Şimdi Ara

Alpine SBE-1244BR Subwoofer düşünceleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alpine SBE-1244BR Subwoofer almayı düşünüyorum Subwoofer hakkında düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim

Not-belki biraz zorlarsam alpine SBG-1244BP modelinide alabilirim

• alpine subwooferler temiz guzel bir bass sesi vardir alinmaya deger anliycagin oval de almayi dusunursen suan icin alpine ovalin ustune baska oval tanimam umarim amfinde guzel birseydir yazik olmasin o canavara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yespeed

alpine subwooferler temiz guzel bir bass sesi vardir alinmaya deger anliycagin oval de almayi dusunursen suan icin alpine ovalin ustune baska oval tanimam umarim amfinde guzel birseydir yazik olmasin o canavara

amfim pek iyi değil edison 604.4 ama şu an değiştiremem ama ileride değiştirmeyi düşünüyorum
  • Arabana zarar vermek istersen spl serisi re audio sxx12d4 tavsiye ederim. 1000-tl fiyati var ama onu alirsan en az 1 ohmda 1500 rms veren mono amfide lazim.

Spl serisi ne demek google amcadan bak bu isin sonu yok ama amerikan urunlerinden sasma sub konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakansah

Arabana zarar vermek istersen spl serisi re audio sxx12d4 tavsiye ederim. 1000-tl fiyati var ama onu alirsan en az 1 ohmda 1500 rms veren mono amfide lazim.

Spl serisi ne demek google amcadan bak bu isin sonu yok ama amerikan urunlerinden sasma sub konusunda.

gönül ister ama fiyat olarak çok ayrıca o kadar tefarruatlı bir şey istemedim benim istediğim normal bir şey dinlerken ortalığı aya kaldıran değilde kulağıma hoş gelen bir şey
  • O zaman sert bass sevdigini farzederek kenwood kfc w3013 tavsiye ederim tonlamasi guzeldir.
    Ben re gectigim icin su an eve koydum ve cok memnundum.
    Hatta su anda sahibinden.com satiyorum.
    Alpine ise yumusak bas verir onunda tonlamasi iyidir.

Ama asla unutma bu markalar ( kenwood, pioneer, jvc, alpine, hertz, saund magus, jbl) sub konusunda sadece iyidirler.

Ama spl ve kalite istersen (re audio, mtx audio, audison, focal, kicker, jl audio) bunlari almam lazim.

• Alpine SBE-1244BR daha önce dinlemiştim güzel tonlaması var müzik zevki ön planda tutulmuş bir ürün sert ve derin baslar bekleme JBL tadında baslar veriyor. Alınırmı dersen isteklere bağlı sistemdeki bas eksigini kapatsın güzel tonlasın dersen alınır fakat ödeyecegin ücrette önemli tahminim 250 tl gibi bir rakam isticekler... Ben bu paraya bu bası almazdım, 150 liraya jbl alır gecerdim aynı işi yapcagından eminim. Anfin değişcek ve mono anfi kulanıcaksan en az 350 400rms veren bir anfi almanı ve daha sonra müzik zevkine göre subwoofer secimi yapmanı tavsiye ederim.
  • jbl ile alpine kiyaslanmaz usta

• quote:

jbl ile alpine kiyaslanmaz usta

Farkındayım tam ifade edemedim sanırım 200w rms olan 250-300tlye satılan bu subwoofer 150 liralık 275rms jbl den cok cok üstün degil demek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

quote:

jbl ile alpine kiyaslanmaz usta

Farkındayım tam ifade edemedim sanırım 200w rms olan 250-300tlye satılan bu subwoofer 150 liralık 275rms jbl den cok cok üstün degil demek istedim.

bende jbl le alpine nin arasında kaldım ama satıcı ısrarla alpineyi önerde 275 rms veren jbl in modeli nedir acaba
  • ben media mark ta sordum
  • arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum alayımmı
  • arkadaşlar yarın alacağım yardımlarınızı bekliyorum
  • al kardesim al alpine kaliteli urundur jbl de de eski kalitesi olmasada alinir ama alicagin model en az jbl gt5 modeli olsun tutupda cs serisi alma parada problem yoksa git alpineyi al pisman etmez aldirdigina bu arada mono amfi al o amfiyle bu iki subdanda bisey anlasilmaz

• Aldığında resim ve incelemesini yaparsan aynı üründen almayı düsünenlere yol göstermiş olursun... Bekliyoruzz :)
  • Aynen alpine alirsan yorumlarini bekliyoruZ

• arkadaşlar alpineleri almaya gittim ama kötü haber benden önce biri gelmiş 2 adet vardı ikisinide almış SBG-1244BP modeli vardı onuda üst model olmasına rağmen pek kafam sarmadı ne bileyim sanki ses derinden geliyor pek anlamam ama şimdi araştırıyorum izmir de bulabilirsem sbe 1244br veya sbg 1244br modelini alacağım

http://www.alpine-electronics.com.tr/p/Products/boxed-subwoofer2791/sbg-1244bp

http://www.alpine-electronics.com.tr/p/Products/boxed-subwoofer2791/sbg-1244br

http://www.alpine-electronics.com.tr/p/Products/boxed-subwoofer378/sbe-1244br

• Alpine vereceğin parayla jbl basslarını alabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.