Şimdi Ara

Altec Lansing VS3251 Inceleme , Izlenim Vs.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87
Cevap
1
Favori
9.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaNDiTT -- 30 Eylül 2008; 0:28:57 >
  • inceleme için teşekkürler
  • Rica ederim
  • arkadaşım incelemen için çok çok teşekkür ederim bende bu üründen sipariş verdim pazartesi günü gelir kanımca kargoda biraz sorun çektimde
    benim sormak istediğim daha önce hangi ses sistemlerini kullandın yani neye göre kıyaslama yapıyorsun ben creativenin 5200 modelini kullandım onda baslar çok iğrençti sesi fazla açamıyodun açtınmı seste bozulmalar oluyodu lakin rms değeri 49 du bunlarda ise 70 bu farkı bu üründe sence hissedebilirmiyim. bide bişe soracam sizce 2 senelik creative inspire 5200 50 ytl ye gitti sizce bu normalmidir. ürünü şöle bir tam takır beraber görünce ucuza gittiği kanısına vardım siz ce güzek fiyattan gittimi . istesem 100 de satardım lakin peder bize kul hakkı kavramını biraz fazla öğretti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eşruhuum -- 2 Ekim 2008; 14:30:28 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_18545093/mpage_2/key_kentacdis%2Caltec/tm.htm
    arastirma yapan arkadaslar
    bu basliktanda faydalabilirler
  • quote:

Orjinalden alıntı: tulamistad

arkadaşım incelemen için çok çok teşekkür ederim bende bu üründen sipariş verdim pazartesi günü gelir kanımca kargoda biraz sorun çektimde
    benim sormak istediğim daha önce hangi ses sistemlerini kullandın yani neye göre kıyaslama yapıyorsun ben creativenin 5200 modelini kullandım onda baslar çok iğrençti sesi fazla açamıyodun açtınmı seste bozulmalar oluyodu lakin rms değeri 49 du bunlarda ise 70 bu farkı bu üründe sence hissedebilirmiyim. bide bişe soracam sizce 2 senelik creative inspire 5200 50 ytl ye gitti sizce bu normalmidir. ürünü şöle bir tam takır beraber görünce ucuza gittiği kanısına vardım siz ce güzek fiyattan gittimi . istesem 100 de satardım lakin peder bize kul hakkı kavramını biraz fazla öğretti

Daha önce j.s 5.1 creative inspire 5+1 logitech X-230 2.1 kullandım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezmer -- 3 Ekim 2008; 14:13:39 >

• merhaba üstadlar bugün altec lancing vs 3251 5.1 ses sistemi aldım.Ama bi sorunum var surround modunu açtığımda arka hoparlörlerden ve merkez hoparlörden ses gelmiyor bunun nedeni ne olabilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: genç_1923

merhaba üstadlar bugün altec lancing vs 3251 5.1 ses sistemi aldım.Ama bi sorunum var surround modunu açtığımda arka hoparlörlerden ve merkez hoparlörden ses gelmiyor bunun nedeni ne olabilir?

O surround deil kardeşim sen sterio ya geçiş yapmışın.Kumanda dan ster/surr kısmından sterio ya veya surround'a geçiş yapabilirsin.Sterio da center hariç sadece ön uydulardan(sol ve sağ hoparlörden) ses alırsın + subwoofer dan ses alırsın.Surround da tüm uydulardan ses alırsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Echo91

quote:

merhaba üstadlar bugün altec lancing vs 3251 5.1 ses sistemi aldım.Ama bi sorunum var surround modunu açtığımda arka hoparlörlerden ve merkez hoparlörden ses gelmiyor bunun nedeni ne olabilir?

O surround deil kardeşim sen sterio ya geçiş yapmışın.Kumanda dan ster/surr kısmından sterio ya veya surround'a geçiş yapabilirsin.Sterio da center hariç sadece ön uydulardan(sol ve sağ hoparlörden) ses alırsın + subwoofer dan ses alırsın.Surround da tüm uydulardan ses alırsın...

yani sorun yok o zaman
  • quote:

quote:

quote:

yani sorun yok o zaman

yok. eğer ses kartın onboard ise hemn ses kartı almanı tavsiye ederim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

yani sorun yok o zaman

yok. eğer ses kartın onboard ise hemn ses kartı almanı tavsiye ederim..

neden?soundmax diye bişi var ses kartının bunla ilgisi varmı?

