Şimdi Ara

Altının içindeyim ama fakirim SS Geldi!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
12
Favori
8.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl bu arkadaş ya. şaka bir yana altın madeninde elektrikçi olarak çalışıyorum merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz

Altının içindeyim ama fakirim SS Geldi!!!! Altının içindeyim ama fakirim SS Geldi!!!!
     Altının içindeyim ama fakirim SS Geldi!!!! Altının içindeyim ama fakirim SS Geldi!!!! Altının içindeyim ama fakirim SS Geldi!!!! Altının içindeyim ama fakirim SS Geldi!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_gvz -- 13 Şubat 2012; 3:52:59 >

• grizudan korkmuyor musun?
  • altından ne kadar kazanıyorsun
  • Ya benim iki taş altinim vardi kaybettim ham altindi ysni cok para edermiydi?
  • @
    In God We Trust grizu kömür madeninde olur altın madeni son derece güvenlidir diğerlerine göre
    @
    Electi 1800+mesai+prim+yemek+yol+sigorta
    @
    Shape Of My Heart ham halde bir halt etmiyor ben sana istediğin kadar altın olan kaya vereyim
  • kaya şeklinde altın aşırıp piyasasının altında satamaz mıyız işleyen yerler ?
  • işleme kolay bir yol değil maliyeti çok yüksek ve tehlikeli bir iş benim bildiğim dışarıda ayrıştırma yapılmıyor
  • Madenden sadece altın mı çıkarıyorsunuz başa maddeler yok mu??
  • Bir kaç ss koyar mısın çalıştığın madenlerden? Hiç kaza atlattın mı? Madende ne tür hayvanlarla karşılaşıyorsunuz? Çalıştığın en derin maden kaç metreydi?
  • @ AdiqeCaLe sadece altın çıkarılıp işleniyor diğer madenler işlenmiyor
  • @ F5 şu anda giriş seviyesinden yaklaşık olarak 130 metre aşağıdayız deniz seviyesinden 525 metre yukarıda bulunuyor bu nokta. kendi adıma kaza yaşamadım ama genelde ufak tefek şeyler oluyor. senin düşündüğün gibi göçme gibi şeylerle karşılaşmadım zemin gayet sağlam, buradan önce istanbul kadıköy - kartal metro yapımında çalıştım.
  • Tenha bir yerde altına rastlama gibi bi durum bulunuyor mu? Bulunuyorsa hiç indiregandi yaptınız mı ?
  • kaya içinde ilerlediğimiz için hayvan yok yerin altında ama çok eskilerden kalma maden bulduk çalıştığımız bölgede ağaç parçaları vardı uygun bir zamanda ss ile konuyu desteklemeye çalışacağım.
  • @ l0rdtayrinus altını sadece kayada olduğu gibi görebiliyoruz sadece ayrıca yolda para bulsam bile almam
  • takip
  • İşçi alımı varmı ?
  • zevk alıyo musun yaptığın işten? Halinden memnun musun?
  • şu anda bildiğim yok ama çalışmak istiyorsanızhttp://www.tuprag.com.tr/page.php?ID=60 buradan başvurmanız gerekiyor
  • @ Whakii muhakkak zevk almazsanız katlanılacak şey değil. seviyorum yeraltında elektrikçi olmayı.
  • muhendisler kaç para alıyor?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.