Şimdi Ara

Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
5
Favori
22.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bende herhangi bir cihaz yok tamamen Youtube'da çekilen karşılaştırma videoları üzerinden konuşuyorum. Cyberpunk'da da 2070 önde. Reddit'deki kullanıcılar da 3060 beklemek yerine 2070 taraftarı. Yine de siz bilirsiniz tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeforRelic -- 8 Şubat 2021; 19:8:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeforRelic

Bende herhangi bir cihaz yok tamamen Youtube'da çekilen karşılaştırma videoları üzerinden konuşuyorum. Cyberpunk'da da 2070 önde. Reddit'deki kullanıcılar da 3060 beklemek yerine 2070 taraftarı. Yine de siz bilirsiniz tabii.

Anladim cevaplariniz icin tesekkurler. Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laflarına dikkat et saygi cercevesi icerisinde mesaj atmayi ogren.
    Butun ozel mesajlarin kayitlari var 1 TL indirim istedigimi kanitla kanitlayabiliyosan ben sana fiyatla ilgili hic bir indirim vs. soylemedim. Oku mesajlari ne demisim, kusurlu cihaz asla almam demisim fiyata bakmadan. Senin elinde kalan kusurlu cihazi ben neden alayim bir de gondermissin Amerikaya geri gelmis cihazin
    Bir de demiyor mu sabahtan beri mesaj atiyosun diye ahahahah. Aramizda 9 kere mesajlasma olmus bunlarin 6sini zaten sen bana yazmissin. Belli kimin sabahtan beri mesaj yazdigi
    Hadi kardesim burda bos yapip konuyu kirletme.

En basinda cihaz da isik suzmesi oldugunu soyleyen sensin zaten ben sana daha sormadan.

Fiyat da dün 1640 dolara vergi dahil alınabiliyordu, simdi de 1660a yakin bir fiyat cikiyor, ya gerekirse senin kendi belirttigin ekraninda "isik suzmesi olan" kusurlu cihazina 13000 vericegime sifirina o fiyati veririm gene senin cihazini almam.

Bide bana özel mesaj da diyor ki "garantiye sen gonderirsin duzeltirsin bisey olmaz" ama gercegi bu konuya yazdigi mesajdan ogreniyorum ki kargosu yollamis geri gelmis cihaz

Sen bu yalanlarla bana cihaz satamazsin, diger insanlara da hakkina girip yalan soyleyip kakalamaya calisma cihazini az insafin olsun. Hadi devam et şimdi ugrasma benle.

Bu arkadasla sorunsuz cihaz isteyen alisveris yapmasin, ozel mesajlar duruyor isteyene atilir gosterilir. Konuda kalabalik ettik ama bu konuya aciklik getirmek istedim. Herkese iyi aksamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 8 Şubat 2021; 21:2:3 >

• Ben de bu modeli almayı düşünüyordum. RTX 3060 beklemeye karar verdim. Bir sebep, işlemcisi çok sıcak çalışıyor. 2. Sebep, RTX 3060+R7 4700/5700H ikilisi bu bilgisayarı ezecek gibi. Hem sıcaklık, hem performans olarak.
    Alanlara hayırlı olsun, güzel cihaz ama. İşlemci 90 derece olmasa kesinlikle alırdım.

• Impakt kullanıcısına yanıt

Boş yapma diyen adama bak, az daha zorlasa boş yapmanın kitabını yazacak Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ)  Bilsem anlayacaksın anlatırım sana da ama ne yazık ki bundan emin değilim ve o kadar da zamanım yok. He he ben burada herkesi kandırıyorum, he he bi sen akıllısın ki sherlock holmes gibi beni madara ettin Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ) 

Bu ilanım

https://forum.donanimhaber.com/18000-tl-sifir-garantili-msi-i7-10750h-rtx2070-8gb-ddr4-16gb-512ssd-15-6-fhd-144hz-3ms-ips-win10--147749447

Bunlarda mesajlarımız. Zaten gerisini merak eden olursa konu altına bakabilir.

Amazon.com MSI GL65 Leopard |i7-10750H+RTX2070|16GB|512GB|144HZ|W10 11000 TL (BİTTİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T. Soprano -- 9 Şubat 2021; 16:3:58 >

• Son zamanlarda sipariş edilen cihazlar 10SFKV-062 olan model olarak geliyor bizim cihazdan bazı farkları mevcut ssd markası olarak WD marka kullanılmış bizim cihazlarda KİOXİA okuma hızları aynı ama bizimkinin yazma hızı daha düşük, bizim cihazların ramleri 2666 MHZ son gelen seri cihazların ram mhz değeri 2999 mhz şimdilik gözlemlediğim farklar bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avukat Bey -- 4 Mart 2021; 15:15:18 >
  • Konuyu upladigim icin pardon, Amazon.com: Samsung 980 PRO SSD 1TB PCIe 4.0 NVMe Gen 4 Gaming M.2 Internal Solid State Hard Drive Memory Card, Maximum Speed, Thermal Control, MZ-V8P1T0B : Electronics bu nvme ssd takilir degil mi bizim bilgisayara, ikinci nvme slotu yok bunu biliyorum, icindekini bosa cikaracagim.

• Merhabalar arkadaşlar. Laptopu geçen sene indirimde almıştım ben de ve 1 senedir çok memnun bir şekilde kullanıyorum. Dün laptopumun şarj olmadığını fark ettim ve adaptörün priz kablosunu düzelttim, cızırtı sesi geldi ama laptop şarj olmaya başladı. Yaklaşık 1 dakika sonra prizden kıvılcım ve ardından alevler çıktı. Hemen üçlü prizin fişini çektim ve 1 dakika sonra da adaptörün fişini çektim. Bugün yeni güç kablosu alacağım ama korkum o ki adaptörde problem olsun. Eğer adaptör problemliyse aynı adaptör aliexpresste 1400₺ küsür (chicony a17-230p1a) türkiyede daha ucuz muadil bulabilir miyim? Muadil sağlıklı olur mu? Başına böyle bir sorun gelen oldu mu?

• Konu hortu içi öncelikle kusura bakmayın. Benim adaptör bozuldu geçenlerde, İstanbul için biraz soruşturdum, en son uygun özelliklere sahip giriş ucu, amper vs. 2000 dedi bir yer, bu fiyat nasıldır? Aliexpress ya da başka bir yerden uygun adaptör bulunabilir mi, hiç yeni adaptör alan var mı forumda makine için nu 2-3 yılda?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.