Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mertali1208 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.794
Cevap
1.338
Favori
2.079.157
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HB altın fiyatlarında sözde %7 indirim yapmış.. Dün gece fiyatlar daha düşüktü 🤔
    Resmen kandırmaca.. Bileydim dün alırdım..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yüzde 4 komisyonu. O zaman zincir marketlerde veya giyim mağazalarında kullanabilirsiniz

• Ben alımı bıraktım.Kuyumcuların kazanmasına aracılık etmekten başka bi kârımız yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

Gram altın şuan 487tl~ , altungolda 1 Gr altın 504,5tl,aradaki fark 17.5tl,birde bankaya satınca 484.31 den alıyor(Garanti),yani 1 Gr altında 20tl~ zarar edliliyor ortalama

%1 kampanyası ve gümüş rozetle kuveyttürk e gönderdim. 1gr da yaklaşık 13tl fark oldu, %2.5. hesaba gönderdikten sonra da 1tl ye yakın düşüş olmuştu. rozet olmasa fark 15tl oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 11 Mayıs 2021; 13:16:27 >
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Ziraat bank kartta ki puanları kullanmanın yolu var mı? :))

• Ziraat puanları fiziki mağazalar dışında internetten kullanamıyorsunuz. Migros, şok, A101, Petrol ofisi nde kullanılabiliyor. Puanların son kullanım tarihi olmadığı çini mutlaka bir gün markete ihtiyacınız olacaktır.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Dün (10 Mayıs) gece saat 2 civarı 2,81 gram aldım. Yine dün sabah saat 11 civarı bozdurdum. 2,81 gramda toplam zararım 19 TL. idi.

• Japonya kullanıcısına yanıt
    Yapi kredi.🤔

• ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)

• 1587tl puana ziraate girek gelince bozdurdum aradaki fark - 69tl ye tekabul etti
    Ekleme: keske akbankla yapsaymisim suan baktim alis satis arasinda 1 den bile daha düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 11 Mayıs 2021; 16:12:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı gün içinde 1604 tl lik altın aldım Kuveyt Türk gelince hemen sattım 1543 tl 3,20 gram

@ahmet0691 8 yıldır altungold kullanıyorum böyle bir şey görmedim, 2.81 gr alım ekran görüntüsü ve satım ekran görüntüsü paylaşmak ve kafamızdaki kurtları öldürmek istermisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20FE S kullanıcısına yanıt
    Aldığı ve sattığı aralıkta gram fiyatı yükseldiyse öyle olmuştur. Yoksa imkansız

• Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

aynı gün içinde 1604 tl lik altın aldım Kuveyt Türk gelince hemen sattım 1543 tl 3,20 gram

@ahmet0691 8 yıldır altungold kullanıyorum böyle bir şey görmedim, 2.81 gr alım ekran görüntüsü ve satım ekran görüntüsü paylaşmak ve kafamızdaki kurtları öldürmek istermisin

Tabi ki ;

10 Mayıs gece saat 01.37 de 2,81 gr. altını rozet indirimlerinden sonra 1394,59 TL. den aldım.

*- 09 Mayısta altungold %1 kampanyası vardı ve 1394,59 TL. için benim ödediğim miktar 1381 TL. dir. 13,8 TL. kampanyadan gelmiştir. ( Hatta gelen ilave puanı unutmuşum , ödediğim para ile yüklediğim tutmayınca aradaki farkı bulmak için bayağı uğraştım :))) (Aynı gün 150+150+150+120+60+751 TL. yükleme yaptım. Bunların bir kısmı banka kart puanları)

*- Aldığım 2,81 gramı yine 10 Mayıs saat. 14.55 te 1362 Tl. den bozdurdum. ( Kuveyt Türk)

** 1381 - 1362 = 19 gibi yuvarlama bir rakam çıkıyor zarar. Selamlar...

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 11 Mayıs 2021; 16:51:33 >
  • Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    Birkaç saat önce denedim parama yeniden üye olup. İlginç bi şekilde yapı kredi nin puanlarını aktarabildim ama vakıfbank olmadı. Müşteri hizmetleriyle görüştüm onlar da yapı kredi hariç her bankanın kredi kartı puanı aktarılıyor dedi. Yapı kredi kartımın puanlarını aktardım vakıfbank olmadı ilginç cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihb111 -- 11 Mayıs 2021; 20:25:54 >
  • altungold'da garanti paracard bonuslarımı aktarmak istedim ama sistem desteklemiyormuş. 150 civarı bonusum birikti bunları nasıl nakite çevirebilirim başka bu tarz site var mı?

• fatihb111 F kullanıcısına yanıt
    konunun önceki sayfalarını okuyun, altungoldda nasıl bonus puan kullanılacağı yazıyor.
  • kampanyasever kullanıcısına yanıt
    Okudum bi kısmını ama göremedim. Paylaşabilir misiniz konunun hangi sayfasında olduğunu?

Bu arada müşteri temsilcisine de sordum "garanti bankasının paracard hizmeti kullanılamamaktadır" cevabını aldım

• fatihb111 F kullanıcısına yanıt
    Hocam altunpuan alıp, bonus pos seçerek kullanabilirsiniz. Kredi kartı puan sorgulama kısmından kullanılamıyor banka kartı bonusları

• Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ederim hemen deneyeyim

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.