Yüzbaşı
29 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Aşağıdaki yazılar tamam ile gerçek dışıdır.

Hesabımız 4 günde ses sistemleri ve ceptelefonu bölümünde yüzbaşı yapılmıştır. Gereksizlere takılmaz yani ciddiyetsiz değildir fakat bu mesajından sonra hesap ciddiyetini kesinlikle kaybetmiş durumdadır Hesabımızın resimleri vardır 2 dk kuralı yoktur. Adminlerle arası pek yoktur 1 adminle dahi konuşmamıştır. İstenilen fiyat sadece 30 TL Parayı banka veya ptt yoluyla yatırabilirsiniz. İletişim: pm Pazarlık ve kaliteli teğmen hesapla değişim vardır.!

Kullanıcı adı: PreLiator
Şifre:*******(charı alana verilecektir.)

Resim:

next cihazımızda cihaz bilgisini incelerken turksat 3a bulunmuyor bu nedenle uydu seçimi yapamıyorum. yazılım yenidenmi yüklenmesimi lazım yoksa baska bir yolu varmı?
Arkadaslar bende 2.0 premier sistem var. 2 tane hoparlör koymus 1 kabine aslında 2 tane deil 1 tane 1'sini süs için plastik koymus. Ve bu plastik dız dız diye titresim sesi geliyor bu sesi engellemek için neler yapılabilir? ben pamuk koymayı düşündüm acaba olur mu?
Arkadaşlar annem çamaşır kurutma makinasına kafayı taktı 1 tane almak istiyor.

Nasıldır kurutma makinaları eksi yönleri artı yönleri nelerdir? Yorumda bulunursanız sevinirim...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar msn'yi kullanıyorum sonra kapatıp beklemeye alıyorum bilgisayarı tekrar açınca msn açılmıyor tıklıyorum biraz bekliyor hiçbir işlem yapmıyor. Farklı farklı sürümler denedim düzelmedi. Sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum...
arkadaşlar bugün teknosada geziyordum yazıcı bölümünden geçerken hp c4280 modeline rasladım 129 dan 99'a düşmüş özelliklerini sordum tarayıcılı filan dediler. öğrenciyiz lazım oluyor. ürün hakkında bilgim yoktu araştırmamıştım bir anlık hevese aldım eksileri nelerdir fiyatı nasıl bana cazip gibi geldi. siz ne diyorsunuz?

özellikler:http://www.sibertek.com/pinfo.asp?pid=9356

Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook-Hp Pavilion 6755 EA
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 320
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.975 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cep Telefonları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.