Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ercanya Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.070
Cevap
1.361
Favori
2.120.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şartlarda kazandığınız kuponu kullanamazsınız yazmışlar.
    Alırken vermiyor diye bir ibare göremedim.

Önceki kampanyalarda deneyen olmuş muydu? Paylaşan hesaba kupon yüklendi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt

Tecrübe ile sabit, vermiyor, altın ile de cep telefonu ile de denendi daha önceki kampanyalarda. Neden kuponlar gelmedi diye sorduğunuzda, biz göremiyoruz sistem otomatik tanımlıyor diyorlar. Kılıfını buluyorlar yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Çok saçma kampanya şartlarında böyle bir ayrım yok. Talep oluşturmadınız mı bu konuda? Peki bahsettiğiniz kategori hariç diğer kategoriler için paylaş kazan kuponu verdi mi bir tek o kategoriler için mi vermedi? Boşuna uğraşıyoruz o zaman olaya bak.
    Bundan 2-3 önceki kampanyada farklı kategoriden alışverişe verdi bana, bundan 1 önceki kampanyada telefondan vermedi bana. Bu kampanyada uğraşıp işlem yapmadım. Bir öncekinde yada bunda aldım diyen varsa yazsın. Ben olmadığını belirtiyorum. Deneyebilirsiniz tabi, belki bu kampanyada verir kim bilir. Ama oradan %5 kupon gelecek diye hesap etmeyin ya da onun için alışveriş yapmayın, gelirse sürpriz olur.
    Sırf altın cep telefonu için değil genel anlamda %5 yatmadığına dair bir sürü şikayet okudum şimdi. Aynı telefonda yüklü uygulamadan paylaşıp aynı telefondan mı aldınız acaba böyle durumda koleksiyon kuponunu bile yüklemiyorlar bazen. Yatmaz ise bir daha uğraşmaya değmez.
  • 15 adet çeyrek altın aldım, trendyol cüzdan iadesi ile falan tanesi 698 TL'ye geldi.

Şimdi kontrol ediyorum da şu an 15 adet çeyrek altın tek siparişte alsam + cüzdan iadesi ile tanesi 682 TL'ye geliyor.

Daha sipariş başında altın başına 16 TL zarardayım anasını satayım.  16 x 15 = 240 TL

Dövizden her daim üç beş kazanırken şu altın işinde hiçbir zaman şansım olmadı.

Anlaşılan olmayacak da...

Ne zaman 700-750 arasına gelsin hemen satacağım tüm çeyrek altınları, anladım ki altın işi bana göre değil, bir daha da girmem.

Bu konularda acemi değilim hocam emin olabilirsin. :) farklı cihazlardan alındı ve vermedi.
    Kötü haberi verdin hocam yazık oldu 😂
  • World 50 puan kampanyası ile deneyen arkadaşlar sayaç işledi mi? Hepsiburada da işliyordu önceden ama Trendyol ile hiç denemedim, araştırdım ama göremedim almadan önce size sorayım dedim. Trendyol cüzdan parası ile altın aldırmıyor diye biliyorum.

• enginkurt E kullanıcısına yanıt

Cüzdan ile altın alınıyor.

• Merhaba arkadaşlar. Altungolda baktım ama sanırım world puan kullanılmıyor. Yk ve vakıf world puanı nasıl altına çeviririm? Teb bonus da var ayrıca, onu AG'de kullanabilirim sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Merhaba arkadaşlar. Altungolda baktım ama sanırım world puan kullanılmıyor. Yk ve vakıf world puanı nasıl altına çeviririm? Teb bonus da var ayrıca, onu AG'de kullanabilirim sanırım?

online geçen yer yok galiba, bi turna var bildiğim ulaşım bileti alınır onla, a101 de falan kullanıyorum. bonus ve maximum, altungoldden oluyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

15 adet çeyrek altın aldım, trendyol cüzdan iadesi ile falan tanesi 698 TL'ye geldi.

Şimdi kontrol ediyorum da şu an 15 adet çeyrek altın tek siparişte alsam + cüzdan iadesi ile tanesi 682 TL'ye geliyor.

