Şimdi Ara

Ama sizin Uefa kupanız var :( (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
2
Favori
10.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cöldeki kutup ayısı

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Bizim zamanımızda ki Arsenal, şu an ki BJK ye gelse 5 atıp üzerine keyif cigarası tüttürürlerdi.

leeds kaç atardı acaba

O leeds ne efsane takımdı ya adamlar her hava topunda milleti ayağa kaldırıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gülüver

Hocam siz bir defa alın sürekli olmasın ama bir defa alma başarısı gösterin.

Biz 17 sene önce bu kupayı aldıktan sonra bize niye tekrar alamadınız diyeceğinize bir defa da siz alsaydınız Ülke futbolu bayağı seviye kat ederdi alamadınız işte bir tek G.S aldı.

Bitti gitti nedir aga utanmasan UEFA ve Süper Kupa ya çöp diyecen.

Müzemize gitti Galatasaray Müzesinin en değerli Baş köşesinde.

Hani varya sizdede amatör branşlarda aldığın kupaları bile dizmişsin.Bununla dalga geçmiyorum kulüplerin müzesi bunun için var.

Ne kazandıysan onlar var.

Ali Şen başkanınızın bile;artık G.S ın gerisindeyiz,ne zamanki Şampiyonlar Ligi Kupasını alırız o zaman G.S.yı geçmiş oluruz demişti.

Bu neye benziyor biliyormusunuz, hani şu kafasını osmanlıyla bozmuş, kahvede "oluuum biz viyanaya dayanmış milletiz lan, avrupayı ters yatırıp düz sevmişiz" diyen ve çayını bitirip "usta hesaba yaz" dedikten sonra vardiyali çalıştığı tekstil atelyesinin yolunu tutan emekçiye benziyor

Başarıyı tamamen hor gören yok, ama sadece o başarının arkasına sığınıp "olum kupamız var lan en iyiniz biziz, bizden iyi olmanız için kupa almış olmanız lazım" demeniz garip oluyor. Zira şu an o "ülkenin en iyisi" olan galatasarayda o kupayı alamaz.

Tamam aldın kupayı eyvallah güzel, ülkemiz prestij kazandı. Eee 17 yıldır sadece bununla "avunmak" nedir ? Siz böyle yaptıkça haliyle diğer taraflarda hor görme eğiliminde oluyor. Hani heryıl yarı finaline, finaline kalan bir takım olsanız anlaşılır olurda, sizde 1 defa kazanmışsınız, diğer 2 rakipte 1 defa yarı-çeyrek final oynamış falan filan. Günümüze bakalım, geçmiş karın doyurmuyor.

Şu anki duruma bakın siz. Gs nin ilerisinde gerisinde bunlar boş işler. Mevcut takım neleri kazanabiliyor, mevcut takımın borcu ne kadar (reisin elini öpüp borç sildirenelre sevgilerle), mevcut takımdan kaç oyuncu satıp para kazanıyorsun bunlar önemli.

Halen 17 yıllık başarı ile avunmakta, yıllar öncesinin 6-0 ıyla karşılık vermekte fakir tesellisi oluyor.

Benim 20 yıl önceden kalma kupam var diyende, ben 6-0 hardcore yaptım diyende bence boş konuşuyordur. Türk futbolu diye birşey kalmamış ortada. 2-3.sınıf ve emekli olmak üzere olan ünlü futbolcuların gelip çatır çutur para kazanıp yata yata servet kastığı bir ülkeyiz. Bu tür basit şeylerle tartışmak bile mantıksız.

Ali Şen beni bağlamaz, dinazorun teki.

