Şimdi Ara

Amazon.com.tr yurt dışı ürünlerin satışına başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
18.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsiburada Schneider marka ayipli urunu bana gonderip geri almadigindan beri kesinlikle kullanmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Amazon türkiye ye gelince çok sevinmiştim, amazon.de deki ürünleri satacak diye ama benim için büyük hayal kırıklığı oldu. Çünkü böyle bir şey olmadı.

almanya gibi dünyanın en gelişmiş ülkelerinden birine uyguladıkları tarife ve sistemi bizim gibi bir ülkede aynen uygulayacaklarını düşünmek çok abes olmuş hocam.

• evet gayet güzel olmuş ilk etapta dikkatimi çeken şu anakartın satışı oldu iki satıcıdan biri amazon olunca fiyat resmen dibi görmüş....

https://www.amazon.com.tr/ASRock-B550-PG-i%C5%9Flemcileri-destekler/dp/B089W55GQJ/ref=sr_1_29?dchild=1&qid=1605817795&refinements=p_4%3AASRock&rnid=17486328031&s=computers&sr=1-29

Amazon.com.tr yurt dışı ürünlerin satışına başladı

• apali42 kullanıcısına yanıt
    bankamatik kartı destekliyor, devlet bankalarının banka kartlarını desteklemez. Amazonla alakası yok.

• VitoTheFather kullanıcısına yanıt

Satıcı hepsiburada, aynı gün teslimat için ekstra ücret ödemişim ama kargom dağıtıma çıkmadı. Müşteri hizmetlerine telefonla ulaşıp derdini anlatmak ayrı zulüm, ulaşınca diyolar ki artık yarın dağıtıma çıkar, ya arkadaş ben bu ürünü şu anda alsam bile akşam teslimat var, madem dağıtıma söyle akşam bari getirsin, talebiniz 24 saat içinde cevaplanacak diyo akıllara zarar.

Özetle, hepsijetle erken teslimat için fazla para ödemeyin, paranız cebinizde kalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TCL marka televizyonları getirseler çok iyi olur, fiyatına göre fena değiller.

• mmmutlu93 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oluyor kelimesi kelimesine. Adamlar başta emin olmak adına fazla alıyor ödeme adımında, ürün teslim olup elinize geçtiğinde, gümrükte çekilen ücrete göre size geri ödeme yapıyorlar. Bu konuda çok dürüst adamlar kesinlikle.

• İyi de bir süredir zaten y.dışı ürün satışı mevcut idi AmazonTR' de.

• Güzel indirimler olsun gerekirse 2-3 hafta bile beklerim

• Kindle istiyoruz.

• Filtre kahve makinesi çok ucuzmuş. :) 3000 TL Basit bir filtre kahve makinesine vermekte ne diyim?

• Kindle ve amazonbasics ürünleri güzel olurdu

• muzik albumu arattirdim bulamadim daha hersey oturmus degil

kargo takip nosu girseler daha iyi olurmus yurt disindanda alabilirkip takip no olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3645D418B -- 20 Kasım 2020; 7:51:52 >
  • Buradan yürüyebilir amazon. Tr de temsilcisi olmayan birsürü firma var

• Otomobil yedek ve çıkma parçalar satılmaya başlasa keşke. Burdaki kan emici esnaftan bıktık.

• İyi hoş ama diğer e-ticaret sitelerine göre biraz daha pahalı geldi bana ürünler, satıcı amazon ise kargosuna diyecek birşeyim yok fakat şöyle güzel bir üründe düzgün bir indirim kovalayamadım.

• Kargo ücretleri biraz daha düşük olsa iyi olur

• dün 5700t ekran kartı 3900+kargo idi 4130+kargo olmuş bugün. talep yoğun galiba.

• kırmızımercimek kullanıcısına yanıt

Yurt dışından kitap sipariş edip getirtmenin bu kadar zor olmadığını umuyorum, zaten yabancı dile hakim olan eğitimli ise kişi amazonun yabancı sitelerinden kolaylıkla ve uygun fiyata kitaplarını alıyordur zaten, Amazon Türkiyeden beklentim yurt dışında olup da Türkiyede bulunmayan diğer eşyalardan daha fazla satmasını dilerdim.

• Gümrük ücreti dahil mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.