Daha sipariş başında altın başına 16 TL zarardayım anasını satayım.  16 x 15 = 240 TL

Dövizden her daim üç beş kazanırken şu altın işinde hiçbir zaman şansım olmadı.

Anlaşılan olmayacak da...

Ne zaman 700-750 arasına gelsin hemen satacağım tüm çeyrek altınları, anladım ki altın işi bana göre değil, bir daha da girmem.

ben 2.5gr aldım, ne zaman alsam düşüyor, bende hemen banka hesabından 2.5gr bozdum. bu sefer de altın yükselmiş  

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

ben 2.5gr aldım, ne zaman alsam düşüyor, bende hemen banka hesabından 2.5gr bozdum. bu sefer de altın yükselmiş  

Alıntıları Göster

Hocam anlaşılan altın yatırımı gerçekten "al ve unut" tarzı bir şey. 1-2 senede en nihayetinde yükseleceği kesin.

Yükselse de bozmayacaksın ve bir miktar yatırımın hep altında kalırsa para korunabilir.

Ama çoğumuz dönemsel kredi kartını nakte döndürmek,

puan kampanyalarından faydalanmak

için internet üzerinden altın satın alıyoruz ama kısa dönemi geçtim 6 ayda bile kar bıraktığını görmedim, üç beş kuruş kar edicez diye daha çok içeri giriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 13 Mart 2021; 14:31:17 >

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    Altını baskılıyorlar anlaşılan çünkü trilyon dolarlar basıldı amerika da hani yükselmeyi geçtim düşüyor??!! nasıl iş bu böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiziki altınları daha az kayıpla hangi bankaya yatirabiliriz arkadaşlar? iş Bankası hesabım mevcut internete hesaplama aracı koymuşlar 24 ayar 20 gram altını 19.9 olarak hesaplıyorlar marka vs fark eder mi ? Özellikle ceyreklerde ciddi fark vardı. Bilen kişiler yardımcı olursa çok sevinirim Kuveyt e baktım hesabım yok orda ancak ceyrekleri direk çeyrek olarak alıyorlar gibi anladım. Teşekkürler.

• Yok mu world kartla 6-8 taksitle alabileceğimiz bilezik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasar1990

Fiziki altınları daha az kayıpla hangi bankaya yatirabiliriz arkadaşlar? iş Bankası hesabım mevcut internete hesaplama aracı koymuşlar 24 ayar 20 gram altını 19.9 olarak hesaplıyorlar marka vs fark eder mi ? Özellikle ceyreklerde ciddi fark vardı. Bilen kişiler yardımcı olursa çok sevinirim Kuveyt e baktım hesabım yok orda ancak ceyrekleri direk çeyrek olarak alıyorlar gibi anladım. Teşekkürler.

Ben kuveyte atıyorum. Vadeli de açtım aylık 0.01 civarı veriyor. Çekilebilyor da sanırım emin değilim ona.

Çeyrek normalde 24 ayar değil. 22 ayar 1.75 gr bir şey. bunu 24 ayara çeviriyor. 0.916 * 1.75 gibi bir thesaplama galiba. 1.5 gr filan yapıypr yani 24 ayar olarak. 24 ayar aktarıyor yani. Çekilebiliyorsa da artık çeyrek olarak çekilemez. 24e çeviriyor çünkü.

kayıp olmyor . 1 gr ise 1gr alıyor

• Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam bende ordan hesap açayım kazancınız bol bereketli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasar1990

Fiziki altınları daha az kayıpla hangi bankaya yatirabiliriz arkadaşlar? iş Bankası hesabım mevcut internete hesaplama aracı koymuşlar 24 ayar 20 gram altını 19.9 olarak hesaplıyorlar marka vs fark eder mi ? Özellikle ceyreklerde ciddi fark vardı. Bilen kişiler yardımcı olursa çok sevinirim Kuveyt e baktım hesabım yok orda ancak ceyrekleri direk çeyrek olarak alıyorlar gibi anladım. Teşekkürler.

Cuma günü kuveyttürk şubesine altın yatırmak için gittim ancak iar ile anlaşmalarının bittiğini, fiziki altın almadıklarını söylediler.

• 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.