• Hagi atildiktan bulent sakatlandiktan sonra tabiki adamlar baski kurdu. Bizim pozisyonumuz yok mu direk donen, birebir kacirdigimiz vs 90 dakikasi ortada bir maçti hatta bizim daha az sayidaki pozisyonumuz daha net gol pozisyonlariydi. Şansla vs ilgisi yok bilegimizin hakkiyla aslanlar gibi finale yarasir sekilde oynadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan konuya yorum yazan gs lilerin çoğu uefa kupasının kaldırılışına daha portakalda vitaminken,bilemedin babasındayken şahit olmuştur,ama hala fi tarihteki kupayla övünüp dururlar
  • Adam hakli

• quote:

Orijinalden alıntı: İnsanın biri

quote:

Orijinalden alıntı: cöldeki kutup ayısı

quote:

Orijinalden alıntı: İnsanın biri

İngiltere'de Nottingham Forest diye takım var bilen bilir, adamlar 2 kere uefa kupasını kazandılar ama şu anda 2. ligde mücadele ediyorlar. Bizimkiler gibi ' olsun ama bizim uefa kupamız var yeaa' diyorlar mıdır acaba yoksa 1. lige yükselmenin hesaplarını mı yapıyorlardır? Mesela Chelsea 5 kere Premier Lig şampiyonu olmuş. Ama Nottingham Forest ' uefa kupamız var bizim uefaa!' diyor mudur?

neyi karşılaştırmaya çalıştın merak ediyorum 1 Süper Kupası, 1 Uefa Kupası, 20 şampiyonluğu, 17 Türkiye Kupası olan Galatasaray'la 2 yıldızlı çeyrek finalde elenen takımı mı?

Gittiniz Başakşehir'den 4 gol yediniz hala ama bizim uefa kupamız var. Real Madrid gitse sizin gibi 4-0 yenilse 'ama bizim uefa kupamız var beyler hfdjsakjf'' diyorlar mıdır acaba? hiç sanmıyorum. Ligde liderden 10 küsür fark yediniz (Gerçi sizin Drogba dedi 9 puandan fazla fark olursa o rekabet bitmiştir diye) bu durumu nasıl düzeltebiliriz diye düşüneceğinize hala 'bizim uefa kupamız var'. Uefa'da çeyrek finalde Olimpik Lyon gibi bir takıma son anlarda penaltılarda yenildik. Bu başarıyı küçük görmek saçmalıktan öte birşey değil.

işte sizin kafa sadece maç bazlı çalışıyor, ben diyorum kupa sen diyorsun 4 yediniz bana başarı göster dostum, tarih kazananları yazar

• quote:

Orijinalden alıntı: taygıraparkat

Ulan konuya yorum yazan gs lilerin çoğu uefa kupasının kaldırılışına daha portakalda vitaminken,bilemedin babasındayken şahit olmuştur,ama hala fi tarihteki kupayla övünüp dururlar

E bir sekilde sahit olmus sonucta. 114 yillik tarihinde Avrupa liginde ceyrek finalin, Sampiyonlar Liginde gruplarin otesini gorememis adam "uefa kupasi eskidi" diyor.

Zaten ben anlamadim Fenerbahce yari final oynadi ve finali kil payi kacirdi, Besiktas'in ceyrek finali kadar olay olmadi.

Dusun daha bunun yari finali var, en onemli oyuncun finalde kirmizi kart gormusken Arsenal gibi bir takimdan kupa almasi var, ustune yetmeyip Real Madrid gibi bir takimi yenip super kupa almasi var.

50 sene gecse de ovunulur bununla. Siz de yapin siz de ovunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

quote:

Orijinalden alıntı: Me[S]uT

Ama sizin Uefa kupanız var :(

O maç acayip şanslıydınız yahu Henry gibi adamın kaçırdığı pozisyonların haddi hesabı yoktu o sayede maçı penaltılara götürebildiniz

Başkaları yapınca "üstün mücadele, azim, kararlılık, dikkat" ve saire, biz yapınca şansa bala.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

quote:

Orijinalden alıntı: gülüver

Hocam siz bir defa alın sürekli olmasın ama bir defa alma başarısı gösterin.

