Şimdi Ara

Ama sizin Uefa kupanız var :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
2
Favori
10.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır övündüğümüz Avrupa Kupaları mızın ne kadar emek isteyen ve ne kadar değerli olduğunu Yarı Final oynayan Fenerbahçe'den sonra Beşiktaşlı kardeşlerimiz de anlamıştır umarım. Çeyrek final de dahi final oynuyormuş gibi heyecan yapılan bir maçta, yarı final ve final'in ne demek olduğunu az çok tahmin etmişsinizdir.

Gerçi Uefa kupası o zamanlar Şampiyonlar ligi tadındaydı. B.Dortmund Arsenal gibi rakiplerle mücadele edip üstüne tek bir maç kaybetmeden kazanılmıştı. Bir de bu kupayı aldıktan sonra şampiyonlar ligi şampiyonu Real Madrid'i yenip süper kupayı da almıştık. Çoğu ergen hala bu kupaları küçümseyip başarımızı sıradanmış gibi göstermeye devam ediyor. Şu an bile tv de Turgay Demir isimli şahıs tesadüf diye küçümsüyor yazık gerçekten.

Başarıyı kesinlikle küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın. Tebrikler

• Oq

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşver kardeşim sen herkes biliyor kimin ne olduğunu TÜRKİYENİN FUTBOLDAKİ EN BÜYÜK MARKASI MEDARI İFTİHARI GALATASARAYDIR! 2 AVRUPA KUPASI HALA MÜZEMİZDE O KADAR ÇOK GURURLUYUZ Kİ İYİ Kİ GALATASARAYLIYIZ!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Oq

üzülme boş ver seneye inşallah
  • Tmm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay efenim erken final.
  • Zaten futbol 2000 de gs uefayi aldiginda bitmeliydi. Her sene ayni muhabbet. Ceyrek finalde penaltilarla eleniyoruz adamlar seviniyor. Bir dusunmek lazim bizim takim ne yapti bu sene fazlasini yaptinmi da bunu elestiriyosun. Fazlasini 17 yil once yaptim diye mutlu oluyolar. Cidden tuhaf yani. 2000 de ki 800×640 tuplu tv maclarinizi izlemeye devam edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamların haklısınız en büyük sizsiniz diyecek halleri yok. kıskanacaklar tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Zaten futbol 2000 de gs uefayi aldiginda bitmeliydi. Her sene ayni muhabbet. Ceyrek finalde penaltilarla eleniyoruz adamlar seviniyor. Bir dusunmek lazim bizim takim ne yapti bu sene fazlasini yaptinmi da bunu elestiriyosun. Fazlasini 17 yil once yaptim diye mutlu oluyolar. Cidden tuhaf yani. 2000 de ki 800×640 tuplu tv maclarinizi izlemeye devam edin.

Burda dikkat çekilen mevzu, bu kupanın alınmasının ne kadar zor olduğu. Biz o dönem gerçekten iyiydik ve bunun karşılığını aldık. TVlerde, gazetelerde, UEFA'nın resmi sitesinde en tepede tek ve yalnızdık. Şimdi eski günlerimizi özlüyoruz çünkü iyi değiliz.

Peki siz iyi misiniz?

Siz ise bunların hiç birini yapamadan iyi olduğunuzu konuşup duruyorsunuz. Biz de diyoruz ki, iyi olsaydınız eğer Edirne'den ötede bi varlık gösterirdiniz. Türkiye Ligde Gençlere 3 atınca, TS'ye 4 atınca iyi takım olunmuyor.

• Bizim zamanımızda ki Arsenal, şu an ki BJK ye gelse 5 atıp üzerine keyif cigarası tüttürürlerdi.
  • iyiyiz iyiyiz diyorlarda bize dil uzatmadan

iyiler ki kiev e elendiler şampiyonlar liginde bu defans hattıyla facia yaşayabilirlerdi
  • quote:

Zaten futbol 2000 de gs uefayi aldiginda bitmeliydi. Her sene ayni muhabbet. Ceyrek finalde penaltilarla eleniyoruz adamlar seviniyor. Bir dusunmek lazim bizim takim ne yapti bu sene fazlasini yaptinmi da bunu elestiriyosun. Fazlasini 17 yil once yaptim diye mutlu oluyolar. Cidden tuhaf yani. 2000 de ki 800×640 tuplu tv maclarinizi izlemeye devam edin.

okuduğunu bile anlayacak kapasiten yok bir de yorum yapmışsın yazık sana.
  • twitterda gördüm bjklinin biri o zaman uefa kupası kolaydı leeds falan vardı demiş altınada leeds in bjk yi 2000 yılında 6-0 yendiği maçı koymuşlar zuhaha
  • quote:

HD olarak Beşiktaş'ın elenişini izliyorum

• Ya bunlar nereye alıyor uefa. Herifler hala kör kütük Oğuzhan savunuyor bana. Allah için çok zevkli maç oldu, iki beceriksiz takım zevkli bir maç izletti bize gol kaçıra kaçıra. Az düzgün bir takım gelsin 4 5 tane yer otururlardı yerlerine.

• Uefa kupası bir türk takımı için büyük başarıdır hatta bu kupa GSyi kağıt üzerinde en büyük türk kulübü yapmaya şuan için yeterlidir, ancak sürekli üzerinden 17 sene geçmiş bi kupanın muhabbetini döndürmek de ne kadar mantıklı tartışılır. En basitinden geçen sene olması lazım bi yorum görmüştüm aklımda kalmış GSnin Ajax'tan daha büyük bi kulüp olduğunu iddia etmişti arkadaş. Yani Ajax dediğimiz kulübün 4 tane ŞL kupası var, ama eminim ki bu adamlar iki de bir çıkıp seneler seneler önce kazandıkları 4 ŞL kupasıyla övünmüyorlardır. Geçmiş, adı üstünde. Bugünü yaşıyorsak bugünü konuşmamız gerekiyor.
  • Fabri len

• Beter olsunlar.

Beyler kuralar ne zaman? Kupayi lyon mu manu mu alir?

• Bu forumdaki ahalinin yarisi o kupayi gormemistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 21 Nisan 2017; 7:8:48 >
  • 4 yil boyunca sampiyonlar ligine gittin (nasil gittin herkes biliyor) o surecin sonunda hep en cok eksigi sakati olan takimlari cekerek finale ciktin. Kimse uefa kupasi almak kolay demiyor zaten. O donem sans ve diger (!) faktorler yanindaydi buna ragmen belli bir Surec sonunda kupayi aldin. Gs nin 4 yillik surecinin ilk 2 yilindan daha iyi durumdayiz. Sen su anda ne durumdasin. Hani dun elenmeme sevinirken. Son 3 yilda avrupada sadece 1 galibiyetin var. Ligde zaten nal topluyorsun ve dun bjk elendi diye mutlu oluyorsun. cidden zavalliliginda bir siniri olmali. 4K elenmenizi izledim diyen hafta sonu 4k 3. Olma macini izlesin.yenilirseniz seneye de avrupada olma sansiniz azalir. Kupayi ustunuzdeki takimlardan birinin almasinin garantisi yok sonucta.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.