Şimdi Ara

Altec Lansing VS3251 Inceleme , Izlenim Vs.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
9.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ürünü ben satıyorum haberiniz olsun satma nedenim hiç bir şekilde beğenmemezlik değil sadece uygun fiyatlı 2. el bir gigaworks bulmamdır almak isteyenler bide aşağıdaki linke göz atsınlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_27145460/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eşruhuum -- 1 Kasım 2008; 4:55:07 >
  • arkadaşlar ben de bu sistemden aldım ama fişi beni sinir etti 3 girişli tasarlanmış bu fişi bizdeki sisteme uyarlamak için uyduruk bi çevirici yapmışlar üçlü fiş o çeviriciye tam oturmuyor temas gidip gidip geliyor bunun çaresi nedir arkadaşlar
    aslında isteyerek aldım bunun dışında bence kusuru da yok hoş bir sistem
    not: incelemeyi yapan arkadaşın fotosunda da zaten görülüyor ayrıca caps koymaya o yüzden gerek duymadım
    not: arkadaşa da bu inceleme için tşk ler
  • çaresini buldum gittim yazıcıoğlu ndan 7 ytl ye bi çevirici daha aldım
  • ARKADAŞLAR BEN ALTEC LANSING ALDIM BENM SES KARTIM PC NİN KENDİ KARTI YANİ ÖZEL OLARAK CREATİV VS VS. TÜRNDE 5.1 SES KARTIM YOK.

düN PC YE BAĞLADIM BASS SORUNSUZ GAYET GÜZEL İNLETİYOR.
    SADECE 1 TANE HOPARLÖRDEN SES GELİYOR + 1 TANE SARI BAŞIKLI KABLO WAR ONUN PCDE GİRİŞİ YOK.

1 TANE HOPARLÖR GAYET İYİ SES VERİYOR AMA 4 TANE HOPARLÖR DEN ALAMIYORUM. SİZCE KOLONLARDA MI Bİ SORUN WAR YOKSA SES KARTIMI ALMAM LAZIM.

LÜTFEN YARDIM EDİN

ÇOĞU ARKADASIM- SES KARTIK YOK OLUM SES KARTI AL DEDİ. SİZCEDE SORUN BU MUDUR? SERVİSE BAŞ VURAYIMMI YOKSA.

LÜTFEN YARDIM EEDİN
  • Ses kartının 5.1 desteği 6.1 desteği gibi bi özelliği varsa ki büyük ihtimalle vardır, denetim masası- ses ayarlarından hoparlör sistemini yapılandırmalısın.Ben notebook ta kullanıyorum gayet başarılı 5 hoparlör+sub sorunsuz çalışıyor, kolay gelsin
  • digiplusa bağlanma şansı nedir?
  • Bu ses sistemini kullanan arkadaşlara sorum olacak.

Cihazı 2. el aldım ve bazı şeyler eksik.

1. Güç kısmı fişini bimeks gibi yerlerde bulabilir miyim?
    2. Ses çıkışında 3 tane çıkış var 3.5mm, ben bazen pc'de bazen tv'de kullanıcam ve ikisindede sadece tek 3.5mm çıkış var bunu nasıl yapacağım?
  • bimeks gibi yerlerde bulabilirsin donusturucu aparati. yada nettede bakabilirsin, garip bi aparti var. ingilterede prizler bu sekilde, onlara gore uretilmis cihaz.

cikis dedigin sanirim ses giris kablolari. evet 3 tanedir. masa ustu pc kullaniyorsan kasanin arkasinda ses karti yerindeki yesil mavi kirmizi yerlere o kablolari renkleri ayni olanlarla eslestirip takicaksin. yada deneme yanilma yontemi ile eslestir. pc dende ayarini 5.1 olarak sececeksin. bu sekilde dolby ses alabilirsin.

eger laptop yada mp3 yada tv gibi cihazdan ses almak istiyosan subwooferin onunde 2 tane jack vardir. teki kulaklik cikis,digeri stereo ses girisidir. iki uclu stereo kablo ile baglanti yapacaksin.

eger yapamazsan, kafana takilan bisey olursa yaz, cevaplarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim yardımın için. Tv ve laptopta kullanacağı sadece. Hemen media mrkt vr bimekse bakayim.

• iki ucuda ayni olan stereo kabloyuda almayi unutma.

• naptin calistirabildimi tesisati?

• Yalnız sağlam hort olmuş Ama şakası bir yana yıl 2014 oldu hala bu sistemi kullanıyorum 6 yıl olmuş vay be Tabi yıllar geçtikçe kumandadaki tuşlar, hoparlörlerin kablo girişleri vs sıkıntı oluyor ama ses kalitesinden yana herhangi bir eksilme olmadı hatta tam aksine yıl geçtikçe ses kalitesi de yavaş yavaş oturdu. Ama cidden yeni bir kumandaya ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezmer

Yalnız sağlam hort olmuş Ama şakası bir yana yıl 2014 oldu hala bu sistemi kullanıyorum 6 yıl olmuş vay be Tabi yıllar geçtikçe kumandadaki tuşlar, hoparlörlerin kablo girişleri vs sıkıntı oluyor ama ses kalitesinden yana herhangi bir eksilme olmadı hatta tam aksine yıl geçtikçe ses kalitesi de yavaş yavaş oturdu. Ama cidden yeni bir kumandaya ihtiyacım var

evet hocam sistem gerçekten tam bir f/p ürünüymüş. hala sorunsuz kullanıyorum. 2008 de öğrenciyken 80tl gibi bişeye almıştım, komşuların kınasını bile bu sistemle yapmıştım artık üretmiyorlar sanırım.