Biz 17 sene önce bu kupayı aldıktan sonra bize niye tekrar alamadınız diyeceğinize bir defa da siz alsaydınız Ülke futbolu bayağı seviye kat ederdi alamadınız işte bir tek G.S aldı.

Bitti gitti nedir aga utanmasan UEFA ve Süper Kupa ya çöp diyecen.

Müzemize gitti Galatasaray Müzesinin en değerli Baş köşesinde.

Hani varya sizdede amatör branşlarda aldığın kupaları bile dizmişsin.Bununla dalga geçmiyorum kulüplerin müzesi bunun için var.

Ne kazandıysan onlar var.

Ali Şen başkanınızın bile;artık G.S ın gerisindeyiz,ne zamanki Şampiyonlar Ligi Kupasını alırız o zaman G.S.yı geçmiş oluruz demişti.

Bu neye benziyor biliyormusunuz, hani şu kafasını osmanlıyla bozmuş, kahvede "oluuum biz viyanaya dayanmış milletiz lan, avrupayı ters yatırıp düz sevmişiz" diyen ve çayını bitirip "usta hesaba yaz" dedikten sonra vardiyali çalıştığı tekstil atelyesinin yolunu tutan emekçiye benziyor

Başarıyı tamamen hor gören yok, ama sadece o başarının arkasına sığınıp "olum kupamız var lan en iyiniz biziz, bizden iyi olmanız için kupa almış olmanız lazım" demeniz garip oluyor. Zira şu an o "ülkenin en iyisi" olan galatasarayda o kupayı alamaz.

Tamam aldın kupayı eyvallah güzel, ülkemiz prestij kazandı. Eee 17 yıldır sadece bununla "avunmak" nedir ? Siz böyle yaptıkça haliyle diğer taraflarda hor görme eğiliminde oluyor. Hani heryıl yarı finaline, finaline kalan bir takım olsanız anlaşılır olurda, sizde 1 defa kazanmışsınız, diğer 2 rakipte 1 defa yarı-çeyrek final oynamış falan filan. Günümüze bakalım, geçmiş karın doyurmuyor.

Şu anki duruma bakın siz. Gs nin ilerisinde gerisinde bunlar boş işler. Mevcut takım neleri kazanabiliyor, mevcut takımın borcu ne kadar (reisin elini öpüp borç sildirenelre sevgilerle), mevcut takımdan kaç oyuncu satıp para kazanıyorsun bunlar önemli.

Halen 17 yıllık başarı ile avunmakta, yıllar öncesinin 6-0 ıyla karşılık vermekte fakir tesellisi oluyor.

Benim 20 yıl önceden kalma kupam var diyende, ben 6-0 hardcore yaptım diyende bence boş konuşuyordur. Türk futbolu diye birşey kalmamış ortada. 2-3.sınıf ve emekli olmak üzere olan ünlü futbolcuların gelip çatır çutur para kazanıp yata yata servet kastığı bir ülkeyiz. Bu tür basit şeylerle tartışmak bile mantıksız.

Ali Şen beni bağlamaz, dinazorun teki.

Farklı yöne çekmşsin Türk futbolu kötü,bitik doğru tabiki Ülke olarak Uluslararası başarımız çok az evet doğru ama Futbolumuzun kötü durumda olması bizim Ülke içinde Takımlar arası rekabetin olmaması anlamına gelmiyor.Yani sen Türk futbolunun kötülüğünden perişanlığından bahsediyorsun KİMSE TÜRK FUTBOLU MUHTEŞEM DURUMDA DEMİYORKİ,biliyoruz.

Ancak buna rağmen Bizim Ülke içinde kendi rekabetimiz var ve biz Türk futbolseverler bundan keyif alıyoruz.MERAK ETME KARDEŞ HERKES FARKINDA ÜLKE OLARAK İYİ DURUMDA DEĞİLİĞİZ.

