Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gokhanster , sagesa41 , kraly61 , kraly61 , pusat1249 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
20.062
Cevap
1.360
Favori
2.117.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar altungoldda mesai saatlerinde ve dışında altın fiyatları değişiyor mu mesai saatini beklemeye gerek var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim de fiziki almak durumunda kaldım bundan sonrakileri o şekilde değerlendireyim madem. Çok sağolun hocam :)

• Komisyon % kaç oluyor bankaya aktarımda. Fizikiden daha mı iyi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Predatorre

Komisyon % kaç oluyor bankaya aktarımda. Fizikiden daha mı iyi

Kendi satış fiyatı dışında ekstra bir komisyon yok. Gram başı fiyatı da transfer edilmek istenen bankadan bankaya göre ve siteden bu zamana kadar yaptığınız alışveriş miktarına göre değişiyor. Toplam işlem hacminiz belli tutarları geçince bronz, gümüş ve altın üye olup, son ödeme aşamasında cüzi de olsa bir indirim alıyorsunuz.

Ben sitede altın üyeyim ve 100 liralık altın alıp o miktarı bozdursam dahi %3 civarı fark oluyor.

• Gram altın şuan 487tl~ , altungolda 1 Gr altın 504,5tl,aradaki fark 17.5tl,birde bankaya satınca 484.31 den alıyor(Garanti),yani 1 Gr altında 20tl~ zarar edliliyor ortalama

• Uzun süredir konuyu görüyorum ve tam anlamadığım noktalar var bu konularda bilgilendirme yapabilir misiniz?

Örneğin, Altungold, etugrul gibi sitelerden işlem yapıyor anladığım kadarıyla birçok arkadaş. Kart puanını alışverişte kullanma avantajı dışında bir avantaj var mı?

Dezavantaj olarak ise anlık olarak bankadan gram altını 490TL'den satın alabiliyorum. Altungold'da ise 510TL'ye hesaba havale ile altın alabiliyorum. Bildiğim kadarıyla taksit de yapılmıyor.

Bu tarz sitelerin avantajlarını detaylı olarak bulabileceğim bir kaynak varsa onu da atabilirsiniz.

Umarım bir bilgilendiren çıkar da kuyumcudan gidip fiziki almaktan veya bankadan altın almaktan kurtulurum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fimi

Uzun süredir konuyu görüyorum ve tam anlamadığım noktalar var bu konularda bilgilendirme yapabilir misiniz?

Örneğin, Altungold, etugrul gibi sitelerden işlem yapıyor anladığım kadarıyla birçok arkadaş. Kart puanını alışverişte kullanma avantajı dışında bir avantaj var mı?

Dezavantaj olarak ise anlık olarak bankadan gram altını 490TL'den satın alabiliyorum. Altungold'da ise 510TL'ye hesaba havale ile altın alabiliyorum. Bildiğim kadarıyla taksit de yapılmıyor.

Bu tarz sitelerin avantajlarını detaylı olarak bulabileceğim bir kaynak varsa onu da atabilirsiniz.

Umarım bir bilgilendiren çıkar da kuyumcudan gidip fiziki almaktan veya bankadan altın almaktan kurtulurum :)

Pm ile bilgi verildi.

Arkadaşlar çok fazla mesaj aldım. Bankalardan daha hesaplı almak yerine bu sitelerden alma sebebimiz, harcama kampanyası vb. kampanyalardan puan kazanmak. Öyle tahmin ediyorum ki, çok farklı bir işlem olduğunu tahmin eden üyeler oldu ve bir çok mesaj aldım, neticesinde bu mesajı yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outofnick -- 10 Mayıs 2021; 15:27:1 >

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bilgi alabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Pm ile bilgi verildi.

Arkadaşlar çok fazla mesaj aldım. Bankalardan daha hesaplı almak yerine bu sitelerden alma sebebimiz, harcama kampanyası vb. kampanyalardan puan kazanmak. Öyle tahmin ediyorum ki, çok farklı bir işlem olduğunu tahmin eden üyeler oldu ve bir çok mesaj aldım, neticesinde bu mesajı yazdım.

Alıntıları Göster

Bende PM ile bilgi alabilirmiyim.

Bende bilgi alabilirmiyim. Teşekkürler

galiba herkesin bu konuda bilgiye ihtiyacı var. mahsuru yoksa bana da PM gönderebilir misiniz?

Bende bilgi alabilirmiyim hocam
  • Amma talep olmuş  Arkadaşlar 2-3 gündür PC'den P.M tuşuna basınca maalesef mesaj atamıyorum ancak atılan mesajlara cevap verebiliyorum. P.M atarsanız, cevabı kopyalayıp gönderebilirim.

Düzenleme: Arkadaşlar çok fazla mesaj aldım. Bankalardan daha hesaplı almak yerine bu sitelerden alma sebebimiz, harcama kampanyası vb. kampanyalardan puan kazanmak. Öyle tahmin ediyorum ki, çok farklı bir işlem olduğunu tahmin eden üyeler oldu ve bir çok mesaj aldım, neticesinde bu mesajı yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outofnick -- 10 Mayıs 2021; 15:27:32 >
  • Trendyol'da 350 ve üstü alışverişe axess - akbank 30 TL indirim uyguluyor.Bilgilerinize.

Mesaj atanların çoğu ya ölü fiyatına almanın yolu var mı, ya da harcama yapmadan nasıl puan kazanırım diye atmıştır. :))

Bir an niye kullandığımı bilmiyor olabilir miyim acaba diyip mesaj atacaktım oldukça gizemli yazmışsınız ilk mesajı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bendegeldimtamolduk

Bir an niye kullandığımı bilmiyor olabilir miyim acaba diyip mesaj atacaktım oldukça gizemli yazmışsınız ilk mesajı

Yok hocam ya, az çok takip eden üyelerin bildiği bir konu zaten  

• World puanları böyle kullanabileceğimiz bi yer yok mu ya.

Yapıkredi ve vakıfbank world puanım birikti baya nakite nasıl çevirebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihb111 -- 11 Mayıs 2021; 12:23:52 >
  • fatihb111 F kullanıcısına yanıt
    Vakıf puanları param karta yüklenebiliyor. YKB biraz sorunluydu sanırım

• Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    Param ı biliyorum da hesabı onaylamak için bi sürü belge istemişlerdi ben de sildirmiştim üyeliği. Komisyonu da çok diye hatırlıyorum onların

• 
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.