Şimdi Ara

AUDIGY VALUE/SE/LS & LIVE!24 BIT TO X-FI EXTREM AUDIO MOD REHBERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.365
Cevap
13
Favori
133.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR GUNCELLENMİŞ YENI AUDIGY VALUE /SE/LS & LIVE! 24-BIT TO X-FI EXTREM AUDIO DRIVERI EKLENMİŞTİR

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, 2.eline 20 ytl verip almış olduğum Creative SB Live!! 7.1 24 Bit ses kartımı Daniel Kawakami kardeşimin yapmış olduğu Sound Blaster Audigy Value/SE/LS & Live! 24-bit to X-Fi Xtreme Audio Mod driverlarıyla kullanıyorum X-Fi de ne varsa SB live!! 24 bit de herşey var X-Fi kosolunu, X-Fi CMMS , X-Fi Crystalizer , vs.. Hepsi aktif ve gayet güzel çalışır durumda kısıtlı bir bütçeye sahip bir kişi olarak bence çok para vermeye gerek yok indirdiğim driver paketi içinde xp-32 bit / xp-64 bit ve Vista-32 bit için driver ve konsol mevcut ama ben Vista işletim sistemi kurmadığım için herhangi bir şey söyleyemeyeceğim

Sound Blaster Audigy Value/SE/LS & Live! 24-bit elinizde bu kartlardan biri varsa benim gibi değerlendirin ben sadece SB Live! 24 Bit 7.1 de VE XP-32 bit de denedim ve sonuç BAŞARILI
    teşekkürler Daniel Kawakami

Not: Ayrıca driverları internette bulmama yardım eden @coolrecep kardeşimede çok teşekkür ederim

birebir bütün özellikleri kullanabiliyorum bahsettiğim özellikler açık ve aktif durumda hepsini xp-32 bit işletim sistemimde kullanabiliyorum... ses kartım Creative live! 24 bit 7.1

Windows XP 32 bit ve Windows 7 Ultimate 64 bit de SB P17X Series Support Pack 2.6 veya SB P17X Series Support Pack 2.7
    Windows 8 Pro 64 Bit de SB P17X Series Support Pack 2.8

Driverları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

http://danielkawakami.blogspot.com/

NOT: SİSTEMİNİZE BU DRİVERLARI KURMADAN ÖNCE ESKİ CREATİVE SES DRİVERLARINIZI TAMAMEN KALDIRIP ÖYLE KURUN... BEN BU ŞEKİLDE SONUCA ULAŞTIM VE ŞUAN X-Fİ EXTREM AUDIO OLARAK KULLANIYORUM

SONUÇTA BAŞARIYA ULAŞAN ARKADAŞLAR BU KONUYO YAZARSA MEMNUN OLURUM... SAYGILAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonmeztolga -- 13 Nisan 2013; 10:46:41 >

• X-Fi Crystalizer Özelliğini tam anlamıyla kart kullanabiliyormu peki
  • Dosyayı indirmeye başladım bakalım sonuç ne olacak. Driver'ı kurunca sonucu buraya yazarım. Eğer işe yararsa süper olur
  • Arkadaşım sen bi harikasın yaw. Süper oldu kartım valla. Harika bass sesler geliyor yumaşacık. Ses daha net, tizler daha keskin. Bass süper oldu yalnız tadından yenmiyor. Paylaşım için çok tşk ederim. Bu arada kartım audigy value. Bu kartlardan olan arkadaşlar kesinlikle denemeli arada müthiş fark var.
  • vista 64bitte acaba çalışıyor mu
  • bende x-fi almayı düşünüyorum gerçekten x-fi deki bütün özellikleri kullanabiliyormusun ses kalitesi nasıl oyunlarda falan işe yarıyormu deneyen arkadaşlar bilgilendirebilirler mi

quote:

Orjinalden alıntı: sonmeztolga

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, 2.eline 20 ytl verip almış olduğum Creative SB Live!! 7.1 24 Bit ses kartımı Daniel Kawakami kardeşimin yapmış olduğu Sound Blaster Audigy Value/SE/LS & Live! 24-bit to X-Fi Xtreme Audio Mod driverlarıyla kullanıyorum X-Fi de ne varsa SB live!! 24 bit de herşey var X-Fi kosolunu, X-Fi CMMS , X-Fi Crystalizer , vs.. Hepsi aktif ve gayet güzel çalışır durumda bence 100$ vermeye gerek yok indirdiğim driver paketi içinde xp-32 bit / xp-64 bit ve Vista-32 bit için driver ve konsol mevcut ama ben Vista işletim sistemi kurmadığım için herhangi bir şey söyleyemeyeceğim

Sound Blaster Audigy Value/SE/LS & Live! 24-bit elinizde bu kartlardan biri varsa benim gibi değerlendirin ben sadece SB Live! 24 Bit 7.1 de VE XP-32 bit de denedim ve sonuç BAŞARILI
    teşekkürler Daniel Kawakami

Not: Ayrıca driverları internette bulmama yardım eden @coolrecep kardeşimede çok teşekkür ederim

birebir bütün özellikleri kullanabiliyorum bahsettiğim özellikler açık ve aktif durumda hepsini xp-32 bit işletim sistemimde kullanabiliyorum... ses kartım Creative live! 24 bit 7.1

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN
    BURAYA TIKLATIN
    NOT: SİSTEMİNİZE BU DRİVERLARI KURMADAN ÖNCE ESKİ CREATİVE SES DRİVERLARINIZI TAMAMEN KALDIRIP ÖYLE KURUN... BEN BU ŞEKİLDE SONUCA ULAŞTIM VE ŞUAN X-Fİ EXTREM AUDIO OLARAK KULLANIYORUM

SONUÇTA BAŞARIYA ULAŞAN ARKADAŞLAR BU KONUYO YAZARSA MEMNUN OLURUM... SAYGILAR...

