Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben fps oyunları oynadığım için ve makro tuşlarına ihtiyacım olmadığı için razer deathadder aldım salı günü.
  • Mobalarda lazım olmasa bende o tarz mouse alırdım hayırlı olsun bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

quote:

Orijinalden alıntı: dolucana

Beyler sizce bu orjinal Steelseries Siberia V2 mi merak ettim bizim forumdan alanlar olmuş?

http://www.aliexpress.com/item/11-Color-Combo-Steelseries-Siberia-V2-Gaming-Headphone-Exteinson-cable-Siberia-USB-7-1-soundcard-In/597719975.html

Arkadaşım bu satıcıdan aldı. Orjinal ürün dedi.

Değil Orjinal kutusunda değil diyor satıcı!

Orjinal kutusunda olmayanlara sahte deniyor.Almanızı tavsiye etmem onun yerine amazondan 75 dolara var usb li siyah sibera v2.

yahu 35 dolar ve üstüne kargo hani ücretsizdi ?

mutlaka kargo ücreti ekleniyor G230 ' da denedim mesela.

• quote:

quote:

quote:

Beyler sizce bu orjinal Steelseries Siberia V2 mi merak ettim bizim forumdan alanlar olmuş?

http://www.aliexpress.com/item/11-Color-Combo-Steelseries-Siberia-V2-Gaming-Headphone-Exteinson-cable-Siberia-USB-7-1-soundcard-In/597719975.html

Orjinal kutusunda olmayanlara sahte deniyor.Almanızı tavsiye etmem onun yerine amazondan 75 dolara var usb li siyah sibera v2.

Evet orjinal kutusunda değil. Ama bir fark göremedim ben. Sahte bir ürün nasıl SteelSeries yazılımı çalıştırabilir? Gayet de güzel çalışıyor kulaklık yazılımı.

• sadece amerika içi ücretsiz olması lazım.

evet sadece amerika içi eyaletlere "Ship your items to a single U.S. address in one of the 50 states."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 20 Temmuz 2014; 18:33:51 >
  • Klavyelerde türkçe karakter olmaz değilmi ordan alınsa konu için sağol bu arada güzel ve yararlı olmuş
  • arkadaşlar bu arada mause pad + mause'u birlikte alan var mı ? Bildiğim kadarıyla amazonun depo ağı çok geniş İki ürünü beraber paketleyip tek kargo ücreti mi alıyorlar? yoksa ikisini ayrı ayrı mı paketleyip mi yolluyorlar?

SS sensei RAW yada Razer DA 2013 ikilisinden biri almayı düşünüyorum.
    SS RAW alırsam ürün hepsi burada da 124 tl ye düşmüş. CS: GO için Razer mi SS mi alsam diye karar veremedim ?
    Ayrıca kullanışlı ve f/p ürünü olan bir Mause pad öneriniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 20 Temmuz 2014; 18:59:41 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet orjinal kutusunda değil. Ama bir fark göremedim ben. Sahte bir ürün nasıl SteelSeries yazılımı çalıştırabilir? Gayet de güzel çalışıyor kulaklık yazılımı.

http://siberiav2.com/fake-steel-series-headphones/

Siberia v2 nin sahtesi çok yaygın özellikle çinli satıcılarda satılan ürünler %99 sahte deniyor.

Kutusuz ve çinli satıcıysa birde ucuzsa sahte olabiliyor.

Gayet güzel çalışması orjinal olduğu anlamına gelmiyor.

Orjinal olsa neden kutusunda değil bu adamlar nerden buluyor bu kulaklığı kutusuz şekilde ?

• quote:

http://siberiav2.com/fake-steel-series-headphones/

Siberia v2 nin sahtesi çok yaygın özellikle çinli satıcılarda satılan ürünler %99 sahte deniyor.

Kutusuz ve çinli satıcıysa birde ucuzsa sahte olabiliyor.

Gayet güzel çalışması orjinal olduğu anlamına gelmiyor.

Orjinal olsa neden kutusunda değil bu adamlar nerden buluyor bu kulaklığı kutusuz şekilde ?

Kutulu sattığı kulaklıklar da var. Yazılımlar sadece orjinal ürünlerle beraber çalışabilir. Misal Razer Synapse sadece Razer ürünleriyle çalışır. İstediği kadar kaliteli sahtesini üretmiş olurlarsa olsunlar. Ya da Steelseries yazılımları sadece orjinal Steelseries ürünleriyle çalışabilirler.

