Şimdi Ara

Ama sizin Uefa kupanız var :( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
314
Cevap
2
Favori
10.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler siz asıl beinsports sitesindeki yorumları okuyun. Yok türkiyenin tek büyüğü beşiktaşmış yok fabri türkiyenin en iyi kalecisiymiş sneijder türkiyenin tabatasıymış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anki halinize bakın GS'lılar, yerin dibindesiniz, bırakın 17 sene öncesinde yaşamayı, uyanın artık!
  • Avrupada şamar oğlanı olanlar toplanmış gurur kasıyor konusu. Şu tiplerin çoğu 2000 yılında ekmeğe mama diyordu. Neyse avunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barlashan

quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Zaten futbol 2000 de gs uefayi aldiginda bitmeliydi. Her sene ayni muhabbet. Ceyrek finalde penaltilarla eleniyoruz adamlar seviniyor. Bir dusunmek lazim bizim takim ne yapti bu sene fazlasini yaptinmi da bunu elestiriyosun. Fazlasini 17 yil once yaptim diye mutlu oluyolar. Cidden tuhaf yani. 2000 de ki 800×640 tuplu tv maclarinizi izlemeye devam edin.

HD olarak Beşiktaş'ın elenişini izliyorum

Ben 4K açtım, oradada eleniyor

• İyiki galatasarayliyim.

• Arada vizyon farkı var. Pinti başkanları defansa tanınmamış isimleri aldı ve kaybetti. Biz Popescu yu almıştık son penaltı golüyle kupayı getirdi

• Madem o kadar büyüksen 17 yıldır kaç UEFA organizasyonunda kupa aldın?

İmi bizim imiritis cip kipimiz vir tmm mi.s .s

• O UEFA KUPASINDAN SONRA
    bir çok kez Avrupa başarısı yakaladık.
    2 kez şampiyonlar ligi çeyrek final gördük

şampiyonlar liginde değilde aynı kadrolarla 2000 deki gibi uefaya düşseydik o kupa en az 1 kez daha gelebilirdi.
    bizim amacımız en üst düzeyde yarışmak olduğu için öyle her sene UEFA da kupa kazanma ihtimali olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

O UEFA KUPASINDAN SONRA
    bir çok kez Avrupa başarısı yakaladık.
    2 kez şampiyonlar ligi çeyrek final gördük

şampiyonlar liginde değilde aynı kadrolarla 2000 deki gibi uefaya düşseydik o kupa en az 1 kez daha gelebilirdi.
    bizim amacımız en üst düzeyde yarışmak olduğu için öyle her sene UEFA da kupa kazanma ihtimali olmuyor.

Sonuç 17de 0 mı 0. Beşiktaş ile dalga geçen zihniyetin bakış açısı ile bakınca sonuç bu.

• Beşiktaşlılara, (ozellikle forumdakilere) mantık çerçevesinde bir şeyler açıklamaya çalışmayın. Zamanınıza yazık.

Geçen sene şampiyon oluncaya kadar 7 sene şampiyon olmamıştır, ama hala büyüktür çünkü futbol takımlarının geçmişi önemlidir; iki sene şampiyon olurlar, 3 sene önce şampiyon olmuş takıma küçük takım muamelesi yaparlar, o takımın taraftarı geçmişinden bahsedince "uff geçmişte yaşamayın arkadaş xdxd" olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noel Gallagher -- 21 Nisan 2017; 16:7:37 >
  • yanlış bakıp okuyorsun. 0 da 0 demeleri size; ne bir UEFA nede bir Şampiyonlar ligi başarınız var. Bak Fenerbahçe çeyrek final gördü. O sezon UEFA da olsaydı en kötü final görürdü. UEFA da çeyrek final görmek bir başarı değil.
  • Kupayı almak için bi yerlerini yırttılar utanmasalar teneke diyecekler Diger versiyonu için (Türkiye kupası> Süt kupası)Her takima nasip olmaz bu kupa. Daha iyisini yapmadiginiz muddetce çamurda atmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

Şu anki halinize bakın GS'lılar, yerin dibindesiniz, bırakın 17 sene öncesinde yaşamayı, uyanın artık!

Fenerbahçede öyle kardeş. Ama bunlar büyük kulüpler toparlanmayı bilirler tabi aziz ile dursun giderse.

• quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

quote:

Zaten futbol 2000 de gs uefayi aldiginda bitmeliydi. Her sene ayni muhabbet. Ceyrek finalde penaltilarla eleniyoruz adamlar seviniyor. Bir dusunmek lazim bizim takim ne yapti bu sene fazlasini yaptinmi da bunu elestiriyosun. Fazlasini 17 yil once yaptim diye mutlu oluyolar. Cidden tuhaf yani. 2000 de ki 800×640 tuplu tv maclarinizi izlemeye devam edin.

Valla inanmadım vodafone arenaya gittim orada bile eleniyor

• Ama sizin Uefa kupanız var :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakeen -- 21 Nisan 2017; 9:51:30 >
  • son 20 yılda her kötü olduğumuz 2 sene kuşgiller hep battık diye hayaller kuruyor. İnsan bi ders alır be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

quote:

Valla inanmadım vodafone arenaya gittim orada bile eleniyor

bela geldi mi, üst üste gelirmiş zaten

• kardeşim biz (en azından şahsen ben) sizin başarınızı küçümsemiyoruz.
    en ufak bir olayda, işin sidik yarışına dönüp, bizim uefa kupamız vara dönmesine laf edebilirim ancak.
    bu kupa almayı küçümsemek değil.

şöyle örnek vereyim. şimdi bir ipswich town nun uefa kupası var arsenalin yok. nottingham forest in 2 tane şampiyonlar ligi kupası var. ingilizlerin 12 şampiyonlar ligi şampiyonluğu var, 5 tanesi liverpoolun, 3 tanesi m.united, 2 tanesi n.forest, 1 tanesi de chelsea ve aston villa nın.

şimdi m.city li, tottenham lı ne yapsın? taraftarı ne desin?
    veya bir ingiliz takımı liverpoolun başarısını sence kaç yıl sonra geçebilir? ya da n.forest in şampiyonlar ligi kupa sayısını?

taraftarlar bir araya gelince chelsea taraftarı n.forest taraftarına "vay, agam paşam gelmiş, bizden 1 fazla şampiyonlar liginiz var, büyüksünüz" mü desin?

futbol dönemsel bir şey, türkiyenin büyük takımları arasında bu güç dengesi kolay kolay değişmez muhtemelen ama, galatasaraın 14 yıl şampiyon olamadığı da olmuştur, Beşiktaşın 15 yıl olamadığı da. Gs nin 4 yıl üstüste şampiyon olmuşluğu da olmuştur, Bjk nin 3 yıl üstüste şampiyonluğu da...
    Şimdi 7 yıldan sonra şampiyon olup, 2 yıldır ligin tepesini bırakmıyorsak bırak da sevinelim. 3 sene sonra sen çıkarsın, sen sevinirsin. ama yok ille ben çıkınca, biz gerçek yerimize döndük, siz de gerçek yerinize derim ben diyorsan, senin bileceğin iş...

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

son 20 yılda her kötü olduğumuz 2 sene kuşgiller hep battık diye hayaller kuruyor. İnsan bi ders alır be.

tamam, dersi aldık.
    cümleni okuttum tosicle mitrovice. penaltıyı yeniden kullanıyoz şimdi. kaleci de kalede yok, kesin gol bu sefer,

sağol galatasarayın batıp batmamasından verdiğin dersle, avrupadan penaltıyla elenmememizi sağladınç
  • Hadi bakalım pazar gunude 3.luk macı var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.