• ya kardeşim süper oldu vista 64bit sorunsuz çalışıyor, 20 ytl lik kart olduğuna kim inanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leone_510 -- 17 Ağustos 2008; 13:29:51 >
  • Yaw arkadaşlar soru sormayı bırakın. Varsa elinizde arkadaşın dediği kartlardan biri silin driverları hemen yükleyin yenisini. Söylememize gerek yok siz zaten aradaki farkı anlarsınız. Kalın sağlıcakla

İmzama X-Fi Xtreme Audio'mu yazsam ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramit17 -- 17 Ağustos 2008; 13:52:18 >
  • xfi xtreme audio nun live 24 bit ya da audigy ls /value dan pek bi farkı yok zaten.
  • bendeki karta olmadı audigy Es var
  • valla ne diyim helal olsun bende live 24 bit 7,1 var yükledim oldu ses te çok deişme var heleki crsytlizer özelliği çok şahane zaten en önemli fonksiyonu bu özellik çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpxtreme

X-Fi Crystalizer Özelliğini tam anlamıyla kart kullanabiliyormu peki

evet kullanılabiliyor

quote:

Orjinalden alıntı: serhan26

bende x-fi almayı düşünüyorum gerçekten x-fi deki bütün özellikleri kullanabiliyormusun ses kalitesi nasıl oyunlarda falan işe yarıyormu deneyen arkadaşlar bilgilendirebilirler mi

evet x-fi deki bütün özellikler mevcut... crystalizer açıldığında belirgin bir fark oluşturuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonmeztolga -- 17 Ağustos 2008; 17:23:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Leone_510

ya kardeşim süper oldu vista 64bit sorunsuz çalışıyor, 20 ytl lik kart olduğuna kim inanır

benim deneme imkanım olmadı fakat VİSTA 64 BIT içinde işe yarıyorsa ne güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: piramit17

Arkadaşım sen bi harikasın yaw. Süper oldu kartım valla. Harika bass sesler geliyor yumaşacık. Ses daha net, tizler daha keskin. Bass süper oldu yalnız tadından yenmiyor. Paylaşım için çok tşk ederim. Bu arada kartım audigy value. Bu kartlardan olan arkadaşlar kesinlikle denemeli arada müthiş fark var.

dostum işini gördüyse ne ala paylaşacağız tabiki hep bana hep bana olmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: prodigy6

valla ne diyim helal olsun bende live 24 bit 7,1 var yükledim oldu ses te çok deişme var heleki crsytlizer özelliği çok şahane zaten en önemli fonksiyonu bu özellik çok teşekkürler

rica ederim dostum yeni kartın hayırlı uğurlu olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: vata

xfi xtreme audio nun live 24 bit ya da audigy ls /value dan pek bi farkı yok zaten.

faRkı fiyatı ve ayrıca live! 24 bit de crystalizer de yok
  • evet arkadaşlar sonunda bende audigy es kartımı audigy 4 e modlamış bulunmaktayım çok bi fark bulamadım uygulamar dışında, okdar aradım bi türlü bulamamıştım arayıpda bulamayanlar için işte link
    http://driverheaven.net/audio-general-technical-discussion/75905-moddified-audigy-4-pro-iso-out-download-now-available.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 17 Ağustos 2008; 18:37:11 >
  • creative sound blaster 5.1 ses kartına nasıl olur bu uygulama tavsiye eder misiniz ? audigy valueye süper olmuş diyen bir arkadaş var sb 5.1 kartada aynısını diyebilir miyiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonmeztolga

quote:

Orjinalden alıntı: piramit17

Arkadaşım sen bi harikasın yaw. Süper oldu kartım valla. Harika bass sesler geliyor yumaşacık. Ses daha net, tizler daha keskin. Bass süper oldu yalnız tadından yenmiyor. Paylaşım için çok tşk ederim. Bu arada kartım audigy value. Bu kartlardan olan arkadaşlar kesinlikle denemeli arada müthiş fark var.

dostum işini gördüyse ne ala paylaşacağız tabiki hep bana hep bana olmaz

• Arkadaşlar ben çok acemiyim birkaç sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim.

1- Creative Audigy Value 7.1 24 Bit SES KARTI almayı düşünüyorum yarın, bu kartı alınca cdsindeki driverı yüklemeyip bunu mu yüklemek lazım? Kendi driverı içindeki programları filan eksiksiz olur mu, mod yükleyince?
    2- Creative X-Fi Xtreme kartın ses kalitesinden başka ne farkı var benim alacağım karttan ?
    3- Diyelim bu modu yaptık, bazı oyunlarda X-Fi ses seçimi özellikleri oluyormuş, oyunda o ayarları yapabilcek miyiz, sistem bizim kartımızı artık X-Fi Xtreme olarak mı görecek?
    4- Creative X-FI Xtreme Audio SES KARTI bahsi geçen mod bu kartın özelliklerinimi sağlamış oluyor? (74$+kdv) , yoksa bunun mu? Creative X-FI Xtreme Gamer SES KARTI (99$+kdv).
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truva1975 -- 17 Ağustos 2008; 20:55:46 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.