Ama dediğim gibi buna rağmen bizim Klupler bazında bir rekabetimiz var ve bundan keyif alıyoruz.
    Şimdi rekabete gelelim
    Tamam kardeş ben sildim attım o kupayı ıııh o kaka o çöp tamam.Sen öyle diyorsun ya bir defa kazanmak sayılmazmışş geçersizmişş kabul ettik tamam ne diyim.Tamam bizim UEFA ve Süper kupamız yokkk ak.

Şimdi G.S.yın UEFA KUPASINI YOK SAYARAK REKABETE BAKALIM BİRDE.

İyide yani öyle bir diyorsunki sanki biz UEFA'yı aldıktan sonra geçen 17 sene zarfında 2-3 senede bir şampiyon olup şampiyonluk kupası sayısında bizden ileride olan rakip f.b.yi geçmedik 4 yıldızı biz almadık.Türkiye kupasındada rakiplerimize kapatılması çok zor farkı G.S.değil siz attınız.

Kardeş bu geçen 17 sene zarfında aldığımız kupaların sayısını unutmuşuz.Memlekette kupa almaktan bıkmışız.
    Yani iyiki bu sene kötü bir sezon geçiriyoruz.Zaman zaman kötü geçen sezonlarda olur.Ama G.S.hep çıkış yakalar.

Rekabette kazanılan kupa sayısına bakılır.

• Keşke bjk veya fb alabilse 4 yıldızları olsa, tekrar ezik hissebilsek...
  • tamam da konuda ki sorun GSnin Uefa kupasını almış olması değil bizim bırak finalde kaybetmeyi yarı finale kalamayışımıza sevinmeniz
    Biliyorsunuz ki BJK Lyonu geçse kupayı alacak tutuştunuz
    Hele bazı fenerliler BJK almasın ki biz tek gariban kalmayalım diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

tamam da konuda ki sorun GSnin Uefa kupasını almış olması değil bizim bırak finalde kaybetmeyi yarı finale kalamayışımıza sevinmeniz
    Biliyorsunuz ki BJK Lyonu geçse kupayı alacak tutuştunuz
    Hele bazı fenerliler BJK almasın ki biz tek gariban kalmayalım diyorlar

aldımı kupayı? olunca haber ver bana merakta kalmayayım çok
  • " Gerçi Uefa kupası o zamanlar Şampiyonlar ligi tadındaydı. B.Dortmund Arsenal gibi rakiplerle mücadele edip üstüne tek bir maç kaybetmeden kazanılmıştı. "

Namaglup almadın kupayı avrupada 3 tane yenilgin var sonuncusu 5 yada 6 sıfırdı galiba kendi evinde , eledigin takımlar "Şampiyonlar ligi tadında" falan degili o sene bolognasından tut mallorcasına ondan tut dortmunduna hepsi kötü durumdaydı ve o sene liglerini 10 ile 15. sıra arasında tamamladılarki dortmundun 24 mac galip gelemedigi bir dönemin tam ortasında oynadınız adamlar ile ha keza leedsin önemli oyuncularının sizi eşleşme sırasında ne durumda olduklarını bi arastır , turnuvada tek eslestiginiz saglam takım arsenal idi ki o da liginde liderin 30 puan arkasında kalmasına ragmen iyi takımdı sonucta e her mac sans adamların yanında olmayacak elbetteki atamadılar kacırdılar penaltılara gitti ve penaltılarda sans isidir en iyi oyuncu bile kacırabilir o sekilde kupayı aldınız tebrik ediyorum kücümsemiyorum fakat anlatıldıgı kadar cok cok cok büyük bir basarıda degil ipswich town da bile o kupadan var yani , sahsen ben elenmemize üzülmedim cünkü benim icin önemi olan bir kupa degil hee şampiyonlar ligi şampiyonlugu cok ayrı birsey tabiki fakat her sene dagıtılan iyi yönetilen türk takımlarından bütce olarak cok geride olan bazı kücük kuluplerde bile 2-3 tane var o kupadan yani size bize herkese tavsiyem tarihi gecmis basarıları böbürlene böbürlene anlatmak yerine bir olup yeni basarılara gitmeyi denemeniz hee son sürecten sonra o iste sıkıntı tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

