Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle şunu rahatlıkla söyleyebilirim en az 2 aydır fiyatlara hiçbir şekilde dokunmadım. Yani 4-5 olan makasın 9-10 a çıkması gibi bir durum bizden yana söz konusu olamaz. 1 ay önce ne ise kar marjımız şuanda da hatta hafta sonuda aynı. Buna emin olabilirsiniz. Para için yalan söyleyecek bir yapım yok.

Bankkart puan oranının düşmesi kampanya için yapılan birşey değil, ayrıca kampanyayı bankkarta değil tüm poslara yaptık. Bankkart puanının yüksek olması nedeniyle 1 ay önce yaptıgımız basvuru evet tam da kampanya döneminde kabul edildi. Hiçbir şekilde ayarlama vs yapılmadı. Kar marjının %1 in altında oldugu bir durumda %1 puan vermek pek mantıklı değil.
    Arkadaslar bu yazdıklarıma emin olabilirsiniz. Sürekli işlem yapan müşteri bizim fiyatlara hiç dokunmadığımızı anlar. Biz sevgililer günü için tüm poslara 0.5 yaptık ve kesinlikle bir yerden verip bir yerden alma zihniyetinde değiliz olmadıkta.

Bilgilerinize. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4-5 lira zarar demek yuzde 2 demek. Yüzde 2 hiç olmadı bu zamana kadar arkadaslar lütfen bu platformda yazılan herşeyi herkes okuyor. Her zaman doğru olan şeylerin yazılması gerekir. Biz her daim fiyatları kontrol ediyoruz. Buna emin olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

4-5 lira zarar demek yuzde 2 demek. Yüzde 2 hiç olmadı bu zamana kadar arkadaslar lütfen bu platformda yazılan herşeyi herkes okuyor. Her zaman doğru olan şeylerin yazılması gerekir. Biz her daim fiyatları kontrol ediyoruz. Buna emin olabilirsiniz.
    Hocam hep alışveriş yaparım fiyatlarda artış olmadı. Arada sırada yapan arkadaşlar hesaplama da yanlış yapmış olabilir. O yüzden fiyatlar arttı diye veryansın ediyorlar.

• Ggnin garanti kampanyası ile sarısı kız alan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • altun-gold kullanıcısına yanıt
    param karttaki bakiyeyi hangi postan harcayabilirim.Neredeyse hepsini denedim,hep hata aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde 10 adet 22 ayar 1gr altın var.
    Uygun fiyatta vereceğim. Düşünen PM atabilir

• Gittigidiyosun bonus kampanyası ile sarıkız deneyen oldu mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProfessionalDoctor

param karttaki bakiyeyi hangi postan harcayabilirim.Neredeyse hepsini denedim,hep hata aldım.
    En altta moka pos var onun üzerinde param pos var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Arkadaşlar elimde 10 adet 22 ayar 1gr altın var.
    Uygun fiyatta vereceğim. Düşünen PM atabilir
    Kuyumcuya neden satmıyorsunuz ?

• Öncelikle merhaba,
    Uzun zamandır takip ediyorum ama aktif olarak kart kampanyalarından yararlanmadım.
    Sorularıma cevap bulursam çok memnun olurum @altungold

1. Gram altın olarak altungold sitesindeki fiyatlar ile gram altın arasındaki Makas 10 tl civarında hafta içi de mi bu şekilde.
    2. Gram altın havale edeceğimiz banka hesabını seçerken bozdurma imkanı en iyi olan banka hangisi?
    3. Şahıs olarak bizlerde bankalar arası ücretsiz altın havale/EFT si yapabiliyormuyuz?
    4. Kendi hesabınızdan kendi banka hesabımıza başkasına ait kredi kartı kullanarak Alışveriş yapabiliyormuyuz?

Teşekkür eder iyi ve bol kazançlı günler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rks028

Öncelikle merhaba,
    Uzun zamandır takip ediyorum ama aktif olarak kart kampanyalarından yararlanmadım.
    Sorularıma cevap bulursam çok memnun olurum @altungold

1. Gram altın olarak altungold sitesindeki fiyatlar ile gram altın arasındaki Makas 10 tl civarında hafta içi de mi bu şekilde.
    2. Gram altın havale edeceğimiz banka hesabını seçerken bozdurma imkanı en iyi olan banka hangisi?
    3. Şahıs olarak bizlerde bankalar arası ücretsiz altın havale/EFT si yapabiliyormuyuz?
    4. Kendi hesabınızdan kendi banka hesabımıza başkasına ait kredi kartı kullanarak Alışveriş yapabiliyormuyuz?

Teşekkür eder iyi ve bol kazançlı günler dilerim.
    Özellikle 1. Soruyu bende çok merak ediyorum

• Mesai saatlerinde Altungold'dan aldığınız altını aynı dakikada bozdurursanız yaklaşık %4,5 zararınız olur. Makası da ona göre hesaplayın.

• rks028 R kullanıcısına yanıt
    3. Ücretsiz havale yapan bankalar var fakat bankaları arayıp sormak lazım. Ben TEB'de yapıyordum fakat TEB altungold ile çalışmayı bıraktı. Diğer bankalardan öğrendiğiniz olursa buraya yazarsanız biz de bilgilenelim.
    4. Evet.
  • altun-gold kullanıcısına yanıt
    Hocam şu param işini halledin lütfen,ne güzel başlamıştı,sektör kuyum olmuş şimdi hata verip duruyor,param posunun avantajları gitmiş, düzelmicekse kaldırın da bari masraf olmasın size de

• Bizim eklediğimiz fiyat sabittir. %3.8 gibi ortalama. Bankalar 1 tl düşükten aldıgında örneğin rozetsiz kullanıcının maliyeti %4.3 olur.
    Altın rozet ile %3.7 ye düşer.

Param ile görüşüyorum arkadaslar. Posu kaldırmayacagız duracak ama ininal konusunda bilemiyorum ne olacak. Paramla ortak kampanya yapma düşüncem var, onunla ilgili bilgi veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

3. Ücretsiz havale yapan bankalar var fakat bankaları arayıp sormak lazım. Ben TEB'de yapıyordum fakat TEB altungold ile çalışmayı bıraktı. Diğer bankalardan öğrendiğiniz olursa buraya yazarsanız biz de bilgilenelim.
    4. Evet.
    Cepteteb uygulamasında yok altın transfer, siz hangi kanalı kullanıyordunuz?

• DARBE kullanıcısına yanıt
    Para transferi

• N11 word puan kampanyasında gram altın deneyen var mi

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Cepteteb uygulamasında var mı kullandınız mı onu soruyorum, yoksa nerden yapıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKFİDAN

N11 word puan kampanyasında gram altın deneyen var mi
    Axess hariç sarıkız geçmiyor. world,maximum olmuyor diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.