Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonus faber venere 1.5. Çok kaliteli bir hi end bookshelf.
    Yalnız hassasiyeti 85db. Kaliteli torklu bir amfi istiyor.

Bende de denon x-3500 sinema amfisi var. Klipsch ile daha rahat ederim diye düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç bir şekilde amazon.co.uk ingiltereden ürünler geliyor.

Fiyatın üçte birine vergi çıkarıyorlar.

Uygun fiuatlı bir şey aradım ama henüz vulmadım

Pioneer VSX-934 Receiver 7.2-channel (7x160 Watt, 6 HDMI Inputs (4K), Dolby Atmos, DTS: X, Dolby Atmos Height Virtualizer, Works with Sonos, Zone 2, AirPlay 2, Bluetooth, USB), Blackhttps://www.amazon.co.uk/dp/B07NX5YDLK/ref=cm_sw_r_other_apa_i_MfjUEbPDK3T45

• Amazon.de de bazı anfiler Türkiye'ye gönderilmeye başlamış. Genellikle marantz, denonun 2600 olan modelide geliyor.

Marantz PM6006/N1B Amplifikatör (2X 60 Watt, DAC modu)https://www.amazon.de/dp/B01GQFS7HK/ref=cm_sw_r_other_apa_i_kJjUEbV32K215

Denon AVR 7.2-Kanal AV alıcısıhttps://www.amazon.de/dp/B07YCWJQQB/ref=cm_sw_r_other_apa_i_GLjUEbS47YJAC

• erdogan.. E kullanıcısına yanıt
    Görünen rakamlara göre son ek vergiler henüz eklenmeye başlanmamış. Toplamda %38,5 gibi bir vergi eklenmiş

Açıkçası şu an bundan daha uyguna avr almak biraz zor. Amazon fiyatı + %20 vergi ve Kargo ücreti olarak bakmak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Sterio olan anfiler tr den 1000 tl civarı ucuza geliyor.

Ev sinema anfileri için fark biraz daha fazla. Ama tabiki eskş tadı yok

• 19 Ekim 2019 tarihinde 1430 euro 'ya aldığım Denon avrx4500h ürünü şimdiki fiyatıyla 1394 euro olarak gözüküyor,burda önemli olan sonradan iade yapılacak olan ihtalat ücreti depozitosu, eğer o iade olursa baya bir fiyat farkı oluşuyor buranın fiyatlarıyla.
    Mesela Benq w2700 Projektör toplamda 1754 euro,
    ürünün fiyatı 1226 eur + Kargo ve Paketleme Ücreti 45,21 eur + İthalat Ücreti Depozitosu 483,08 eur = Ödeme Toplamı: 1.754,34
    bu fiyat Türkiye ile aynı dahası burda 2 yıl garanti var , ama İthalat Ücreti Depozitosu 483,08 eur iade ederse amazon,
    ozaman ürün 1271 eur = 9720 tl'ye gelmiş oluyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PANTER_111 -- 11 Mayıs 2020; 19:43:25 >
  • PANTER_111 kullanıcısına yanıt
    Amazon Almanya’dan aldığınız ürünler de 2 yıl garantili. Bu başlıkta birkaç arkadaş ürünlerinde arıza olunca birebir değişim yada para iadesi ile çözdü durumu. Önceki sayfalarda görebilirsiniz.

Bu arada BenQ w2700’ü ben de düşündüm ama ilk partilerinde çok fazla sorun çıkmış. Yurtdışı forumlarında bir sürü insan 2-3 kere geri yollamış. O yüzden w2700 gibi riskli bir modeli buradan almak daha mantıklı olabilir. Ama diğer ürünler için Amazon Almanya ucuzsa hala değerlendirilebilir

• PANTER_111 kullanıcısına yanıt
    Eger ithalat ücretinde alınan avanstan az bir ödeme yaparlarsa farkı iade ettiler geçmişte , ancak her üründe ithalat ücreti iade edilir diye bir şey söz konusu degil . zaten gümrüklerde çok sıkı bir vergilendirme ve ek vergi çıkarma merakı var bu aralar .O açıdan tahmini fiatı karşılaştırırken bu hususları göz önüne almamakta fayda var.
    Garanti olması güzel, müşteri hizmetleri de çok ilgili alakalı,Benq konusunda haklı olabilirsin çünkü w1700 almıştım Amerika amazondan,
    1.5 yıldır kullanıyordum son zamanlarda yoğun kullanmaya başladım,bir süre sonra dikey çizgilenmeler olmaya başladı, Amazon yorumlarına baktım ürün ile ilgili,o da ne ! 4-5 kişide daha olmuş aynı sorun, garanti geçerli değil , bugün yetkili servise teslim ettim ve bakalım düzelicek mi hayırlısı artık.Bende 2700 düşünüyordum ama dediğiniz gibiyse tekrar düşünmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PANTER_111 -- 12 Mayıs 2020; 2:36:26 >
  • Marantz NR1200 kompakt stereo ağ alıcısı Siyahhttps://www.amazon.de/dp/B07W81FBFY/ref=cm_sw_r_other_apa_i_gNDUEb703V99W

Türkiye fiyatından 5000 tl daha ucuz.