" Gerçi Uefa kupası o zamanlar Şampiyonlar ligi tadındaydı. B.Dortmund Arsenal gibi rakiplerle mücadele edip üstüne tek bir maç kaybetmeden kazanılmıştı. "

Namaglup almadın kupayı avrupada 3 tane yenilgin var sonuncusu 5 yada 6 sıfırdı galiba kendi evinde , eledigin takımlar "Şampiyonlar ligi tadında" falan degili o sene bolognasından tut mallorcasına ondan tut dortmunduna hepsi kötü durumdaydı ve o sene liglerini 10 ile 15. sıra arasında tamamladılarki dortmundun 24 mac galip gelemedigi bir dönemin tam ortasında oynadınız adamlar ile ha keza leedsin önemli oyuncularının sizi eşleşme sırasında ne durumda olduklarını bi arastır , turnuvada tek eslestiginiz saglam takım arsenal idi ki o da liginde liderin 30 puan arkasında kalmasına ragmen iyi takımdı sonucta e her mac sans adamların yanında olmayacak elbetteki atamadılar kacırdılar penaltılara gitti ve penaltılarda sans isidir en iyi oyuncu bile kacırabilir o sekilde kupayı aldınız tebrik ediyorum kücümsemiyorum fakat anlatıldıgı kadar cok cok cok büyük bir basarıda degil ipswich town da bile o kupadan var yani , sahsen ben elenmemize üzülmedim cünkü benim icin önemi olan bir kupa degil hee şampiyonlar ligi şampiyonlugu cok ayrı birsey tabiki fakat her sene dagıtılan iyi yönetilen türk takımlarından bütce olarak cok geride olan bazı kücük kuluplerde bile 2-3 tane var o kupadan yani size bize herkese tavsiyem tarihi gecmis basarıları böbürlene böbürlene anlatmak yerine bir olup yeni basarılara gitmeyi denemeniz hee son sürecten sonra o iste sıkıntı tabi.

Galatasaray Uefa kupasını namağlup kazanmıştır, bunu tüm Türkiye biliyor. elinin altında google var gir bak boş tartışma yapmayalım. Şampiyonlar liginde 3. olup Uefadan devam ettik. onda da Milan'ı yenmemiz gerekiyordu 3 gol atıp kazandık. 5-0 olayı Chelsea ile yapılan şampiyonlar ligi maçıdır.

Leeds dediğin takım aynı sezon sizi 6-0 yendi. Bir sonraki sezon şampiyonlar liginde Yarı Final oynadı. madem bu kadar şey hatırlıyorsun bunu da hatırlarsın. Maçlara çıktıkları kadro da belli gir bak. Bahsettiğin takımların hepsi şampiyonlar liginde 3. olup Uefadan devam ettiler. O yüzden bütün maçlarımız şampiyonlar ligi tadındaydı. krasnodar, razgrad, beer sheva böyle adını duymadığımız takımlar yoktu. üstüne şampiyonlar ligi şampiyonu r.madrid'i yenmişiz.

hem küçümsemiyorum diyorsun hem de şunlar bunlar iyi değildi vs. deyip ipswich town da bile o kupadan var diyorsun. bu durumda beni değil kendini küçük düşürmüş oluyorsun farkındaysan. O takımda bile varken siz 114 yıldır anca çeyrek final görebilmişsiniz. Neyse fazla uzatmaya gerek yok, çoğu beşiktaşlı gibi konunun açılış amacını anlamayıp farklı yerlere çekmişsin. ama bizim uefa kupamız var deyip kapatayım konuyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

" Gerçi Uefa kupası o zamanlar Şampiyonlar ligi tadındaydı. B.Dortmund Arsenal gibi rakiplerle mücadele edip üstüne tek bir maç kaybetmeden kazanılmıştı. "

Galatasaray Uefa kupasını namağlup kazanmıştır, bunu tüm Türkiye biliyor. elinin altında google var gir bak boş tartışma yapmayalım. Şampiyonlar liginde 3. olup Uefadan devam ettik. onda da Milan'ı yenmemiz gerekiyordu 3 gol atıp kazandık. 5-0 olayı Chelsea ile yapılan şampiyonlar ligi maçıdır.

