Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vergi iadesi falan beklemiyorum. Pro gelsin kafi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    monitor almissin heycanlanmisin belki ps4 cikdiginda 11 tane aldim 9nun gumruk iadesi geldi dostum sen sıkıntı yapma böyle şeyleri kendine. ayrica amazon.de dhl ile calisiyor ups deyil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı bakalım.
    Gelirse güzel olur, gelmezsede sorun değil. Zaten uygun fiyata alıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

monitor almissin heycanlanmisin belki ps4 cikdiginda 11 tane aldim 9nun gumruk iadesi geldi dostum sen sıkıntı yapma böyle şeyleri kendine. ayrica amazon.de dhl ile calisiyor ups deyil

Dostum hızlı kargoyu seçersek bize bi evrak yolladıklarında onu nasıl ve hangi ortamda doldurarak geri gönderiyoruz?

• Ben akşam hızlı kargo ya çevireceğim siparişimi arkadaşlar, PTT ya güvenmiyorum. Hele konu ps4 pro ise

• LiLaLo kullanıcısına yanıt
    ben photoshopda doldurup gonderiyom 2dkmi almiyor. istersen yazicidan cikti alip elinde doldurup telefonla resmini cekip gönderebirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: somethingroyal35

quote:

daha önce söylemiştim gerçi tekrar hatirlatayim kaciranlar olmuş olabilir. denizbank bonusda kampanya var 500lira üzeri alişverislerde 100lira iade ediyor. yurtdisi alisverislerde gecerli. yani proyu 100lira daha ucuza alabilirlr. deniz bonusu olanlar değerlendirsin

Aynen hocam bende tam Amazon.de den PRO siparişini geçecekken telefona SMS geldi. Kayıt oldum 100TL'yi ekstreden düşeceklermiş.

yani 409Eurox3,35tl = 1370TL - 100TL =1270tl

Nerdeyse en ucuza satılan PS4 Slim fiyatına PRO denk geliyor..

Hocam bahsettiğiniz kampanya linki var mı detaylarını inceleyebileceğim. Ben bulamadım da. Eğer bonus şeklinde değil de enparadaki gibi para iadesi olarak geri ödeniyorsa ben de satın almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LiLaLo

quote:

Dostum hızlı kargoyu seçersek bize bi evrak yolladıklarında onu nasıl ve hangi ortamda doldurarak geri gönderiyoruz?

En saglami yazıcıdan cikti alip doldurup fakslaman telden aradiklarinda faks numarasini veriyorlar.

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    bonus deyil hocam aninda karta geri yatiyor para. ekim ve kasimda gecerli. her ay 100 lira ve sadece interet alisverislerinde gecerli. ben ekim iadesi aldim kasim iadeside prodan gelcek para cekilince.

http://www.denizbank.com/kampanyalar/kredi-karti/bonus-kartlari-kampanyalari/deniz-bonustan-internet-alisverislerinize-yuzde20-indirim-firsati.aspx

• Kasım 9 da burun ameliyatı olacağım için o an hangisi kolayıma gelirse onu yapacağım. Telefondan arıyorlar dediniz ya, amazon da verdiğim cep telefonunu arıyorlar dimi? Birde eşim ile aynı yerde çalışıyoruz, ben raporluyken eşim teslim alabilir mi hatta alabilmesi için ne yapmalıyım. Yada alternatif ev adresini teslimat için verebilirmiyim. Yani gelirken arasalar evde isem eve, iş yerinde isem iş yerine getirebiliyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiLaLo -- 24 Ekim 2016; 19:01:13 >
  • LiLaLo kullanıcısına yanıt
    gecmis olsun simdiden. evet amazona vedigin telefondan ariyacaklar. adresi deyistirmene gerek yok bişey yapmanizada gerek yok eşinizde alabilir. son anda adres deyişiklihi kabul etmez firmalar adres neyse oraya getirir. yani evde yoksa iş yeniye getir olayi olmaz malesef. ama dedigim gibi eşiniz sorunsuz teslim alabilir

• Eyvallah kardeşim teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiLaLo -- 24 Ekim 2016; 19:16:20 >
  • quote:

quote:

Note serisi kalemli bir telefonunuz veya kalemli bir tabletiniz varsa işiniz daha da kolay.Gelen dijital gümrük formunu cihazınızda görüntüeyip ardından kalem vasıtasıyla bilgilerinizi yazıp kaydediyorsunuz. Böylece form üzerinde sizin yazılarınız da gözüküyor.Bu formu tekrar size gelen e-posta adresine ekleyip gönderiyorsunuz.Ardından bir telefon açıp emailimi gönderdim bir kontrol edin lütfen diyorsunuz.İşlem tamam

Kalemli telefon işimi çok kolaylaştırıyor.Öbür türlü al o e-postayı git internet kafeden çıktısını al ,sonra onu doldur sonra git faxçıya veya tarayıcıdan tarat bir daha y

• quote:

Ben akşam hızlı kargo ya çevireceğim siparişimi arkadaşlar, PTT ya güvenmiyorum. Hele konu ps4 pro ise

İ-parcel ve sonrasında yurtiçi kargo ile geleceğini tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

quote:

quote:

Note serisi kalemli bir telefonunuz veya kalemli bir tabletiniz varsa işiniz daha da kolay.Gelen dijital gümrük formunu cihazınızda görüntüeyip ardından kalem vasıtasıyla bilgilerinizi yazıp kaydediyorsunuz. Böylece form üzerinde sizin yazılarınız da gözüküyor.Bu formu tekrar size gelen e-posta adresine ekleyip gönderiyorsunuz.Ardından bir telefon açıp emailimi gönderdim bir kontrol edin lütfen diyorsunuz.İşlem tamam

Kalemli telefon işimi çok kolaylaştırıyor.Öbür türlü al o e-postayı git internet kafeden çıktısını al ,sonra onu doldur sonra git faxçıya veya tarayıcıdan tarat bir daha y

Malesef, xperia z5

• quote:

quote:

Ben akşam hızlı kargo ya çevireceğim siparişimi arkadaşlar, PTT ya güvenmiyorum. Hele konu ps4 pro ise

Cep'ten şimdi hızlı kargoya çevirdim

• Bende Note 5 var işlem daha kolay olacak ozaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 24 Ekim 2016; 19:52:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

amazon.de genelde dhl ile calisiyor hocam.almanya içi ulasimini dhlye bagli dhl post yapiyor. gumrukden sonra ptt devraĺiyor. iparcel upse bağli bir şirket dediginiz gibi tr ici dagitimini yurtici kargo yapiyor.

• merhaba arkadaşlar benide yazabilirsiniz
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam son olarak bir şey daha soracağım. Bir tane kart buldum denizbank emekli bonusmuş emekli olunca yine geçerli olur mu bu iade
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.