Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 1gel , SSERKAN78 , SSERKAN78 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
20.067
Cevap
1.360
Favori
2.119.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Altın günü gitmek lazım hocam. O zaman tüm altınları alıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Altın günü gitmek lazım hocam. O zaman tüm altınları alıyorlar.

Altın günleri iptal olmuş zaten. İleride başka bir firma ile anlaşırlar ya da tekrar iar ile devam edebilirler. Şu anda belli değil daha dediler.

• haacar kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Birde Kadsis sistemi var. Onu araştırın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Anladım hocam. Birde Kadsis sistemi var. Onu araştırın hocam.

Kadsiste sadece devlet bankalarına altın yatırabiliyoruz bildiğim kadarı ile. Benim altın hesaplarım kuveyttürkte.

• haacar kullanıcısına yanıt

Evet doğrudur hocam. Devlet bankası altın hesabınız varsa diye yazdım. Benimde Kuveyttürk te. Ancak halk ve ziraat te de altın hesabım var. İnşallah en kısa sürede Kuveyt altın günleri başlar.

• Arkadaşlar altungold para kesiyor mu? Geçen ilk kez yapmıştım. 328 tl puan yükle dedim. 320 yüklemiş. 8 tl kredi kartımdan çekmiş... Neden
    Acaba küsürat çekmiyor mu puanda? Veya yanlış mı yaptım.
    Yani şimdi kalan 8 TL yi atamaz mıyım alt sınır var mıydı
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Kullanılacak puan miktarını yazarken 328 yerine 320 yazmışsınızdır. Bu yüzden kalanı karttan çekmiştir.
  • 2020 kasımında 513 den 1000gr altın aldım, 470 den 200gr bozdum

su an geldıgı yer ortada keske hepsını 470 den bozsaydım o zamandan bu zaman faızle zararı kurtarırdım su an baglandık çıkamıyoruz da. Altının ben 320-340 aralıgına duşecegıne inanıyorum ve yıne 800 gr o sevıyelerden alacagım, ortalama düşürmek için. 2023 e kadar altın 320-340 aralıgında olacak gibi

• social kullanıcısına yanıt

Hocam yaptıgin yatirım ortada, sen kimseye akıl verme bence:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSERKAN78 -- 15 Mart 2021; 13:48:2 >
  • Astforum A kullanıcısına yanıt
    Peki hiç param kullandınız mı? Uygulamasından puan atmayı yapamadım. Seçenek gelmiyor sanki. Ama internet sitesi üstünden yapınca seçenek geldi puan %4 olarak seçtim attım
    Uygulamadan puan kullanılmıyor. Yaptığınız şekilde sadece internet sitesi üzerinden puan kullanımı var.
    Teşekkürler hocam.. Peki param yüzde 4 harici kesmez dimi parayı bankam çekerken?
    Bide altungold komisyon kesmiyor ama altın alırken kar koyuyor değil mi yanlış anlamamışım?
    Param 400 TL ye kadar aylık başka kesmez.
    Aylık toplam 400ü geçince eft miktarından bi oranda kesim yapıyor... Anladım hocam
  • SSERKAN78 S kullanıcısına yanıt

Birine akilmi verdim de tavsiyede bulunuyorsunuz.

• 513 ten 1000 gram, vay babom paraya bak bizde 13000 kredi kartını toparlayamiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 513 ten 1000 gr altini bir cirpida alan adamin sicak firsatlarda ne isi var. Babos sana tavsiye alirken parca parca satarkende parca parca sat Yatirim tavsiyesidir

• social kullanıcısına yanıt
    Kendinizce haklısınız 5 ayda 100k ya yakın para kaybetsem ben uyuyamazdım ama bu forumdakiler kart kampanyaları yla,puanlarla ufak ufak aldıkları için düşse de kalksa da çok etkilemez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeHospitall L kullanıcısına yanıt

Parca parca zaten hocam, kademe 1kg 1kg ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 15 Mart 2021; 21:57:52 >
  • Yüzdük yüzdük kuyruğa geldik. Tosla da açtım. Param komisyon kesmesin diye. Ama fark ettim ki paramdan transfer yapamıyorum. Transfer edilebilecek tutar sıfır diyor. Neden? Sanal kart ile üye oldum parama. Kişiselleştirme yapmadım mesela. Tc no fatura ikametgah falan. Bunlar gerekli mi cidden
  • 
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.