Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (667. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
20.070
Cevap
1.361
Favori
2.120.128
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arifomer

Arkadaşlar merhaba, burada konuya hakim arkadaşlar vardır . Altungolda kart puanı yüklerken küsuratı yansıtmıyor hesaba . Misal 30,67 puan var kullan diyorum. Hesaba 30 TL puan yansıyor ama kredi kartindan o küsurat çekilmiş oluyor. Her seferinde böyle. Bı kere yazdım fazlalığı eklediler hesaba. Tekrar edince yine yazdım cevap veren olmadı .

Kullanılacak puanı küsüratlı yazarken virgül değil nokta kullanın. Örneğin: 69.47 yazın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

Sizde küsüratı yazmayın hocam :) Şaka bir yana, benim hesabıma kuruşu kuruşuna ekleniyor. Sitenin ilk zamanlarında sadece altunpuan kullanımında böyle bir durum vardı hatırladığım kadarıyla,sonradan o da düzeltildi

Karşılaştığınız durum tamamen kullanıcı taraflı bir hatadır.

• Küsüratlı tutarda puan yükleme işlemi gerçekleştirirken küsüratı nokta (.) ile ifade etmeniz gerekir.

• Örneğin: 155.46

Bu cevabı atmış şimdi WhatsApp dan ama banka dilinde kuruş ( ,) ile ayrılmaz mi ? Hadi tamam ben virgül koydum neden sistem duzeltmiyor? Kartımdan çekip neden hesaba yansıtmıyor. Hatalı ise karttan çekme o zaman . Kullanıcı hatası lafı en sinir olduğum laf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Kullanılacak puanı küsüratlı yazarken virgül değil nokta kullanın. Örneğin: 69.47 yazın.

Alıntıları Göster

Evet hocam teşekkürler şimdi bende mesaj yazmıştım. Bana WhatsApp dan böyle cevap vermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Evet hocam teşekkürler şimdi bende mesaj yazmıştım. Bana WhatsApp dan böyle cevap vermiş.

Alıntıları Göster

Evet aslında banka dilinde virgül kullanılır küsürat için ama sitenin yazılımcısı öyle yazmış. Altungold'un da bir suçu yok. Tabi söylese değiştirirler sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Evet aslında banka dilinde virgül kullanılır küsürat için ama sitenin yazılımcısı öyle yazmış. Altungold'un da bir suçu yok. Tabi söylese değiştirirler sanırım.

Alıntıları Göster

Evet hocam teknik bir durum , Benimde el alışkanlığı banka işlemlerinde EFT , havale vs gibi işlemlerde hep kurusu virgül ile ayirdigimdan böyle oldu. Neyse bundan sonra dikkat ederim. Bu mesajı atmış yetkili .

Altungold.com üzerinde sistemsel olarak söz konusu olan düzende işlem yapılmaktadır beyefendi.

Kullanıcı taraflı bu hatanıza istinaden site üyeliğinize yansımamış olan küsüratlı tutarları ve bu işlemlerin ekran görüntüsü tarafımıza ileterek söz konusu olan tutarların üyeliğinize tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

• arifomer kullanıcısına yanıt

Hocam küsüratlı puanlar alışveriş puanıdır büyük ihtimal,silinmez. Küsüratlı kampanya puanına pek rastlamadım. Mesela kartınızda 2.35 puan var,kampanyadan süreli 50 puan yüklendi diyelim. 50 TL puan kullanırsanız gerisi kalır. Benim birçok kartımda kuruşlar aylardır duruyor,sadece yeni yüklenen süreli kampanya puanlarını kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

Hocam küsüratlı puanlar alışveriş puanıdır büyük ihtimal,silinmez. Küsüratlı kampanya puanına pek rastlamadım. Mesela kartınızda 2.35 puan var,kampanyadan süreli 50 puan yüklendi diyelim. 50 TL puan kullanırsanız gerisi kalır. Benim birçok kartımda kuruşlar aylardır duruyor,sadece yeni yüklenen süreli kampanya puanlarını kullanıyorum

Haklısınız hocam benim kafam kampanya puanlarına gitti . Dediğiniz gibi küsurat yıl sonu falan doluyor . Ama neyse sorunun kaynağını öğrendim. Virgül yerine nokta kullanmak gerekiyormuş. Teşekkür ederim yardımınız için.

