Şimdi Ara

AMAZON.COM.TR 100 TL / 30 TL İNDİRİM KOD RAMAZAN30 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
13
Favori
40.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• KALİTELİ ve YURT DIŞINDA ÜNLÜ OTELLERE ZEYTİNYAĞI VEREN BİR ZEYTİNYAĞI MARKASI OLARAK BİLİYORUM.

AMAZON KENDİSİ SATIP GÖNDERİYOR. AMAZONDA PALAMİDAS VE İNCİRYA DA VAR ONLARI KENDİSİ SATMIYOR MESELA.

100 TL / 30 TL İNDİRİMİYLE KOMBO OLUR. BİR DE GARANTİ MASTERCARD 40 TL BONUS OLURSA OLDUKÇA KAZANÇLI.

BUYRUN ÜRÜN VE LİNK:

Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Litre ( 106 TL)

AMAZON.COM.TR 100 TL / 30 TL İNDİRİM KOD RAMAZAN30

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07R8F8F2H/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazon Prime üyeliği olmayan müşterilerin ödülleri 31 Temmuz’dan sonra geri alınacaktır.
    Mastercard Bonus 100-40 kampanyasını kullanacaklar için Şartlarda bumadde var.31 temmuza kadar üyeliğini para verip devam ettirmeyenlerin 40 bonusu geri alınır diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thk123 -- 5 Mayıs 2021; 7:22:4 >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Riviera ile sızma arasındaki fark nedir? Ben pek anlamıyorum bu işlerden.

• Are You Hitting On Me kullanıcısına yanıt
    rivierada rafine yağ var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Are You Hitting On Me kullanıcısına yanıt

Kalite farkı var en başta. Domatesin iyisini salatalarda ve kahvaltıda yersin,kötüsünden salça yaparsın gibi bir durum.

Riviera daha çok, asidi fazla acı ve yağı az zeytinlerden fabrikasyon rafine işlemlerle edilen yağdır. Sulu bal gibi armudu iyi sızma zeytinyağı elde edilen zeytin gibi düşün,armudun kötüsünü de riviera zeytinyağı elde edilen ucuz zeytinler gibi düşün. Bu zeytinleri yemek de zordur,yağ yapmaktan başka işe yaramazlar. Mecburen ucuz olmalı riviera zeytinyağı.

https://www.peynircibaba.com/riveira-ile-sizma-zeytinyagi-farklari

• Teşekkürler hocam AMAZON.COM.TR 100 TL / 30 TL İNDİRİM KOD RAMAZAN30 

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Komili Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke ( 179 TL)

https://www.amazon.com.tr/Komili-S%C4%B1zma-Zeytinya%C4%9F%C4%B1-Lt-Teneke/dp/B08TNJXCJK/ref=mp_s_a_1_6?dchild=1&keywords=komili&qid=1620183989&s=grocery&sr=1-6

Bunu aldık yarın kargolanacak 22’ye kadar gelecek dedi. Sonradan da şimdi kargolayamıyoruz biz size haber edecez dedi. Stokta da bitmiş. Alıp kargolanan var mı?

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt

Siz stok varken aldıysanız sizinki ayrılmıştır,gelmesi lazım. Daha önce Yudum Ayçiçek yağda aynı durumu yaşadım. Geleceği gün,gecikme için özür dileriz,kargo süreci konusunda bilgilendirileceksiniz mesajı geldi. 2 gün sonra adresime geldi. Kolay Gelsin ile geldi ve eleman özür diledi gecikme için dedi. Acelem olmadığı için geçiştirdim sorun değil önemli değil diyerek. İlk defa yaşadım Amazonda böyle durum. Hep şu gün gelecek derdi daha erken gelirdi. Geçen ctesi sabah sipariş geçtim,pazartesi teslim edilecek yazıyordu ama pazar öğleden önce 11.45'de teslim etti AGT Kurye.

• Bitti mi ya kod çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Are You Hitting On Me

Riviera ile sızma arasındaki fark nedir? Ben pek anlamıyorum bu işlerden.

Hocam aşağıdaki belgeselde zeytin ve zeytinyağının yapılış aşamalarını görebilirsiniz.

Burada sızma ve riviera zeytinyağı farkı da anlatılıyor.

Çok güzel ve faydalı bir belgesel serisi (Yiyeceğin Serüveni), tüm bölümlerini izlemenizi öneririm.

• 100/40 ile birleştiğini söylemişti birisi. Birleşmiyor yada ben yapamadım
  • kronik kullanıcısına yanıt
    Denedim çalışıyor
  • HER ÜYE 1 KERE Mİ YARARLANABİLİYOR?

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik

HER ÜYE 1 KERE Mİ YARARLANABİLİYOR?

?

• Fiyatlar genel olarak yüksek giibi
  • kronik kullanıcısına yanıt

Tabiiki .Ayrıca küçük harflerle yazabilirsiniz.

• BALPARMAK kullanırım,balda riske girmem diyenlere Balparmak'ın özel seçim balı az indirimde.

Yanına City Farm Organik Tarhana 500 grm / 29 TL öneririm. Tarhana çorbası için,koronaya karşı 1-0 önde olun.

Balparmak Kavanoz Özel Seçim Süzme Çiçek Balı 850 gr

AMAZON.COM.TR 100 TL / 30 TL İNDİRİM KOD RAMAZAN30

https://www.amazon.com.tr/BALPARMAK-Y%C3%9CKSEK-YAYLA-SE%C3%87%C4%B0M-%C3%87%C4%B0%C3%87EK/dp/B07MLLPVSD/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=bal&qid=1620496908&sr=8-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 8 Mayıs 2021; 21:5:19 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.