Şimdi Ara

|| Alman BMW Severler Klubu || BMW Seven Herkez ! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
4
Favori
217.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben Şahsen Önermem Ama Sizin Mantığınıza Uyuyorsa Bilemem Siz Bilirsiniz teknik açıdan bi bilene sorun Sonra Motor ve Diğer konularda sorun yaşamayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Orjinalden alıntı: mendini

90'' e34 5.35i var babamın arabası bende faydalanıyorum kendisinden, üye olabilirmiyim

Tabi Olabilirsin Aldım Seni Hoşgeldiniz.

sağol, hoşbulduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: okan

quote:

90'' e34 5.35i var babamın arabası bende faydalanıyorum kendisinden, üye olabilirmiyim

çok güzel bir araç... allah kazasız belasız kullandırsın... bir akrabam takasta almıştı kısa bir süreliğine... çok hoş bir motor sesi var... Kabin izolasyonu yeniler kadar iyi olmadığındanda bu ses kokpitte çok hoş duyuluyor..

sağol işalla kazasız kullanırız. geçenlerde 96 e39 5.28 e bindim gerçekten içerisi buna göre biraz daha sessiz ama çok da fark yok. e39 un içi daha ferah

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: okan

quote:

çok güzel bir araç... allah kazasız belasız kullandırsın... bir akrabam takasta almıştı kısa bir süreliğine... çok hoş bir motor sesi var... Kabin izolasyonu yeniler kadar iyi olmadığındanda bu ses kokpitte çok hoş duyuluyor..

sağol işalla kazasız kullanırız. geçenlerde 96 e39 5.28 e bindim gerçekten içerisi buna göre biraz daha sessiz ama çok da fark yok. e39 un içi daha ferah
    +1 aynen e39 un içi daha ferah. bende kıyaslamayı şöle yaptım, geçen bir elamanın 91 model 5.20 sine bindim. bendede 99 5.20 vardı e39. 2 sininde motoru aynı. fakat e34 te arabanın içi gürül gürül hatta homut homur desem yeridir

• Bende lpg taktırmayın araclarınıza 2 -3 kurus kar yapcam diye insanların hayatlarıyla oynamayın.

Şimdi lpg zararsızdır diyeceksiniz ama carpışma teoremine gore mutlaka gazlar aşırı sıkısma anında reaksiyona girecektir ve bu reaksiyondan sonra ortaya bir enerji cıkacaktır....
  • saol ozdamar bey listeye eklemişsin,hoşbulduk...
    Lpg konusunda hala kararsızım ama galiba taktırmayacağım,yinede görüşlerinizi bekliyorum...
  • Ya benimde bi 3.20 im olsa LPG taktırmayı düşünürdüm aslında yarıyarıya düşüyor...

BMW ruhuna o kadar da ters değil çünkü araba zaten 1996 model. Bi sonraki kasaya olsa hayatta olmazda, bu kasaya olur...
  • walla hocam benzinin 2,96 YTL lik ruhu bana ters şahsen... Ayrıca taktırdıktan sonra hiçkimsenin arabamın lpgli olup olmadığını anlaması yine mümkün değil. Çünki stepnenin olduğu yere göre özel döküm depo yaptırıcam. benim stepne yuvası bayağı büyük. dışarıyada tamponu deldirip falan herhangi bir dolum deliği koymayacam. Bagajdan koydurucam gazıda. Yani müneccim olmayan anlayamaz sanırm...
  • dostum anlasalar ne olur;devir ekonomi devri.yalnız yaptırırken en kalitelisinden yaptır ;o yeter.
  • Benide ekleyin
  • @okan ben senin yerinde olsam hayatta yaptırmam .

7.40i gibi inanılmaz bir araca lpg taktırmak benc pek mantıklı degil. Çünkü o araç prestij arabası ekonomi degil bence asıl onem verdigin şey ekonomi ise 1.20d veya 3.20d alman daha uygun olur. ( tabi bence bunlarada gitmez ama )

Ve en onemlisi senin aracının 2. el degerini düşürür mesela senin aracını alcak adam prestij istiyor ve bu arabayı fazla kullanmayacaksa lpg li aractan kosar adımlarla kacar...

O yüzden bence 7.40i gibi inanılmaz bir aracı lpg taktırarak tüm karizmasını yerle bir etme.
    Ok bakınca anlamayabiliriz ama o arabayı satmaya kalktıgında adamların gormemesini saglaman için sihirbaz olman lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Cadillac

@okan ben senin yerinde olsam hayatta yaptırmam .

