Şimdi Ara

Amazon.com.tr yurt dışı ürünlerin satışına başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
18.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mümkün olduğu kadar satıcısı Amazon olan ürünleri almaya çalışıyorum.

• Normal bisikletleri elektrikli bisiklete dönüştüren motor kitlerini satmaya başlayın da o zaman anlayalım gerçek Amazon olduğunu.

• Şimdi kazıkçılar düşünsün. 2 aya burda ekran kartları baya ucuza bulunacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurtdışı ürünlerini listeleyebileceğimiz bir sekme var mı?

• Sonunda aradığım ürünleri görebiliyorum ama çok geç oldu. Malum doların durumu. Lakin yine de çöp sistemlere dünya para verene kadar 128 PCI-e lane'li canavar gibi anakart işlemci 17K ya çıkıyor Amazon.com.tr yurt dışı ürünlerin satışına başladı Elimde ne kadar U2 disk varsa hepsini bağlayıp vuracam kırbacı Amazon.com.tr yurt dışı ürünlerin satışına başladı 

Amazon.com.tr yurt dışı ürünlerin satışına başladı

Amazon.com.tr yurt dışı ürünlerin satışına başladı

https://www.amazon.com.tr/GIGABYTE-Anakart-MZ31-AR0-Epyc-Serisi/dp/B07B5HGSLY/ref=sr_1_47?dchild=1&qid=1605871231&s=computers&sr=1-47

https://www.amazon.com.tr/AMD-EPYC-7551P-%C4%B0%C5%9Flemci-GHz/dp/B077JZ4N7D/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=epyc&qid=1605871982&s=computers&sr=1-4

• Şimdi şu kısmını net anlamadım. Bu ürünler garantili mi değil mi? Bozulunca Amazon’a mı göndercez elimizde mi patlayacak?

• amazonun amerika deposundaki ürünler tr de olsa ülkedeki diğer alışveriş siteleri batar..

• Amazon Germany yetmez, Amazon.com isterük :D

• haber il girdiğinde kahve makinesi 1000 liraydı şimdi 3 bin olmuş.

• Fiyat belirlemesinin nasıl yapıldığını bilen var mı?

Türkiye'ye özel bir fiyat mı çıkarıyorlar yoksa satın aldığın ülkenin amazon fiyatına göre mi alıyoruz?

• İkinci el otomobil getirsin. Kapsamlı expertiz raporlu olursa alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinci -- 20 Kasım 2020; 16:54:27 >
  • Oyun konsollarını bu şekilde satarsa harika olur. Gümrük %20 olmuş oluyor sanırım?

• kaliteli mal almak bizimde hakkımız artık

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Şimdi şu kısmını net anlamadım. Bu ürünler garantili mi değil mi? Bozulunca Amazon’a mı göndercez elimizde mi patlayacak?

Markaların uluslararası garantisine göre değişiyor olmalı. Ama Amazon kendisi 30 gün garanti veriyor diye biliyorum. Yani 30 günden sonra markanın uluslararası garantisine bağlı. Türkiye'de öyle bir garanti vermiyorlarsa o zaman garantisiz demektir.

• her seferinde hb yerine amazondan alışveriş yapayım diyorum, neye baksam yok yok yok. yani amazon iyi güzel severiz de, aradığım şeyler olmadıktan sonra ne işe yarayacak...

• Çınaröztürk Ç kullanıcısına yanıt
    Kardeş öyle olsa iyi olur ama hayal en kral lap top 3 bin dolar bizde de 3 bin TL ye satılsa .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • türkiye de büyük bir mini itx sevdalısı kitle var ve bende dahilim bu kitleye. avrupa da ki insanların topladığı sistemler ve bizim bu ürünlere erişememe durumumuz her daim vardı. kaliteli kasalar, kaliteli işlemci soğutucuları gibi alternatifleri makul fiyatlara alabilirsek çok iyi olur.

• XPerience kullanıcısına yanıt
    Garanti olayı nasıl oluyor acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gözünüze çarpan hangi ürünler var.

• amazon, türkiyedeki hepsiburada n11 ve gittigidiyorun pazarını çalma dışında bir işe yaramadı şu ana kadar. alıcı olarak bizlere bir yenilik bir farklılık sunmadı. görelim bakalım bu sene ne değişecek.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.