Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.109
Cevap
1.365
Favori
2.128.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ag puanlarını bankaya havale harici kullanabiliyor muyuz? çeyrek veya yarım alımında puan ile ödeme kısmını göremedim de.

• fimi kullanıcısına yanıt
    Evet, kullanılıyor. Özel bir indirim vs varsa kullandırtmıyorlar. Gram alırken puan bilgisini nereye gidiyorsanız çeyrek de aynı yer.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt

Özel indirim yapmışlar sanırım çünkü gece denediğimde kullandırmamıştı.

• Altungold tam bir kandırmaca piyasanın yüzde 5 üstünde satıyor. Kredi kartı ile alımda normalde piyasada en fazla yüzde 2 komisyon olur. Burada pohpohlayanlar adamları olsa gerek. Varsa bilmediğimiz bir esprisi anlatın da bilelim. Yoksa milleti düdüklemeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AG'de kredi kartı puanı kullanıp hesaba altın havale yapılıyor genelde. %2,5-3,5 arası komisyon oluyor sanırım. Piyasada kredi kartı puanı kullanarak %2 komisyonla altın alabildiğiniz yer varsa orası da mantıklı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiestakolik F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben adamları falan değilim, ama şu anda gayet makul bir kâr oranıyla çalışıyorlar. Üstüne üstlük arada kendi imkanlarıyla kampanya yapıyorlar. Fiziki altından bahsediyorsanız, banka kampanyaları olmasa o da pahalı tüm sitelerde

• quote:

Orijinalden alıntı: fiestakolik

Altungold tam bir kandırmaca piyasanın yüzde 5 üstünde satıyor. Kredi kartı ile alımda normalde piyasada en fazla yüzde 2 komisyon olur. Burada pohpohlayanlar adamları olsa gerek. Varsa bilmediğimiz bir esprisi anlatın da bilelim. Yoksa milleti düdüklemeyin.

%1.19 kampanya var dediğime göre, bende adamları olmuş oldum heralde. Şahsen hakkımı helal etmiyorum.

puanlarımı %2.5 komisyonla en az zararla nakite çevirebilmiş oluyorum. %2 komisyon ile satış yapan yeri paylaşında boşuna %0.5 zarara uğramayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fiestakolik

Altungold tam bir kandırmaca piyasanın yüzde 5 üstünde satıyor. Kredi kartı ile alımda normalde piyasada en fazla yüzde 2 komisyon olur. Burada pohpohlayanlar adamları olsa gerek. Varsa bilmediğimiz bir esprisi anlatın da bilelim. Yoksa milleti düdüklemeyin.

Altungold'dan hesaba havale yapıp, hesaptan da aynı anda bozdurduğum zaman %3, 3.5 arası zarar yazıyor. Altın rozetim var bu arada.

Ee adamlar birçok banka ile çalışıyor ve bana puan kazandırıyor, kazandığım puanları sitelerinde harcayabiliyorum, çoğu zaman havale yaptıktan en geç 2 saat sonra gram altın hesabıma geçmiş oluyor, geçmeyecekse de adamlar anasayfada kocaman yazıyor. Altunpuan biriktirme gibi bir olay var. Özel günlerde ek altunpuan kampanyaları var.

Bir kere karttan para çekilmesine rağmen altunpuan olarak yansımadı, aradım, hemen cevap aldım, kartın son 4 hanesi vb. gibi bir soru sorarak sıkıntıyı kolayca çözdüler.

Söylenecek tek şey nazar değmesin. Bir de özellikle ziraat ve world puanlar da kullanılabilirse 10 numara olur.

• fiestakolik F kullanıcısına yanıt
    al hesaba gönder bozdur yüzde 4 işte hocam daha iyi biyer yok şimdiye kadar 7 8 yıldır kullanıyorum, kredi bile çekemediğim zor zamanlarım oldu çok işime yaradı

alayım da satayım kar ederim gibi bi durum yok

kredi kartı puanlari nakite veya birikim altın a dönüştürmek için kullanılabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank banka kartı puanlarını altungold da kullanabiliyo muyuz?
    Biraz puanım birikmiş nakite çevirmek istiyorum

• fatihb111 F kullanıcısına yanıt
    Evet kullanabilirsiniz

akbank kredi kartınız varsa oraya aktarıp chip ile öde seçeneği ile harcamalarınızın bir kısmını ödeyebilirsiniz,komisyonsuz

• Merhabalar garanti bankası eticaret sitelerinden 1000 liralık alışverişe 50 lira bonus veriyor, bu miktarlık altın alınıp kar yapılabilirmi link =https://www.garantibbva.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&parameterId=I000044545

• Bazılarında hadi matematik yok da gram beyin olmalı önce AG de kötülenmiş

• arnoldd75 kullanıcısına yanıt
    Seçili sitelerde diyor kampanyada hocam

• Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    Banka kartım var ama altunpuan alırken deniyorum axes i seçip. "undefined puanınız var" diyor. Altın transfer kısmından da görünmüyor puanlar

yok hocam benim dediğim farklı bir olay

• Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    Şimdi anladım dediğinizi kusura bakmayın. Kredi kartım yok maalesef

Öyle yazsada kullanabilirsiniz puanları. Kart sahibi isminde Türkçe karakterler kullanmazsanız puanınız da görünür. Puan kullanma kutusunda TL ve kuruş bölümü mutlaka yazılacak ve nokta ile ayrılacak 15.00 gibi

• Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    Büyük harflerle Türkçe karakter olmadan yazmıştım ismimi. Anladııımmm tamamdır hocam çok teşekkür ederim yarın deneyeyim sorun olmaz inşallah

• 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.