7.40i gibi inanılmaz bir araca lpg taktırmak benc pek mantıklı degil. Çünkü o araç prestij arabası ekonomi degil bence asıl onem verdigin şey ekonomi ise 1.20d veya 3.20d alman daha uygun olur. ( tabi bence bunlarada gitmez ama )

Ve en onemlisi senin aracının 2. el degerini düşürür mesela senin aracını alcak adam prestij istiyor ve bu arabayı fazla kullanmayacaksa lpg li aractan kosar adımlarla kacar...

O yüzden bence 7.40i gibi inanılmaz bir aracı lpg taktırarak tüm karizmasını yerle bir etme.
    Ok bakınca anlamayabiliriz ama o arabayı satmaya kalktıgında adamların gormemesini saglaman için sihirbaz olman lazım

bence de çok haklı... aynen ben vazgeçtim zaten çok binmiyorum ilerde de satacam 3.20 dizel alacam...bizim arabaların piyasası ne?

• ya hocam
    deposu 250 ye doluyor. 600 km gidiyor. yani 1 hafta gidiyor bana. buda demektirki 1 milyar aylık minimum benzin. yani gaza basmaya korkuyorum. ışıklarda falan x5 4.4 ler yanıma duruyor hodri meydan diyor eskiden onlar arkamdan bakardı, ama benzin bitirdi beni... Ya yanlışınız şu, bu aracın 2 el ederi çokta yüksek diil... 45 falan anca ediyor. Ya artık prestijini falan geçtik, 400 bin lira yakan bir araç 200 binlira yakıcak arkadaşlar. Yani istediğim kadar dolaşırım arabayla... Hem bir yanlışınız daha var, lpg taktırınca 2. elde alıcısı inanın bana daha rahat bulunuyor. Ama dediğim gibi bana 7.30d yada x53.0d istediğim fiyata bulamassam yaptırıcam. sizde görürseniz bi fısıldayın. 7.30d 60 bin euroya arıyorum. x5 ide 50 bine...
  • Evet Beyler Herkes Mumkunse Aracının Resmini koyabilirmi en az 2 tane rica etsek Benımkıler 2.Sayfada ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: leventolg

selam arkadaşlar,
    1992 model 535i bmw otoyu 2. araba olarak 175.000 km de aldım.Araba çok konforlu fakat 3500 motor 6 silindir olduğu için haliyle çok yakıyor.Lpg taktırsam çok mu komik olur?!! bmw çekişten düşermi ?motor zarar görür mü ?hangi marka lpg taktırayım?2500 ytl gibi yüksek bir rakama lpg yi takıyorlar,bmw ile çok gezmediğimden amorti eder mi kendini? çok kararsızım,bu arada bmw nin konforu yüzünden ki 92 model olmasına rağmen 2003 model toyota ma binmek istemiyorum,kafam çok karışık lütfen yardım....Lpg or Not !!

hayırlı olsun kaça aldınız arabanızı? bizdeki şehiriçi 13 ,şehir dışı 10 lt yakıyor. bence lpg taktırarak orjinalliğini bozmayın

•  || Alman BMW Severler Klubu   || BMW Seven Herkez !

|| Alman BMW Severler Klubu   || BMW Seven Herkez !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan -- 7 Haziran 2006; 14:02:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Evet Beyler Herkes Mumkunse Aracının Resmini koyabilirmi en az 2 tane rica etsek Benımkıler 2.Sayfada ..

• arabanın2.el sahibi oldum,1992 den bu zamana makam aracı olarak kullanılmış sanayici işadamı bir abimizin,çok temiz periodik bakımlı,hediye denebilecek bir rakama bıraktı,siz tahmin edin artık..
  • resimler zor yükleniyor...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: leventolg

selam arkadaşlar,
    1992 model 535i bmw otoyu 2. araba olarak 175.000 km de aldım.Araba çok konforlu fakat 3500 motor 6 silindir olduğu için haliyle çok yakıyor.Lpg taktırsam çok mu komik olur?!! bmw çekişten düşermi ?motor zarar görür mü ?hangi marka lpg taktırayım?2500 ytl gibi yüksek bir rakama lpg yi takıyorlar,bmw ile çok gezmediğimden amorti eder mi kendini? çok kararsızım,bu arada bmw nin konforu yüzünden ki 92 model olmasına rağmen 2003 model toyota ma binmek istemiyorum,kafam çok karışık lütfen yardım....Lpg or Not !!

hayırlı olsun kaça aldınız arabanızı? bizdeki şehiriçi 13 ,şehir dışı 10 lt yakıyor. bence lpg taktırarak orjinalliğini bozmayın

selam mendini,
    Lpg den vazgeçtim,şehirler arası seyahetlerde kullanacam zaten,ayrıca senin dediğin gibi yakıyor ise çokta korkunç bişi diil yani..bu arada Cod-2 oynuyor musun sen? Orda da bir mendini var da...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.