Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: casparov2 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.059
Cevap
1.359
Favori
2.116.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • shop&fly kart ile alışveriş yapıp kampanya katılımı onaylanan oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Arkadaşlar Merhabalar
    Teb (14 Şubat Kampanyası) Sitemiz üzerinden "Alternatif Bank" posunu seçerek yararlanabilirsiniz.
    alternatif bank posu kuyum diye mi geciyor?shopfly icin gecerli olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabradres

shop&fly kart ile alışveriş yapıp kampanya katılımı onaylanan oldu mu acaba?
    BEN risk alıp denedim
    shop fly alternatif bank posu gecerli islemler
  • BKM express gelse iyi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altungold axess kampanyası için axess kart mı seçmeli param seçtim puan gelmedi
  • Altungold da axess kartta bırıken chıpparaları nıcın kullanamıyoruz ? Hata verıyor, deneyen oldu mu?

• metindiyadin M kullanıcısına yanıt
    Ben Axess pos kullandım, anında geldi hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • altungold bu %0,5 puan kampanyasını keşke ayın 17 sine kadar uzatsa
  • vakıfbankın bankomat kart 500/40 internet alisveris kampanyası AG de geçerli oluyormu bilen varmi acaba ?
  • Arkadaşlar qnb finansdan 90 parapuanım var bunu değerlendirebilirmiyim acaba siteden hesabıma altın havalesi olarak?
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. ben de faydalandım. shop fly kart kullanan arkadaşlar bu yöntemle alabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Altungold da axess kartta bırıken chıpparaları nıcın kullanamıyoruz ? Hata verıyor, deneyen oldu mu?
    Puan kısmına manuel olarak kendin yaz hocam, kusuratida yaz, örneğin 100.00 gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Arkadaşlar Merhabalar
    Teb (14 Şubat Kampanyası) Sitemiz üzerinden "Alternatif Bank" posunu seçerek yararlanabilirsiniz.
    yüzde 0,5 puan kampanyanızı uzatma imkanınız varmı?
  • köftepiyaz kullanıcısına yanıt
    Sistem düzeldi hallettim hocam saolun

• Altungold axees pos ne geçiyor acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metindiyadin M kullanıcısına yanıt
    Axess kampanyasında geçerli sektörler arasında “kuyum” da var. Neden axess harici bir pos seçme gereği duydunuz ki? Axess posu zaten kuyum posuydu.

• ali.kose kullanıcısına yanıt
    param.com.tr sitesinden param hesabı açın kendinize. Sonra kartınızdaki puanları yüzde 3 gibi bir komisyonla param hesabınıza aktarın. Param hesabınızla da altungolddan altın alımı yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

param.com.tr sitesinden param hesabı açın kendinize. Sonra kartınızdaki puanları yüzde 3 gibi bir komisyonla param hesabınıza aktarın. Param hesabınızla da altungolddan altın alımı yapabilirsiniz
    Param nedir ? Puanları param hesabına nasıl aktarabiliyorsunuz ki ? Ben Param denen şeyi bkmekspress gibi bir ödeme aracı sanıyordum.
  • fizikfelsefesi F kullanıcısına yanıt
    Elektronik(sanal) para/banka hesabı gibi düşünün. Paypal,innial tarzı ön ödemeli sanal ve (dileyene fiziki) kartları var, daha detaylı bilgiye linklerden ulaşabilirsiniz :

https://param.com.tr/Default.aspx

https://forum.donanimhaber.com/param-kart-ana-konu-guncel-kampanyalar-surekli-guncellenecektir--130067064

• Arkadaşlar AG'den cepteteb.e transfer yapıyordum ama okuduğum kadarıyla cepteteb.e transfer iptal olmuş. Şu an en avantajlı bankalar hangileridir? Garanti, Halk, Yapı Kredi ve Kuveyttürk var.
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.