Şimdi Ara

|| Alman BMW Severler Klubu || BMW Seven Herkez ! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
4
Favori
217.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabı orası ayrı ama o arabanın da sadesı guzel ozellıkle sıyah

[simage]http://www.carpages.co.uk/bmw/bmw_images/bmw_650i_coupe_06_08_05.jpg

Şekil bkz 1 a siyah 650

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 10 Haziran 2006; 18:18:50 >
  • BEYLER İMZALARIMIZIN GORUNMEMESİNİN NEDENİ İMG KODUNUN İPTAL EDİLMESİYMİŞ.

İMZALARIMIZDAKİ İMG YERİNE İMAGE YAZARSAK NORMAL HALİNE DONECEKTİR...
  • dediğini yaptım bütün img image yaptım ama olmadı...
    kodu buraya yazsan da copy etsek..
  • al bendende o kadar ..
  • Ozdamar kardes benıde eklıye bılırsın bu 2 hafta ıcınde alıyorum bende bi bmw
  • tabı eklıyım sende ımza ekle
  • OKAN dostum bak x5 var bıtane (gercı bırsuru var ama) 4.4 2001... 49.000 euro ıstıodun ya

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/!MaazaDetail.DoIt?MaazaId=390&AdId=1667864

• [DH] Alman BMW Klubu

BMW LC.
    BMW 325ti

[simage]https://store.donanimhaber.com/a7/bf/a1/a7bfa16c56e0e4fd4b7e208385d81719.gif[/image,]

size düşen sadece 2. [/simage] yazan yerin sonundaki virgülü silmek

not : bu kodu kopyala yapıştırla eski resim ( image ) kodunuzun yerine yapıştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian_RR -- 11 Haziran 2006; 12:52:40 >

• Arkadaşlar kullandığım 95 model 3.18i aracımla ilgili bir sorum olacak. Şanlıurfadan ankara istikametine yola çıktım. Havaların çok sıcak olması nedeniyle klimayı urfadan adanaya kadar neredeyse hiç kapatmadım. Bu arada klima manuel.Ama yolda ilk defa dikkatimi çeken bir durum oldu. Belli belirsiz aralıklarda havalandırmalardan resmen buhar çıkıyordu. Biran için duman mı diye düşündüm fakat sonradan buhar olduğunu farkettim. Acaba normal bir şeymi? Yoksa aklıma gelen içerinin nem oranını arttıran bir durum mu? Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.
  • Benimkinde sorun yok. Resim gayet güzel gözüküyor. İsteyen arkadaşlar benim resmi kullanabilir
  • Nezamandır aracımla ilgilenemiyordum, Bugün bi yıkama + deri bakımı yapıyım dedim bir-iki tanede foto çektim; ayrıca aracını benim gibi çok sevip ilgilenen ve böle ufak organizasyonlar yapanlar varsa onlarda koyarsa resimlerini çok memnun olurum...

|| Alman BMW Severler Klubu   || BMW Seven Herkez !

Bu arada sormadan geçmek istemiyorum, ben aracımın koltuklarının herzaman yumuşak kalması ve eskimemesi için 2-3 ayda bir tüm koltuklara dove vicut losyonu sürüyorum iyice yedirerek. siz ne yapıyorsunuz bu konuda???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan -- 10 Haziran 2006; 13:36:08 >

• @okan araban gercekten cok güzel , cok ii bakmıssın belli hele içi bitirdi beni inanılmaz güzel

okan araban kaç bin km de ? kaç model birde 7.40 i degildi 7.30 ii ler ne kadara gidiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian_RR -- 11 Haziran 2006; 14:09:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kilic

Arkadaşlar kullandığım 95 model 3.18i aracımla ilgili bir sorum olacak. Şanlıurfadan ankara istikametine yola çıktım. Havaların çok sıcak olması nedeniyle klimayı urfadan adanaya kadar neredeyse hiç kapatmadım. Bu arada klima manuel.Ama yolda ilk defa dikkatimi çeken bir durum oldu. Belli belirsiz aralıklarda havalandırmalardan resmen buhar çıkıyordu. Biran için duman mı diye düşündüm fakat sonradan buhar olduğunu farkettim. Acaba normal bir şeymi? Yoksa aklıma gelen içerinin nem oranını arttıran bir durum mu? Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Sanırım Klimanın Gazı Bitmiş. Servise Götür Bi baktırt .. Hiçyoktan sorunun ne oldugunu bulurlar

