Şimdi Ara

Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
5
Favori
22.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü geliş kullanan arkadaşlar bir fiş çevirici linki atabilir mi uyumlu, makineyi kullanalım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maicole kullanıcısına yanıt
  • off ya ne kaçmış :/

• Alırdım yetişseydim

• bir tek benimki mi gelmedi yahu? aynı sepette aldığım tablet bugün geldi. ayrı ayrı göndermişlerdi. laptop hala aramex new york merkezinde görünüyor takipte Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ) amazon, aramexle iletişime geç yada deadline olarak verilen ayın 30'unu bekle diyor. aramex, new york ofisiyle iletişime geçildi dedi sonra geri dönüş alamadım, ortada kaldım resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loast -- 22 Aralık 2020; 2:49:46 >
  • loast kullanıcısına yanıt

Adresi ve gümrük için gerekli bilgileri kontrol et hocam muhtemelen onları girmemişsindir. Ben en son alanlardandım ve 1 hafta oluyor alalı.

• aldığı fiyattan satmak isteyen olursa alabilirim :)

• RedGhost kullanıcısına yanıt

Tabi hemen satarlar hocam aldigi fiyattan. 11bin lira paralarinida bos bosuna harcadilar bu insanlar tabi. Hemen. Allah akir fikir versin.

• Aldım 14,5'tan satışa koydum, muadillerinin tr satış rakamını görünce vazgeçtim. O zaman bile 13'e telefonda yalvaran 2 kişiye satmadım.

Yani hal böyleyken adamın aldığı fiyattan geri alırım diyen adam da ne bileyim Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ) 

• quote:

Orijinalden alıntı: RedGhost

Bu mesaj silindi.

Sokağa atsa 14 bin eder acil ihtiyaç diyor birde

• Bana laf etmis ölücülük yapip burdan sazan avlamaya calisiyorsun üstüne bide hakaret ediyorsun. Allah sizin gibileri islah etsin başka sözüm yok.

• Arkadaşlar ayıp oluyor. Bilgisayarın ederi belli. Aşağısı, yukarısı fiyatlarla anlamsız tartışmalara girmeyiniz.

Dilerim Amazon bu fiyatları yeniden sağlar (ki eminim olacağına) da herkes ucuza alır.

Ceremesi çekilmiş bir ürün. Buyurun ilan sitelerine dilediğiniz kadar örneği görüp değerlendirip alabilirsiniz.
    Satmak için alınmasına kızamıyorum ama bu üründen gelir elde etmek için Amazon'un altına satmalısınız. Onun da bir getirisi çok görünmüyor.

Newegg'de 14500'e 17. inç muadil GL75 var. 13500e Dell G15 var. 14000e Asus var.

Amazon'da kendisi hâlâ 13000e , 13500e alınabiliyor.

Kimse 15000e satmaya çalışmasın, kimse 10000 liraya almayı da beklemesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçıranlar varsa malum sarı sitede 13 e satanlar var ki şu an da 13-14 bin gibi bir fiyata denk geliyor amazondan alındığında. Ben de kaçıranlardanım daha önce yurtdışı alışveriş yapmadığım için ve kredi kartı + debit kart kombinasyonuyla nasıl alışveriş yapacağımı bilmediğimden ben alana kadar tükenmişti stoklar:) Alanlara hayırlı olsun. Ben de masaüstü sistem topladım bu laptop fırsatını kaçırdıktan sonra

• Yurt dışından alışveriş yapmak atom parçalamak falan değil, asla gidip para kazanmak için laptopu alan ve sarı sitede satanlardan almayın. Amazon.com sitesine Google translate ile kullansanız bile alışveriş yaparsınız, fırsatçılara fırsat vermeyin.

• Ben bu bilgisayarın ilanını ve bu konuyu yeni görüyorum. Amazon’da bilgisayarın renewed ilanı vergilerle ve kargoyla beraber 1605 dolara geliyor. Renewed ile sıfır arasında 170 dolar var. Eğer renewed almazsam, bütçemi zorlamayıp asıl bütçem olan 9700 küsür TL’ye (1285$) Acer Nitro 5 RTX 2060’lı modeli veya Acer Helios 300 RTX 2060’lı modeli alacağım 11.400 küsür TL’ye (1517$)alacağım. Birkaç sorum olacak, cevaplarsanız çok güzel olur.
    1- Sizce renewed model alınır mı?
    2- Alınırsa bu fiyat uygun mudur? (1605$)
    3- Enpara banka kartımla alacağım, kredi kartından farklı mı? Parayı dolar çekmesi ve bankanın komisyom almaması için bir şey yapmam gerekir mi?
    4- “13-29 Ocak Tahmini Teslim” diyor bugün alırsam, daha önce gelme şansı yok anladığım kadarıyla. Konuda Crucial 32 GB ram önerenler olmuş, ilana onu da ekleyince 7-10 gün yazıyor ikisinin tahmini teslimine, tam anlayamadım.
    5- Acer 2060 ile MSI 2070 arasındaki performans farkı için 2500-3000 ile değer mi?
    5- Eğer MSI Renewed almazsam, Acer Nitro 5 RTX 2060 ile Acer Helios 300 RTX 2060 arasında kasa kalitesi, soğutma gibi farklar tabi ki var ama ekran kartlarının tdp’lerini göremedim, performans farkı var mıdır? Varsa veya yoksa sizce 1600-1700 liralık farka değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: jonesknow