• Thekanarya kullanıcısına yanıt

65 tl world puanı nasıl kazandiniz

• barakuda1 kullanıcısına yanıt

Bu iki kampanyadan hocam.

• trendyol %3 kampanyası ne zamana kadar geçerli bilen var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Y.Bilgin

trendyol %3 kampanyası ne zamana kadar geçerli bilen var mı acaba ?

bugun son gün yazıyor. sayaç 1gün 13 .11 gibi yazıyor. ben her ihtimale karşı siparişi geçtim. alınabilir fiyatta 1275.55 e 3gr aldım. kampanyalarla gr 375 geldi.  2 adet world 2 adet tosla ile siparişi gerçekleştirdim.

• Trendyol da şuan eski tarihli çeyrek 693 tl yeni tarihli çeyrek 696 TL 2 gündür bekledim 700 altına düşsün alayım diye 700 ün altını görmedi 703 ten aldım bugün şimdi düşmüş.

Edit: Trendyol dan alan arkadaşlar paylaş kazan kampanyasından %5 indirim kazanılabilir paylaşılan hesap için. Banka kampanyaları + %3 indirim + %5 paylaş kazan ile uygun fiyata geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 11 Mart 2021; 20:3:18 >
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    altında 5gr 10gr için taksit yokmu? sanki gg damı bi yerde oluyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thekanarya kullanıcısına yanıt
    direkt karttan çekersen ykb puan veriyormu altına ? cüzdana aktarıp almışsın anlaşılan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Trendyol da şuan eski tarihli çeyrek 693 tl yeni tarihli çeyrek 696 TL 2 gündür bekledim 700 altına düşsün alayım diye 700 ün altını görmedi 703 ten aldım bugün şimdi düşmüş.

Edit: Trendyol dan alan arkadaşlar paylaş kazan kampanyasından %5 indirim kazanılabilir paylaşılan hesap için. Banka kampanyaları + %3 indirim + %5 paylaş kazan ile uygun fiyata geliyor.

%5 nasıl kazanılır hocam bira bahsedebilir misiniz?

• mkus76 M kullanıcısına yanıt

• codred kullanıcısına yanıt
    Cüzdana attım hocam. Direk hiç çekmedim.
  • Altını gecende ucuza almistim, paylas kazani aldiktan sonra aklima geldi birde bazilari altinda gecerli mi degil mi neyse deyip genelde direk alıyorum. Diyecegim bu degil di ama yapsaydım maks. 75tl geldiği için diger hesaba 75tl lik cek yuklenirdi. Birde aldiktan sonra hesabi elite olmasi icin baktim alinanlar onaylansin %1 yerine %2 gelse daha iyi olur. Artı %1 fark ama urun pahali olunca farkediyor.
    Trendyol bu sefer cuzdan harcama seysine cekilis yapmadı gerci ciddi miktarda cekisil hakkim olduğu halde birsey cikmamisti. Trendyol iyi ciddi satis yapmisti o zaman cogu siteyi katlamistir. Kart kamp. Ortalama %10 getirmesi gun gectikce düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Altın ve cep telefonuna paylaş kazan vermiyor.

• Khalasar kullanıcısına yanıt
    Nerede yazıyor ben öyle bir ayrım görmedim müşteri temsilcisine de sordum kategori sınırlaması var mı altın cep telefonu vs diye hayır ayrım yok tüm ürünlerden max 75 TL kazanabilirsiniz dedi. Kampanya şartlarında böyle bir ayrım yok sadece kazılan kuponlar bahsettiğiniz kategoride kullanılamıyor. Bu konuda elinizde bir görsel bir kanıt var mı vermeyeceğine dair?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 12 Mart 2021; 10:19:2 >
  • 
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.