Leeds dediğin takım aynı sezon sizi 6-0 yendi. Bir sonraki sezon şampiyonlar liginde Yarı Final oynadı. madem bu kadar şey hatırlıyorsun bunu da hatırlarsın. Maçlara çıktıkları kadro da belli gir bak. Bahsettiğin takımların hepsi şampiyonlar liginde 3. olup Uefadan devam ettiler. O yüzden bütün maçlarımız şampiyonlar ligi tadındaydı. krasnodar, razgrad, beer sheva böyle adını duymadığımız takımlar yoktu. üstüne şampiyonlar ligi şampiyonu r.madrid'i yenmişiz.

hem küçümsemiyorum diyorsun hem de şunlar bunlar iyi değildi vs. deyip ipswich town da bile o kupadan var diyorsun. bu durumda beni değil kendini küçük düşürmüş oluyorsun farkındaysan. O takımda bile varken siz 114 yıldır anca çeyrek final görebilmişsiniz. Neyse fazla uzatmaya gerek yok, çoğu beşiktaşlı gibi konunun açılış amacını anlamayıp farklı yerlere çekmişsin. ama bizim uefa kupamız var deyip kapatayım konuyu.

uefa kupasını namaglup falan kazanmadınız bosuna kandırma kendini , uefa kupa süreci 2. turdanmı baslıyor direk ? Nerede sizin uefa grup macları ? yok cünkü cl den geldiniz peki cl de ne oldu hic mac yaptırmadan 3. mu yaptılar sizi ? uefa kupasına giden sürecte 3 kere yenildiniz hatta son maglubiyette evinizde 5 mi 6 mi ne yediniz.

Suanki sürecte bir takımın uefa kupasını namaglup alabilmis olması icin 15 avrupa macında hic yenilmeden yoluna devam edip kupayı alması lazım. Eskiden bu mac sayısı dahada fazlaydı.

Fakat senin mantıgınla gidersek gs kupayı 9 mac oynayıp almıs oluyor ki buda imkansız sonucta bu 9 maca cıkmak önce bir avrupa grubundan cıkmak gerekiyor e sizde ordan 3. olarak cıktınız ve 3 maglubiyet aldınız.

Yani özet olarak namaglup falan almadınız kupayı. He cok istiyorsan kendini kandırmaya devam edebilirsin sonucta buna karısmam kendi hayal dünyasında yasayan cok insan var onların rahatını bozmak benim işim degil.

Birde daha olayın ne oldugunu anlamadan " bu durumda beni değil kendini küçük düşürmüş oluyorsun farkındaysan " yazmıssın simdi farkına varmıssındır umarım

Blokluyorum , cünkü hicbirsey bilmedigini bilmeyen kisilere katlanamıyorum , hadi kolay gelsin.

• Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    Kardeş o kupayı biz aldık,siz alamadınız.

Nokta
  • Yine küçük takım taraftarı basmış konuyu
  • gülüver kullanıcısına yanıt
    Yav su cocugu ciddiye mi alıyorsun

• quote:

quote:

quote:

uefa kupasını namaglup falan kazanmadınız bosuna kandırma kendini , uefa kupa süreci 2. turdanmı baslıyor direk ? Nerede sizin uefa grup macları ? yok cünkü cl den geldiniz peki cl de ne oldu hic mac yaptırmadan 3. mu yaptılar sizi ? uefa kupasına giden sürecte 3 kere yenildiniz hatta son maglubiyette evinizde 5 mi 6 mi ne yediniz.