Ben bu bilgisayarın ilanını ve bu konuyu yeni görüyorum. Amazon’da bilgisayarın renewed ilanı vergilerle ve kargoyla beraber 1605 dolara geliyor. Renewed ile sıfır arasında 170 dolar var. Eğer renewed almazsam, bütçemi zorlamayıp asıl bütçem olan 9700 küsür TL’ye (1285$) Acer Nitro 5 RTX 2060’lı modeli veya Acer Helios 300 RTX 2060’lı modeli alacağım 11.400 küsür TL’ye (1517$)alacağım. Birkaç sorum olacak, cevaplarsanız çok güzel olur.
    1- Sizce renewed model alınır mı?
    2- Alınırsa bu fiyat uygun mudur? (1605$)
    3- Enpara banka kartımla alacağım, kredi kartından farklı mı? Parayı dolar çekmesi ve bankanın komisyom almaması için bir şey yapmam gerekir mi?
    4- “13-29 Ocak Tahmini Teslim” diyor bugün alırsam, daha önce gelme şansı yok anladığım kadarıyla. Konuda Crucial 32 GB ram önerenler olmuş, ilana onu da ekleyince 7-10 gün yazıyor ikisinin tahmini teslimine, tam anlayamadım.
    5- Acer 2060 ile MSI 2070 arasındaki performans farkı için 2500-3000 ile değer mi?
    5- Eğer MSI Renewed almazsam, Acer Nitro 5 RTX 2060 ile Acer Helios 300 RTX 2060 arasında kasa kalitesi, soğutma gibi farklar tabi ki var ama ekran kartlarının tdp’lerini göremedim, performans farkı var mıdır? Varsa veya yoksa sizce 1600-1700 liralık farka değer mi?
    1 - Renewed'in detaylarını bilmek gerek, neresi yenilenmiş; iadeden geçmiş olma ihtimali yüksek. Dışarıdan da , içeriden de Renewed ürünleri tavsiye etmiyorum. Şans ya, ufak bir çizik yüzünden de olabilir ama bunu bilemedikten sonra risk almış oluyoruz. Risk alınacak fiyatlar da sunmuyorlar genelde yenilenmiş ürünlerde

2- Şu an doğrudan sıfırı her şey dahil 1786$ (~13575₺) Ama 1399$ olan ürün bedeli zaman zaman 1300 civarına çekiliyor. Acelesi yoksa beklenebilir.

3- Bankanızla görüşün, buradan bir arkadaş normal kur ile işlem yaptığını söylemişti enparada.

4- 9-25 Aralık yazıyordu, 1inde kargoya verildi, 10'unda teslim edildi benim ürün. Her ürünün kendi teslimat tarihi geçerlidir.

5- Şu an 2060'lı Acer ile bu ürünün TL farkı yaklaşık 3800₺. Bu şekilde tabiki de uçaktan helikoptere geçmeyeceksiniz, eğer her şeyi en üst düzeyde oynamak isteyen bir oyun tutkunu değilseniz bu farkı vermeye değmez. Haa 2070 de o derece bir kart değil. Fark ekran kartı ile birlikte işlemciden, ekrandan, markadan dolayı da biraz yüksek.

6- Helios 300 ile Nitro arasında çok bir fark olacağını sanmıyorum. Tritonlar üst segment.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne kadar boş konuşan üye varmış burada. Yani bunu hatırlatmak bile komik ama serbest piyasa, isteyen istediği fiyata satar. Ayrıca sattığı fiyatı da aldığı fiyata göre değil piyasaya göre değerlendirmek gerekir.

İstenilen fiyatlara bakıyorum, piyasadan %20-30 civarı daha ucuz fiyatlar yazılmış daha ne olsun, bunun neresi fırsatçılık anlamış değilim. Şuan piyasada bu fiyatlara CASPER, HP ve MONSTER var Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ)  Adamlar MSI için bu rakamı yazmış.

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. 2070 istememin nedeni Ray Tracing’in nimetlerinden faydalanabilmek açıkçası, bu yüzden heves ettim galiba. Eskiden çok fps oynardım ve 144hz’ye ulaşayım da grafikler önemli değil derdim ama şimdilerde hikayeli oyunlar ve grafik takıntılı biri oldum. Yorumunuzda bahsettiğiniz gibi 1300 dolar veya altına inmesini bekleyeyim bir süre, eğer inmezse de mevcut piyasaya göre hareket edeceğim. Umarım konudaki arkadaşlardan bu bilgisayarı alanlar da birer inceleme yazar veya videoya çekerler, keyifle okumak veya izlemek isterim.

• Sonunda bir güncelleme geldi kargoma Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ) Dubai'den sonra kaç gün almıştı, elinize geçmesi arkadaşlar?

Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.