Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: coolboy88 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.762
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cepteteb'de 500 tl üzeri tüm harcamalarınıza 20şer tl toplamda 100tl bonus kampanyasına AG dahil değil mi? 500TL agpuan yüklemesi yaptım 3 gün oldu fakat sayılmadı sanırım. Kampanya sayfasında sadece "KATILDIN" yazıyor. İşlem sayacına başka yerden mi bakıyoruz onu da bilmiyorum ama bilen birisi yorum yapabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fimi

Cepteteb'de 500 tl üzeri tüm harcamalarınıza 20şer tl toplamda 100tl bonus kampanyasına AG dahil değil mi? 500TL agpuan yüklemesi yaptım 3 gün oldu fakat sayılmadı sanırım. Kampanya sayfasında sadece "KATILDIN" yazıyor. İşlem sayacına başka yerden mi bakıyoruz onu da bilmiyorum ama bilen birisi yorum yapabilir mi?

sanal kart kullandıysanız sayaca işlemiyor. yatmazsa kayıt açarsınız

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Ben de sanal kartla işlem yapıp, provizyonda iken 500-20 kampanyasına katıldım, kabul olur mu?

Sayaç işlemedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yok kullanmadım. Nasıl kayıt açıyoruz?

• quote:

Yok kullanmadım. Nasıl kayıt açıyoruz?

teb sitesi en altta iletişim var oradan veya web internet şubeden yardıma basıp, bize ulaşın kısmından durumu yazıyorsunuz. birkaç gün sonra talep olumlu-olumsuz sonuçlandı diye sms geliyor.

@mmucit

normalde aynı gün katıldıysanız sayaca işlemesi lazım ama sanal kart işlemim sayaca işlemedi, ana kart sayaca işledi. sanal kart ile ilgili bişey yazmıyor. yatmazsa kayıt açmak gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 14 Mayıs 2021; 17:41:58 >
  • quote:

Cepteteb'de 500 tl üzeri tüm harcamalarınıza 20şer tl toplamda 100tl bonus kampanyasına AG dahil değil mi? 500TL agpuan yüklemesi yaptım 3 gün oldu fakat sayılmadı sanırım. Kampanya sayfasında sadece "KATILDIN" yazıyor. İşlem sayacına başka yerden mi bakıyoruz onu da bilmiyorum ama bilen birisi yorum yapabilir mi?

sanal dahil değil, kampanya açıklamasında da vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ahmet0691

zararınızın az olmasının sebebi aradaki zaman farkında gram 3-4tl civarı yükselmiş .bende hesaba hemen gelsin diye geç saatte alayım dedim alır almaz gram 1,5tl düşmüştü :D

şuan %1li rozetsiz ag 509,5 den satıyor. kt 495 den alıyor. 14,5tl fark. altın rozet 11,5tl , gümüş rozet 12,5 tl, bronz 13,5 fark oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 14 Mayıs 2021; 18:3:27 >

Ben aksini iddia etmedim zaten. :)) Benimki tamamen karar verme zamanımdaki iyi giden şans. Hatta altungold siparişi biraz geç gönderdi, erken göndermiş olsaydı sabah saatlerinde altın düşük olduğu için benim zararım yüksek olacaktı. Geç göndermeleri işime yaradı.

Bu arada hatırlar mısınız bundan yaklaşık 2 ay önce sizinle bir yazışmamız olmuştu. 19 Martta Trendyolda altında %1 indirim vardı. Ben o gün 2 çeyrek altını 1390 a almıştım. Siz birisine %3 ü beklemek iyi olur gibi bir şeyler söylemiştiniz. Ben de "ne zaman bekledimse hep zarar ettim, bekleyene kadar altına zam geliyor " gibisinden bir şeyler yazmıştım. Bir gün sonra da piyasalar allak bullak olmuştu ve altın yükselmişti. Herkes trenyola saldırmış trendyolda verilen siparişleri iptal etmişti. Tabi benim siparişi iptal etmemişler ( önceden verdiğim için) göndermişlerdi. O zaman 2 çeyreği %1 kampanyasından 1390 TL. ye almıştım. Geldiğinde kuyumculara satmaya çalıştım ama piyasanın altında alıyorlardı hepsi bende satmadım. Şimdi ise kaça çıktı.

Teşekkürler, takipte kalalım.  

• Tugrul bitmiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

@ahmet0691

zararınızın az olmasının sebebi aradaki zaman farkında gram 3-4tl civarı yükselmiş .bende hesaba hemen gelsin diye geç saatte alayım dedim alır almaz gram 1,5tl düşmüştü :D

şuan %1li rozetsiz ag 509,5 den satıyor. kt 495 den alıyor. 14,5tl fark. altın rozet 11,5tl , gümüş rozet 12,5 tl, bronz 13,5 fark oluyor

Merhaba hocam bugün hic 409.50ye düşmedi satış fiyatı gram havalenin ben mi yanlis gördüm acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Merhaba hocam bugün hic 409.50ye düşmedi satış fiyatı gram havalenin ben mi yanlis gördüm acaba?

Alıntıları Göster

Yanlış yazmışsınız. 509.5* ben yazarken kuveyttürk e havale fiyatı idi. Her bankaya gönderim fiyatı farklı .

%1 nereden geliyor şu an yok sanırım. Kuveyttürk gram 516 gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Linq

%1 nereden geliyor şu an yok sanırım. Kuveyttürk gram 516 gözüküyor.

1ocak, 14 şubat, 23 nisan, 19 mayıs, 30 ağustos , 29 ekim vsvs gibi günlerde altunpuan yüklemesinde %1 bonus oluyor. 19 mayısta %1 olabilir yine

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0644

Tugrul bitmiş.
    Ne gibi?

• Cuma sabahı AG den alım yaptım saat 9 gibi hala hesaba geçmedi bişeyde yazmıyorlar. Bidaha AG de puan çevirmeyecem gerekirse hepsini markette harcarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Cuma sabahı AG den alım yaptım saat 9 gibi hala hesaba geçmedi bişeyde yazmıyorlar. Bidaha AG de puan çevirmeyecem gerekirse hepsini markette harcarım.

bak adamlar altın harflerle ana sayfada ne yazmış :)

Banka Hesabına Altın Transfer siparişlerinizin gönderim işlemleri ise Ramazan Bayramı arefesinde (12 Mayıs) 10:00-12:00 arasında gerçekleştirilecek olup, Ramazan Bayramı boyunca sipariş transferi yapılmayacaktır. 12 Mayıs'tan itibaren vermiş olduğunuz Altın Transfer siparişleri 17 Mayıs Pazartesi gününden itibaren gönderilecektir.

• Ben direk sık kullanılanlardan altun puan almaya yönlendiğim için anasayfa ile işim olmuyor. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 16 Mayıs 2021; 12:45:52 >
  • Trendyol yakin zamanda %3 yaparmi bilgisi olan var mi acaba ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • altungold %1.19 yapmış

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.