• Ayrıca okan !.. evet bende boyle ufak atraksıyonlar yapıyorum hatta gecen hafta tuttum arabanın bagzı yerlerını pasta cıla ıle sıldım 3 kere sabunladım yıkadım elımle kuruladım kac saat harcadım galeri otosu gıbı yaptım. Taaki 2 saat sonraya kadar tekrar pislenmişti. Neyse yaparsam boyle seyler ceker koyarım ayrıca deri solisyonum bitti ayrı konu
  • http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/!MaazaDetail.DoIt?MaazaId=22190&AdId=2579566
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2608139

arkadaslar bu arabalar hakkında ne düşünüyorsunuz uygunlar mı ? Hanigisini tercih etmeliyim bu 2 si arasında yada bu fiyata daha iisini bulabilirmiyim ? ( acil arabaya ihtiyacım var o yüzden soruyorum )

• Vallaha ben olsam 2000 olanı seçerdim Bayandan temizdir o araç allahın emri rengide hoş daha dolu gozukuyor. Borusan mı onu bı sor .. KM side daha az (diğerine gore) .. Ben mavi olan bu derdim ama senın kararın tabı piyasayı araştır gazete falan hattawww.arabam.com a da bak ordada bırsuru araba var hatta benım arabamda var orda ehehe

http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/search.aspx?satici=0&aracTipId=1&markaId=3&ilkModel=2000&sonModel=2002&kurTipi=6&ilId=1&ilYakinlik=0&modelGrupId=4&mdlTree=1&sayfa=1&sort=fiyatYTL&asc=1
    Yukarıdakı lınkte 3 serısı olanlar senın ıstedıgın sene ve tıplerdekı ucuzdan pahalıya sıraladım tıkla ıncele bak bıde assagıda kım var
    http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/search.aspx?satici=0&aracTipId=1&markaId=3&ilkModel=2000&sonModel=2002&kurTipi=6&ilId=1&ilYakinlik=0&modelGrupId=4&modelId=3075&mdlTree=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 11 Haziran 2006; 16:28:57 >

•  || Alman BMW Severler Klubu   || BMW Seven Herkez !

BMW, 1 Serisi'ni geliştirmek için kolları sıvadı ve iki yeni versiyonun müjdesini verdi
    11.06.2006

Geçtiğimiz günlerde cabrio modeliyle testlerde yakalanan 1 Serisi'nin coupe üyesi ise sessiz sedasız yollara çıkmaya hazırlanıyor. İlk kez 2004 yılında tanıtılan 1 Serisi halen beş kapılı hatcback versiyonuyla satışa sunuluyor. Modelin büyük ilgi görmesi üzerine ürünün geleceğini yeniden planlayan BMW mühendisleri, 1 Serisi üzerine yoğunlaşmaya karar vermiş görünüyor.
    Nitekim serinin yeni üyelerinden 1 Serisi Cabriolet, Almanya'da objektiflerden kaçamamıştı. Henüz firmadan net bir açıklama yapılmamasına rağmen, gerek cabrio gerekse coupe versiyonların beş kapılı 1 Serisi ile aynı motor seçeneklerine sahip olması bekleniyor.
    Şu an satışta olan 1 Serisi’nde 116i (115 HP), 118i (129 HP), 120i (150 HP), 130i (265 HP) benzinli ve 118d (122 HP), 120d (163 HP) dizel motor seçenekleri bulunuyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Orjinalden alıntı: kilic

Arkadaşlar kullandığım 95 model 3.18i aracımla ilgili bir sorum olacak. Şanlıurfadan ankara istikametine yola çıktım. Havaların çok sıcak olması nedeniyle klimayı urfadan adanaya kadar neredeyse hiç kapatmadım. Bu arada klima manuel.Ama yolda ilk defa dikkatimi çeken bir durum oldu. Belli belirsiz aralıklarda havalandırmalardan resmen buhar çıkıyordu. Biran için duman mı diye düşündüm fakat sonradan buhar olduğunu farkettim. Acaba normal bir şeymi? Yoksa aklıma gelen içerinin nem oranını arttıran bir durum mu? Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Sanırım Klimanın Gazı Bitmiş. Servise Götür Bi baktırt .. Hiçyoktan sorunun ne oldugunu bulurlar

ozdamar klimanın gazı bitse idi soğutma olmazdı. Soğutma gayet sağlıklı ve güzel.

• Hmm ilginç .. bı gotur servıse en ıyısı
  • @Ozdamar

Senin arabada pahalıymıs yahu 27000 euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian_RR -- 11 Haziran 2006; 16:48:28 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.