Aslında çok almak istediğim bir model ama 6000 tl bütçem yok

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

Marantz NR1200 kompakt stereo ağ alıcısı Siyahhttps://www.amazon.de/dp/B07W81FBFY/ref=cm_sw_r_other_apa_i_gNDUEb703V99W

Türkiye fiyatından 5000 tl daha ucuz.

Aslında çok almak istediğim bir model ama 6000 tl bütçem yok
    Türkiye de 7200 bu cihaz dikmenden 7000e alırsın. Nerede 5000tl fark öyle 11000tllik birşey değil çok da matah değil kaldırmaz doğru düzgün hoparlör falan. Aşırı kırpılmış bunun yerine pm7000n çok daha iyi olur

• Doğru söylüyorsunuz. Benim baktığım sitelerde 11000 gibi bir fiyat vardı. Onu baz aldım. Belkide yanlış ürünede bakmış olabilirim.

Kusuruma bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan.. -- 12 Mayıs 2020; 4:13:26 >
  • Şuan alınabilecek en mantıklı ürün Denon AVR-X1600H https://www.amazon.de/-/tr/dp/B07SBK13PP. 4030 TL'ye geliyor en son fiyat kargo vergi dahil. Dikmen'de en ucuz 5900 TL, hadi 5700 falan yapsalar gene iyi bir fark var. Yanına bir de KabelDirekt kabloları ve banana uçları alınca 4600 TL'ye geliyor. Bunu alsam mı veya yazın 2020 modeller çıkabilir diye duydum beklesem mi bilemedim. Fikirler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphonsus -- 12 Mayıs 2020; 8:30:2 >
  • Alphonsus kullanıcısına yanıt
    Pioneer VSX-934 Receiver 7.2-channel (7x160 Watt, 6 HDMI Inputs (4K), Dolby Atmos, DTS: X, Dolby Atmos Height Virtualizer, Works with Sonos, Zone 2, AirPlay 2, Bluetooth, USB), Blackhttps://www.amazon.co.uk/dp/B07NX5YDLK/ref=cm_sw_r_other_apa_i_EYBVEbMXG5C6V

4200 civarına bu cihaz geliyor. Priz olayı nasıldır bilmiyorum.

Bu da alternatif olabilir mi

• erdogan.. E kullanıcısına yanıt
    Priz bizim priz girişi ile aynı Almanya'da. Voltaj da aynı yani sıkıntı olmaz. Ama sırf Audyssey MultEQ XT room correction için Denon daha mantıklı bence.
  • Alphonsus kullanıcısına yanıt
    arkadaş ingiltere amazon'u vermiş ama...
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    erdogan.. E kullanıcısına yanıt
    Doğru, şimdi farkına vardım. O zaman 220-240 Volt olduğu için burada çalışmasında gene sıkıntı olmaz ama priz ucu farklıdır, onun için adaptör almanız gerekir. Denon amazon.de üzerinden biraz daha ucuza geliyor Euro sayesinde.
  • Arkadaşlar selam,

Amazon.de den ürün almak istersem eğer, ürünü euro cinsinden mi almak mantıklı, yoksa TL cinsinden mi almak mantıklı. Eğer Euro cinsinden alırsam banka % kaç komisyon alıyor bilgisi olan var mı ?

Aşağıda örnek resim var. TL olarak fiyat bu. Euro bazında alırsam banka komisyonu dahil bana kaça gelir bu ürün ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 17 Mayıs 2020; 17:47:45 >
  • Mayers! kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Euro olarak alım yapın. Bankanız paranın tahsil edildiği günün kurundan TLye çevirip yansıtır. En fazla 2 kuruş gibi bir fark gördüm. O da muhtemelen günün içerisindeki değişimden kaynaklıdır diye düşünüyorum.

Şu an Euro 7,46, Amazon ise 7,82’den çevirmiş.

Hocam bu şekildeyse eğer çok iyi. Ancak ben daha önce Amazon’dan işlemci satın almıştım. Sanki banka benden komisyon almıştı diye hatırlıyorum. Yüzde 3 mü 5 mi öyle bir şeydi sanki. Ama bu olay yaklaşık 3 sene önceydi. Sizin söylemenize göre komisyon durumu yok öylemi hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 18 Mayıs 2020; 8:30:20 >
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.