Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Espa

SS rival mı, Razor DA mı?

Da sipariş verdim ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kassatura kullanıcısına yanıt
    http://prntscr.com/43k932

Ben de deathadder aldım. Şu an bu ekranda. Ama daha iparcel'den mail gelmedi. Daha önce amazondan alışveriş yaptığımda mail gelip istemişti tc numaramı. Acaba o yüzden mi bi daha gelmedi? Yoksa bi terslik mi var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

http://prntscr.com/43k932

Ben de deathadder aldım. Şu an bu ekranda. Ama daha iparcel'den mail gelmedi. Daha önce amazondan alışveriş yaptığımda mail gelip istemişti tc numaramı. Acaba o yüzden mi bi daha gelmedi? Yoksa bi terslik mi var acaba?

Gelir yakında. Şu anda i-parcel'e daha yeni ulaşmış gözüküyor.
  • Arkadaşlar peki laptop getirtmek istesek ne gibi bir problem ile karşılaşırım? 1100 dolarlık bir laptop almayı düşünüyordum? Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Ankarada getiren olursa 80 tl veririm
    SteelSeries Diablo III Gaming Mouse 28 usd
    http://www.amazon.com/SteelSeries-Diablo-III-Gaming-Mouse/dp/B005L38QK2/ref=sr_1_6?s=electronics&ie=UTF8&qid=1403972864&sr=1-6&keywords=Steelseries+Sensei

Kargo dahil 45 dolar. Sırf bu hali 95 lira.

Bu üründen getirecekseniz haberim olsun 95 tl veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Bu üründen getirecekseniz haberim olsun 95 tl veririm

Yok ürünü almıyorum ben. Kendi alışverişlerim yetiyor bile.
  • srht akar kullanıcısına yanıt
    Hicbir problemle karsilazmassin. Amazonda satin alma ekranina gelince kargo+gumruk vergisi eklenmis hali gozukur. Onun disinda amazon disinda hicbi yere odeme yapmazsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kassatura kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bilgi için
  • ardakaşlar steelseries siberia v2 almayı dusunuyorum amazondan acaba taksit yapıyorlar mı bilmedigimden soruyorum mazur görün

bide "I" degilde "İ" olarak yazıcaz degil mi?

edit: bir de benim alacagım ürünü direkt amazon satmıyor kargonun kaç dolar olacagını nasıl ögrenicem yine en son sayfada yazıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jckiee -- 18 Temmuz 2014; 3:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jckiee

ardakaşlar steelseries siberia v2 almayı dusunuyorum amazondan acaba taksit yapıyorlar mı bilmedigimden soruyorum mazur görün

Taksit yok diye biliyorum. Türkçe karaketer yok I ve i kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Famboni

quote:

ardakaşlar steelseries siberia v2 almayı dusunuyorum amazondan acaba taksit yapıyorlar mı bilmedigimden soruyorum mazur görün

Taksit yok diye biliyorum. Türkçe karaketer yok I ve i kullan

hadi ya ozaman benim icin kötüymüs hocam sagolun
  • quote:

edit: bir de benim alacagım ürünü direkt amazon satmıyor kargonun kaç dolar olacagını nasıl ögrenicem yine en son sayfada yazıyor mu?

Son sayfada yazıyor üye olup bakabilirsin. Üseniyorsan link i at ben bakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Famboni

quote:

Son sayfada yazıyor üye olup bakabilirsin. Üseniyorsan link i at ben bakayım

zaten taksit olmuyorsa olmaz :) bosver yinede sagol cevapladıgın icin
  • http://www.amazon.com/Creative-HS800-Fatal1ty-Gaming-Headset/dp/B002DS4HTM/ref=sr_1_7?s=electronics&ie=UTF8&qid=1405674941&sr=1-7&keywords=gaming+headset

Arkadaşlar yukarıdaki ürün de 25$ yazıyor.Toplam maliyeti ne kadara gelir acaba?

Bir de ödeme kısmında paypal kullanılıyor mu acaba?
  • http://www.amazon.com/gp/product/B002DS4HTM/ref=gno_cart_title_0?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Arkadaşlar yukarıdaki kulaklık için de 25$ bana uygun geldi.Ama vergi vs eklenince toplamda kaç dolara gelir?

Sizce alınır mı?Vatan da 152 Tl zaten:D
  • *ExtraTechx* * kullanıcısına yanıt
    16 dolar kargosu var toplam 41 dolar oluyor
  • quote:

16 dolar kargosu var toplam 41 dolar oluyor

Gene de avantajlı.Vatan a göre 60 Tl daha ucuza gelmiş oluyor.Şimdi olmasa da ilerleyen zamanlarda kulaklık alacağım zaman ilk önce amazon a bakıcam.
  • *ExtraTechx* * kullanıcısına yanıt
    Garantisi Türkiye'de de geçerli olan markalara bakmak lazım. Ben de Logitech G35'te indirim bekliyorum. + olarak Razer'in garantisinin burada geçerli olduğunu biliyorum, aklınızda bulunsun.
  • quote:

Garantisi Türkiye'de de geçerli olan markalara bakmak lazım. Ben de Logitech G35'te indirim bekliyorum. + olarak Razer'in garantisinin burada geçerli olduğunu biliyorum, aklınızda bulunsun.

Evet gerçekten o meseleyi de düşünüp almakta fayda var.Logitech ve razer gibi markaları almak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.