Ki feedbacklari çok çok iyi. Neredeyse negatif feedback'i yok satıcının. Arkadaşım Siberia V2 artı USB ses kartı aldı. Çok memnun. Gerisini bilemeyeceğim.

• Razer Taipan'da müthiş indirim. Ayrıca daha pahalı olan versiyonu:BF4 ->http://www.amazon.com/Razer-Battlefield-Taipan-Ambidextrous-Gaming/dp/B00F9XE8Y2/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1405896914&sr=1-2&keywords=razer+taipan
    Fiyat çok iyi. Free Shipping yazıyor fakat dediğiniz gibi Amazon sattığı için kargo parasını alıyor şöyle oluyor:

Items: USD 37.99
    Shipping & handling: USD 15.43
    Total before tax: USD 53.42
    Estimated tax to be collected: USD 0.00
    Order total: USD 53.42

Kesinlikle şu sıralarda mouse bakanlar düşünmeden alabilir.

• Maalesef Türkçe dizilime sahip olmaz klavyeler. Kücük enter'li US Dizilime sahip olurlar. Eger bulabilirseniz UK Layout klavyelerde Enter tuşu bizdeki gibi büyük olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostlamb

Razer Taipan'da müthiş indirim. Ayrıca daha pahalı olan versiyonu:BF4 ->http://www.amazon.com/Razer-Battlefield-Taipan-Ambidextrous-Gaming/dp/B00F9XE8Y2/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1405896914&sr=1-2&keywords=razer+taipan
    Fiyat çok iyi. Free Shipping yazıyor fakat dediğiniz gibi Amazon sattığı için kargo parasını alıyor şöyle oluyor:

Ciddi anlamda güzel fiyat, ülkemizde 250 - 300 lira arasında geziyor. Kronik sorunu yada performansında sorun sıkıntı varmı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

quote:

Orijinalden alıntı: frostlamb

Razer Taipan'da müthiş indirim. Ayrıca daha pahalı olan versiyonu:BF4 ->http://www.amazon.com/Razer-Battlefield-Taipan-Ambidextrous-Gaming/dp/B00F9XE8Y2/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1405896914&sr=1-2&keywords=razer+taipan

Ciddi anlamda güzel fiyat, ülkemizde 250 - 300 lira arasında geziyor. Kronik sorunu yada performansında sorun sıkıntı varmı acaba ?

Hocam ürün razer kronik sıkıntı isminde Ama bu 2012 çıkışlı bir ürün olduğu için aynı sene çıkan Mamba'nın click sıkıntısı var. Aynı şekilde Ouroboros'da da var. Yani bu konuda sıkıntı olma ihtimali yüksek fakat alıcaksan caydırmıyım bende de mamba var pek sallamayınca unutur gider.

• quote:

Kutulu sattığı kulaklıklar da var. Yazılımlar sadece orjinal ürünlerle beraber çalışabilir. Misal Razer Synapse sadece Razer ürünleriyle çalışır. İstediği kadar kaliteli sahtesini üretmiş olurlarsa olsunlar. Ya da Steelseries yazılımları sadece orjinal Steelseries ürünleriyle çalışabilirler.

Ki feedbacklari çok çok iyi. Neredeyse negatif feedback'i yok satıcının. Arkadaşım Siberia V2 artı USB ses kartı aldı. Çok memnun. Gerisini bilemeyeceğim.

bugüne gelmedi bizim ürün.

Processed through transit hub 2014-07-19T11:48:00-05:00 FIDANLIK-BAGCILAR-ISTANBUL

böyle olmuş.

bundan kaç gün sonra gelmişti sana hocam.
  • Arkadaşlar ürün bugün elime geldi resimleri yükledm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayakar -- 21 Temmuz 2014; 18:57:00 >

• 8 günde iyi gelmiş. Hayırlı olsun bu arada
  • Famboni F kullanıcısına yanıt
    İlk alışveriş ayağımız alışsın diye yapıyolar sanırım. teşekkürler hocam
  • İyi günlerde kullanın hocam. Kaca almıştıniz? Ele oturması nasıl?

• Yav feci kiskandim ben de gecen sali deathadder aldim ama hala turkiyeye gonderilmedi bile. Gule gule kullanin. Bayramdan sonraya kaldi benimki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A fine day to die kullanıcısına yanıt
    130 tl falan kargoyla hocam.Ele otuması gayet güzel tutuş tipimi araştırıp almıştım zaten pişman olmadım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.