Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    buyuk ihtimal olur. "Tarım, İşletme, Business gibi ticari kartlar ve net kartlar dahil değildir" diye ibare var sadece. zaten kampanya katil kabul ederlerse gecerli demekdir. kart kiminse onun telinden msj gonder ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

gecmis olsun simdiden. evet amazona vedigin telefondan ariyacaklar. adresi deyistirmene gerek yok bişey yapmanizada gerek yok eşinizde alabilir. son anda adres deyişiklihi kabul etmez firmalar adres neyse oraya getirir. yani evde yoksa iş yeniye getir olayi olmaz malesef. ama dedigim gibi eşiniz sorunsuz teslim alabilir

Konus dışı ama Hocam "ğ" ile ne sorununuz var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkie kullanıcısına yanıt
  • volkie kullanıcısına yanıt
    hocam şöyleki mağazada müsteri varken telefondan yaziyorum hızlı hızlı. yazdıgim kişi mesajımı okuyup anladikdan sonra sorun yok diye düsunuyorum

• quote:

buyuk ihtimal olur. "Tarım, İşletme, Business gibi ticari kartlar ve net kartlar dahil değildir" diye ibare var sadece. zaten kampanya katil kabul ederlerse gecerli demekdir. kart kiminse onun telinden msj gonder ama

SMS attım kampanya için kaydınız alınmıştır sigorta hariç %20 geri ödeme yapılacaktır falan yazmışlar.
    Sizi çok darladım ama parayı çektikten sonra geri iadesini bu karta mı yüklüyor? Enpara hariç başka kart kullanmadığım için bu konuda cahilim
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    aynen işlem yapilan karta geri yatiyor hemen. iyi hadi katilmissin kampanyaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 24 Ekim 2016; 21:49:39 >
  • Garantisi Türkiye'de geçerli mi acaba?

• Gelince göreceğiz

• işallah diyelim ama geçerli olacak gibi. gerci amazondan alanlarin coğu ben dahil garantiyi dert etmiyor diye dusunuyorum. 400-450 lira ucuza almis olacaz sonuçda

• quote:

işallah diyelim ama geçerli olacak gibi. gerci amazondan alanlarin coğu ben dahil garantiyi dert etmiyor diye dusunuyorum. 400-450 lira ucuza almis olacaz sonuçda

Yemişim garantisini be abi Sony Türkiye'ye ders olsun. Olan bitenin farkında olan bir kesim var. Onlar da burayı takip ediyorlar her ne kadar çaktırmasalar da nabız yokluyorlar.
    Bu mesajı da okuyorlarsa daha önce de yapmadığım gibi alın teriyle kazandığım parayı size yedirmeyeceğim. Fahiş fiyatlarınızla giderek daha fazla müşteri soyan bir kuruma dönüşme yolunda başarılar.

• Ekle beni de sipariş geçeli oldu baya konuya yazamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 24 Ekim 2016; 22:32:39 >
  • quote:

işallah diyelim ama geçerli olacak gibi. gerci amazondan alanlarin coğu ben dahil garantiyi dert etmiyor diye dusunuyorum. 400-450 lira ucuza almis olacaz sonuçda

Aynen öyle

• bir siparişte biz verdik. hadi hayırlısı.
  • Biz yine garanti geçmiyormuş gibi düşünelim sonra süpriz olsun

• Babacanlar vakit yaklaştıkça git gide artıyormuyuz ne

• Amazon de den ön siparişi yaptım bi cins site sebepsiz yere 2 defa ön siparişini iptal ettiler 3. Defa yine aldım daha iptal olmadı amazon.com dan aynı kullanıcı hesabıyla alıyorum sorusuz geliyor amazon.de iptal ediyor mh deki mallara almanca msj attım ne ayaksınız niye iptal oluyor diye daha cevap gelmedi. Gelse de alma bize ne gibi zevzek bir cvp gelir kesin daha öncesinden tecrübeliyim. İnadına onlar iptal ediyor ben alıyorum. Bakalım ne olacak sonu. Almak istediğimden değil alsam da dolabın bir kenarına atarım öyle durur. İnadım tuttu bakalım kim galip gelecek. Alayım gümrükten geçireyim tam eve gelecekken iptali çakayım adam oynatmak neymiş görsünler

• Bu faks olayı ne oluyor siparişi verdikten sonra faks ile hangi bilgileri doldurup göndermemiz gerekiyor?
    Gönderdikten sonra telefonla nereyi arayıp bildiriyoruz?
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    fax deyil hocam. gumrukden 1sayfa mail gelcek ad soyad tc faln doldurcan geri yollican maille.

• tr fiyatı 1699tl olacakmış eğer öyle olursa 250 tl için uğraşmaya deymez hemde aynı gün elimde olur fiyat çok iyi amazon siparişimi direk iptal ederim.
  • Tr fiyatı belli olmuş galiba. Tamam mı devam mı ?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.