• Aynen sistemi çalıştırdım :) Sesi gayet hoş biraderin 500 TL'lik LG'sinden daha kaliteli bir ses veriyor.

Şimdi ise Yurt dışına taşınmaktan dolayı satıyorum :) 2-3 ay kullanmak nasip oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalozturk -- 2 Temmuz 2014; 14:02:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalozturk

Aynen sistemi çalıştırdım :) Sesi gayet hoş biraderin 500 TL'lik LG'sinden daha kaliteli bir ses veriyor.

Şimdi ise Yurt dışına taşınmaktan dolayı satıyorum :) 2-3 ay kullanmak nasip oldu.

hayırlısı olsun, ne kadar istiyosun 2. eline,link falan var mı?

• Sahibinden linki var..

LİNK

İlandaki fiyatı önemsemeyiniz .100 TL gibi bir rakam düşündüm, emsalleri o civarda diye.
  • Arkadaşlar merhaba bende de bu sistemden var . Ben bu sistemi karsı komsuma kurdurtmustum . O kutuda gelen 3 tane yani yeşil sarı ve siyah kablo ile bağlamıştır bır yıl felan kulndım . Sonra format atınca oda olmayınca kendim kurdum tam verim alamadım yanı 2+1 olarak kulanıyodum eflan . Sonra o kablolar bozuldu bende o tipte 2 kablo aldım 1 tane bulamadım . Şimdi öyle kullanmaktayım yani 2 kablo bass tan çıkıyor kasaya giriyor ama şu anda 3+1 . Siz direk tek kablo ile bağlama felan demişsniz laptopa . Masaüstüne tek kablo ile nasıl bağlayabilirim bir abimdede var aynı sistem laptopa bağlamış bende öle taktım çalışmadı bilenler bir yardımcı olabilirler mi ? Bu arada kumadnanın gözü kırıldı kumandam çalışmamakta . Lütfrn bilenler yardmcı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ossi14

Arkadaşlar merhaba bende de bu sistemden var . Ben bu sistemi karsı komsuma kurdurtmustum . O kutuda gelen 3 tane yani yeşil sarı ve siyah kablo ile bağlamıştır bır yıl felan kulndım . Sonra format atınca oda olmayınca kendim kurdum tam verim alamadım yanı 2+1 olarak kulanıyodum eflan . Sonra o kablolar bozuldu bende o tipte 2 kablo aldım 1 tane bulamadım . Şimdi öyle kullanmaktayım yani 2 kablo bass tan çıkıyor kasaya giriyor ama şu anda 3+1 . Siz direk tek kablo ile bağlama felan demişsniz laptopa . Masaüstüne tek kablo ile nasıl bağlayabilirim bir abimdede var aynı sistem laptopa bağlamış bende öle taktım çalışmadı bilenler bir yardımcı olabilirler mi ? Bu arada kumadnanın gözü kırıldı kumandam çalışmamakta . Lütfrn bilenler yardmcı olsun

wooferin önünde aux girişi vardır. stereo jackın bir ucunu orya, bir ucunu laptopa takın. kumandanın alıcı gözünü tv teyp tamircisi 10 dakkada yapar. sonra kumandadan aux seçeceksiniz. devam

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Arkadaşlar merhaba bende de bu sistemden var . Ben bu sistemi karsı komsuma kurdurtmustum . O kutuda gelen 3 tane yani yeşil sarı ve siyah kablo ile bağlamıştır bır yıl felan kulndım . Sonra format atınca oda olmayınca kendim kurdum tam verim alamadım yanı 2+1 olarak kulanıyodum eflan . Sonra o kablolar bozuldu bende o tipte 2 kablo aldım 1 tane bulamadım . Şimdi öyle kullanmaktayım yani 2 kablo bass tan çıkıyor kasaya giriyor ama şu anda 3+1 . Siz direk tek kablo ile bağlama felan demişsniz laptopa . Masaüstüne tek kablo ile nasıl bağlayabilirim bir abimdede var aynı sistem laptopa bağlamış bende öle taktım çalışmadı bilenler bir yardımcı olabilirler mi ? Bu arada kumadnanın gözü kırıldı kumandam çalışmamakta . Lütfrn bilenler yardmcı olsun

wooferin önünde aux girişi vardır. stereo jackın bir ucunu orya, bir ucunu laptopa takın. kumandanın alıcı gözünü tv teyp tamircisi 10 dakkada yapar. sonra kumandadan aux seçeceksiniz. devam

Çok saolasın kardeşim yaa bende auxa takıyodum ama yani kendi kendime kumandadan basmadan olmaz diyodum o tanıdıgım kısı yoo ben basmıyorum onunla alakası yok demıstı . Demekki varmış ben bı an once yaptırayım o zaman bu gözü de sonra devaam :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Çok saolasın kardeşim yaa bende auxa takıyodum ama yani kendi kendime kumandadan basmadan olmaz diyodum o tanıdıgım kısı yoo ben basmıyorum onunla alakası yok demıstı . Demekki varmış ben bı an once yaptırayım o zaman bu gözü de sonra devaam :D

aynen aux in tusuna basarsanız aux dan, 5.1 in tusuna basarsanız pc den ses alır. bence çok başarılı bir ses sistemi. gerçi ben kaldırdım depoya, emektar ilerde lazım olur, bunun gibi sistem zor bulunur.
     Altec Lansing VS3251 Inceleme , Izlenim Vs..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.