• İnceleme için teşekkürler.
  • 7.1 Audigy Value + Altec Lansing VS3251 tadından yenmiyor.Birde XFi Modu yüklediğin zman canavar oluor.Ses kartında alacağın sesi onboard'da alamazsın..
  • quote:

7.1 Audigy Value + Altec Lansing VS3251 tadından yenmiyor.Birde XFi Modu yüklediğin zman canavar oluor.Ses kartında alacağın sesi onboard'da alamazsın..

aynen

bendede value var fakat buaralar driverini bulamiyorum pc format yedi nette driver indirdim olmuyor
    yollayabilirmisin driver
  • quote:

Orjinalden alıntı: kentacdis

quote:

7.1 Audigy Value + Altec Lansing VS3251 tadından yenmiyor.Birde XFi Modu yüklediğin zman canavar oluor.Ses kartında alacağın sesi onboard'da alamazsın..

aynen

bendede value var fakat buaralar driverini bulamiyorum pc format yedi nette driver indirdim olmuyor
    yollayabilirmisin driver

Orjinal driver'ı bendede yok ben zaten X-Fi Mod kullanıyorum..

http://forum.donanimhaber.com/m_25677184/tm.htm

• hoparlörüm sonunda geldi ürün ses kartı olmadan adeta bir galas gibi ama creative audigy value 7.1 le kullandınmı müzikler çok net ve temiz tabi iyi ayarları yaptınmı bide dikkat ettiğim bir şey var basın arkasındaki kırmızı giriş yerlerinden daha net ses alıyosunuz yani tizler o çıkışlardan çok iyi çıkıyo center yerinden ses çıkışı hiç iyi değil ben odamın küçüklüğünden dolayı 4 hoparlör kullanıyom center yeri boş üründe ve eksikliğini hiç de hissetmiyom sizce bu mantıklımı eğer centeri takarsam daha iyimi olur kablonun kısalığından dolayı basın yanına koymak zurundayım
    ben daha önce creative 5200 5+1 kullandım onu yaramaz çocuk gibi nitelendiriyom seslerle basların uyumu hiç iyi değildi lakin onun sesi eğer ev ortamındaysanız uzaktan daha net geliyo bunda öle bişe yok bir odadan diğer odaya ses gelirken seslerde uğultu hissediyosunuz ama odada bas tiz herşey mükemmel oluyo
    ha bide ürünü arkasındaki kapama düğmesinden kapatmadınızmı sadece kumandadan kapattınızmı elektirik gidiyomu gittiği doğru ama inşallah makul derecededir modemler gibi yoksa günün 24 saati elektirikmi yakacak eğer öleyse hiç hoş değil devamlı basın arkasınamı uzanacağız.
    bilgisi olan varsa lütfen cevap yazzın şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eşruhuum -- 8 Ekim 2008; 13:34:49 >

• Arkadaşlar bu işlerden anlamam.

lakin sınıfıma 5+1 ses sistemi almayı düşünüyorum. üst limitim de 100 ytl.

bu ürün hakkında söylenilenler beni açıkçası etkiledi. (bu arada incelemeler için teşekkür ediyorum)

sorum şu olacak: ben bu ürün dizüstü bilgisayarımda kullanabilir miyim? harici bir ses kartı ihtiyacı yaşar mıyım?
  • CAVAP REYHA

Ürünün anfisinin önündeki aux girişinden laptoba bir kablo ile bağlamak mümkündür. Bu şekilde tüm hoparlörlerden ses alabilirsiniz. ses kartı ile bağladığınızda daha kaliteli bir ses alırsınız. aradaki fark bu
  • Eyvallah.

Bilgilendirmen için teşekkür ediyorum.

Ürünü hemen alıyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: ecrasniann

CAVAP REYHA

Ürünün anfisinin önündeki aux girişinden laptoba bir kablo ile bağlamak mümkündür. Bu şekilde tüm hoparlörlerden ses alabilirsiniz. ses kartı ile bağladığınızda daha kaliteli bir ses alırsınız. aradaki fark bu
  • rear left ve rear right hoparlörleri çalışmıyor neden olabilir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.