen oyunlar için genelde extralar verilir. Mesela ücretsiz DLC, silah vb. ön siparişe özel eklentiler.
    Bu bundle siparişimiz için acaba böyle bir extra eklenti verilecek mi?
    Ben çoğu satış sayfalarını inceledim ama göremedim.
    Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
  • amazon.de sitesini İngilizce yapamıyormuyuz? killzonelu bundle paketı yapıcam ama almanca bılmedıgımden yapamıyorum :( uyelık açtım sepete ekledim orda bır kac seçenek var fiyat 499 - 30 = 469 Euro diyor dogrumudur ? bir de bonus carda veya amex carda taksıt yapılmıyor mu ?
  • Türkiye de garanti 2 yılken sanırım orada garanti 1 yıl bu farktan haberiniz var mı acaba?Bir de bir şey olursa ürünü garanti için Almanya'ya yolladığımız zaman geri dönüşte her hangi bir sıkıntı çıkabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mastergame

Düz paket 29'unda mı paketleniyor?

Yazana göre sanırım öyle. Düz paket 29 Kasım' da gönderiliyor gibi bir anlam çıkıyor.

PlayStation 4 - Konsole
    EUR 335,29
    Dieser Artikel wird am 29. November 2013 erscheinen.

Google Translate çevirisi : Bu ürün, 29 verildi Kasım 2013 görünür.

Diğer bundle paketlerde ise bu madde henüz belli değil gibi bir şey yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Orijinalden alıntı: Mastergame

Düz paket 29'unda mı paketleniyor?

Yazana göre sanırım öyle. Düz paket 29 Kasım' da gönderiliyor gibi bir anlam çıkıyor.

PlayStation 4 - Konsole
    EUR 335,29
    Dieser Artikel wird am 29. November 2013 erscheinen.

Google Translate çevirisi : Bu ürün, 29 verildi Kasım 2013 görünür.

Diğer bundle paketlerde ise bu madde henüz belli değil gibi bir şey yazıyor.

Öyleyse harika olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim paket 520 euro gözüküyor hala.. Fiyatlarda indirim mi oldu ?

Express , gümrük , bundle hepsi 520 euro 1404 TL yani.. Sizdede böyle mi ?
  • emre00 E kullanıcısına yanıt
    Yukarıda da bir arkadaşımız "bundle düz paket farketmezsizin ocakta elinizde olur" diye yazmış. Benim ilk önceliğim ürünün elime ulaşma süresi bu yüzden düz paketi tercih ederim hem de daha uygun. Birisi açıklık getirebilir mi bu mevzuya?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.