Şimdi Ara

Amazon.de PS4 Ön Siparişi... PS4 + Killzone: S.F. + 2. DS4 + Kamera 1579 TL!!! (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
46
Favori
96.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sayıdan emin değildim, teşekkürler.
  • Yav beyler 520 Euro'ya killzone bundle aldım global expressten alırken gümrüğü falan herbişeyi amazon karşıladı ama şimdi amazon.de den ps4 killzone knack ve dive club bundle paketi alıcam normal şartlarda gümrük ve kargonun 100 Euro olması gerekirken sadece 20 Euro kargo parası gösteriyor şimdi ben bu paketi alsam benden gümrük vergisi alarlarmış yoksa global expresi seçersem gümrüğü amazonmu karşılar ? Lütfen bir cevap bekliyorum sizlerden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • Stokta var sımdi 12adet 24teslım diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • Son zamma ve stok durumuna sinirlenip Amazondan(.com veya .de fark etmez) alanlar... Burdan devam edelim..
  • arkadaşlar banada bundle paketten lazım su 2 kol kamera ve oyunlu olandan. stok takibini nasıl ve nereden yapabılıyoruz fifa 14 bundle var mı?
  • Bende amazondan almak istiyorum ama hic bir bilgim yok alan abilerim bi yardımcı olur mu lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: esdarking

Yav beyler 520 Euro'ya killzone bundle aldım global expressten alırken gümrüğü falan herbişeyi amazon karşıladı ama şimdi amazon.de den ps4 killzone knack ve dive club bundle paketi alıcam normal şartlarda gümrük ve kargonun 100 Euro olması gerekirken sadece 20 Euro kargo parası gösteriyor şimdi ben bu paketi alsam benden gümrük vergisi alarlarmış yoksa global expresi seçersem gümrüğü amazonmu karşılar ? Lütfen bir cevap bekliyorum sizlerden

22€ kargo parası o 79€gümrük masrafı. ayrıca ön sıparış o nisanda cıkaak o paket. 3 ay sanra gödercekler yanı
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Dostum 80€ gümrük parasını almadı benden erken ön sipariş yaptığım için şimdi alıyorlar. Amazon.de'ye sordum gümrük masrafı alınacakmı diye hayır dediler kendileri karşılayacakmış. Toplam 440€ tuttu. Zaten acelem yok.

• quote:

Dostum 80€ gümrük parasını almadı benden erken ön sipariş yaptığım için şimdi alıyorlar. Amazon.de'ye sordum gümrük masrafı alınacakmı diye hayır dediler kendileri karşılayacakmış. Toplam 440€ tuttu. Zaten acelem yok.

Amazon.de PS4 Ön Siparişi... PS4 + Killzone: S.F. + 2. DS4 + Kamera 1579 TL!!!

• esdarking E kullanıcısına yanıt
    nezaman aldın sen yeni deyil heralde demi? gümrük masraflarını karşilıyacakları sanmıyorum valla. satandart gönderiyi secmiş olabilirsin belki. trde gümrük masrafı cıkarırlar bildin olsun. kargon gümrüğe gelir seni ararlar şu kadar gümrük masrafınız var diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 17 Ocak 2014; 10:08:08 >
    6 ocakta sipariş verdim hatta sordum ürün tesliminde benden gümrük masrafı alıcakmısınız diye 2 defa bir almanca yazıştı bizim arkadaş yok dediler bende inanmadım ingilizce msj attım gene masraf yok dedi toplam 440 € tuttu fiyatı çok uyguna geldi. Amazonun belli bir kotası varmış o kotaya kadar almıyormuş gümrük vergisi

Bak buda resmi
     Amazon.de PS4 Ön Siparişi... PS4 + Killzone: S.F. + 2. DS4 + Kamera 1579 TL!!!

• bende alacam amazon.de'den nasıl siparis vericem vede kapıda mı ödeme yapacam
  • stok durumu nasıl ?
    bu gün stok açılır mı amazon da ?
    amazon. com dan mı yoksa amazon .de den mi almak mantıklı ?
  • quote:

Arkadaşlar bugün itibariyle killzone bundle paketim geldi yalnız garanti belgesi göremedin bi kaç tanıtım broşürü birde garanti kitapçığı ama belge değil ? Size trdeki sony garanti belgesi gibi birşey geldimi yoksa sadece faturanı geçerli

Garanti belgesi kutuda saklıdır. Kendine çevir kutuyu barkot sana baksın, yan kısmın iki karton aradasındaki kalan kısmına sok elini bir zarf olması gerek mavi renkte
  • amazon ps4 gönderimini durdurmus diye bir söylenti geziniyor nedir aslı astari? stok yok nasıl anladınız göndermediklerini ?

Sordum stokta olunca alabilirsiniz dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 17 Ocak 2014; 21:04:19 >
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    amazon.com için söylemişler onu, amazon almanya gönderiyor ama stok yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKMDGN

amazon.com için söylemişler onu, amazon almanya gönderiyor ama stok yok.

.com da gönderiyor ordada stok yok
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.