Suanki sürecte bir takımın uefa kupasını namaglup alabilmis olması icin 15 avrupa macında hic yenilmeden yoluna devam edip kupayı alması lazım. Eskiden bu mac sayısı dahada fazlaydı.

Fakat senin mantıgınla gidersek gs kupayı 9 mac oynayıp almıs oluyor ki buda imkansız sonucta bu 9 maca cıkmak önce bir avrupa grubundan cıkmak gerekiyor e sizde ordan 3. olarak cıktınız ve 3 maglubiyet aldınız.

Yani özet olarak namaglup falan almadınız kupayı. He cok istiyorsan kendini kandırmaya devam edebilirsin sonucta buna karısmam kendi hayal dünyasında yasayan cok insan var onların rahatını bozmak benim işim degil.

Birde daha olayın ne oldugunu anlamadan " bu durumda beni değil kendini küçük düşürmüş oluyorsun farkındaysan " yazmıssın simdi farkına varmıssındır umarım

Blokluyorum , cünkü hicbirsey bilmedigini bilmeyen kisilere katlanamıyorum , hadi kolay gelsin.

hiç bir şey bilmediğini bilmeyenlere katlanamayıp beni blokluyormuş hiç güleceğim yoktu yemin ederim. efendi gibi cevap vermeme rağmen böyle yazdıysan ağzının payını almışsın demek ki. sanki o dönemleri yaşamış gibi bir de detay veriyor aklınca. 5 yedi diyorum 6 mıydı neydi diyor. 8 yedik kardeş rahatladın mı?

o zamanlar grup yoktu eleme sistemiyle maç yapılırdı bundan bile haberin yok. elinin altında internet olmasına rağmen araştırma yapamayacak kapasitede olanlara da ben katlanamıyorum. Galatasaray Uefa sürecinde maç kaybetmeden şampiyon olmuştur haydi şimdi defol!

• quote:

quote:

quote:

quote:

hiç bir şey bilmediğini bilmeyenlere katlanamayıp beni blokluyormuş hiç güleceğim yoktu yemin ederim. efendi gibi cevap vermeme rağmen böyle yazdıysan ağzının payını almışsın demek ki. sanki o dönemleri yaşamış gibi bir de detay veriyor aklınca. 5 yedi diyorum 6 mıydı neydi diyor. 8 yedik kardeş rahatladın mı?

o zamanlar grup yoktu eleme sistemiyle maç yapılırdı bundan bile haberin yok. elinin altında internet olmasına rağmen araştırma yapamayacak kapasitede olanlara da ben katlanamıyorum. Galatasaray Uefa sürecinde maç kaybetmeden şampiyon olmuştur haydi şimdi defol!

Foyalarını fazla ortaya cıkartmadım ama kaşınmışsın e bizde kaşıyalım o zaman ,

" takımların hepsi şampiyonlar liginde 3. olup Uefadan devam ettiler. O yüzden bütün maçlarımız şampiyonlar ligi tadındaydı. " yazmışsın.

Birde şunu yazıp kendini kücük düsürmen ayrı bir komik olmus " elinin altında internet olmasına rağmen araştırma yapamayacak kapasitede olanlara da ben katlanamıyorum. "

Bak bakalım hepsi CL denmi gelmis ,

Peki sizde 1. tur ile 2. tur nerde ? Yok.

Neden yok ? Cünkü CL den geldiniz , peki nasıl geldiniz 5 mi 6 mi ne yiyerek , yenildiniz mi ? Evet.

Avrupa kupasını alma sürecinde maglubiyet var mı ? Var hemde 3 tane.

Bir dahada bilip bilmedigin konularda atıp tutma heleki sen daha dogmadan elde edilmis sonuclar hakkında.

Hadi simdi zıpla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr1xsivE -- 25 Nisan 2017; 14:28:9 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.