Şimdi Ara

|| Alman BMW Severler Klubu || BMW Seven Herkez ! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
4
Favori
217.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.6 1.8 2.0 motorlar olabilir benim için fark etmiyor.

@wolfed

yok oyle aman aman düşkünlügüm yoktur. Bugun cıkıp bir piyasa arastırması yapcam zaten. 99 29000 ytl ise iimiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Cadillac

@okan

1.6 1.8 2.0 motorlar olabilir benim için fark etmiyor.

@wolfed

yok oyle aman aman düşkünlügüm yoktur. Bugun cıkıp bir piyasa arastırması yapcam zaten. 99 29000 ytl ise iimiş.

ozaman tavsiyem 115hp 3.16 olacak. ancak bak şöle diyim, bu araçları alırken opsiyonlara dikkat etmek gereklidir fakat bizim milletimiz hiç bakmaz bile... Yani ben bir galeride m spor donanım paketli 3.16i görmüştüm. araçta 16:9 navigasyon ekranı bile vardı. Bu tarz ayrıntılara dikkat etki ilerde keyifle kullan aracını... Ha eğer compact da alırım dersen 3.16 ti larada bak. fiyatları çok uygun

• pink cadillac,
    ozaman sana en uygun araç e46 320.hem modeli yüksek olur,hemde kilometresi düşük bulma şansın artar.99 e46 29000 ytl ye banada düşük gelmişti,ama bir sorunu vardır belkide.
  • Bu aralar fıyatların artması ıle olacakkı gazetedekı 2.El ilanlarında bır hareketlenme var. 1 Ay Evvelıne kadar 15-20 ilanı geçmeyen BMW sutunu şimdilerde tonla araç ilanları ile dolup taşıyor bakmanızda yarar var.

*Hürriyet / Otobant
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Bu aralar fıyatların artması ıle olacakkı gazetedekı 2.El ilanlarında bır hareketlenme var. 1 Ay Evvelıne kadar 15-20 ilanı geçmeyen BMW sutunu şimdilerde tonla araç ilanları ile dolup taşıyor bakmanızda yarar var.

*Hürriyet / Otobant
    +1 şahsen aracım eurodan önce 37-40 bin ytl arası ediyordu, şimdi 47.500 ytl ediyor... ben bile satmayı düşündüm. fakat sonra aklıma geliverdi, satınca ne alıcam Bu arada pusudayım arkadaşlar. 50 bin euroya x5 3.0d düşer yada 60 bin euroya 7.30d düşerse hemen atlıyacağım...

• Geçen ay ikice el sitelerinde en çok aranan marka BMW 3 serisi imiş. 11.000 YTL'ye E36 bulmak mümkünken şimdi E36'lar 15.000YTL'den başlıyor. Ayrıca eskisi kadar ilan da kalmadı.
  • ya ben bmw hastasıyım yolda gördüğüm 95 model bmw ye bile hayvan gibi bakıyorum inşallah allah bana da bi BMW nasip eder de ben de sizin yanınıza gelirim..

hastasıyım tüm BMW modellerinin.. !!
  • 96 model bir 3.20 nin ederi nedir?

Kronik sorunu masrafı çıkar mı?

Motor ömrü ne kadardır? Sorunsuz 300bin km. yapar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

96 model bir 3.20 nin ederi nedir?

Kronik sorunu masrafı çıkar mı?

Motor ömrü ne kadardır? Sorunsuz 300bin km. yapar mı?

Donanımına göre fiyat değişir ama 17.000'den aşağı kolay kolay bulamazsın. Temiz ve donanimli bir 3.20 20.000 YTL eder. Masraf olarak da aynı model diğer marka araçlardan daha az çıkaracapğı kesin. 300.000 km olayına gelince, eğer motora çok yüklenilmemiş ve yağına suyuna dikkat edilmişse sorun çıkartmaz ama kompresyon kaçırmaya başlarsa da gömlek ve sekman değiştirerek de bu sorunu halledebilirsin
  • antiochos,
    sana bir fikir vermesi için söylüyorum;1 yıl önce 26.500 ytl ye aldım 97 e36 yı.piyasasından 2.000 ytl fazla verdim, özel sebepler vardı.ama araçta tek eksik(bana göre önemsiz birşey)ısıtmalı-elektrikli koltuk ve araç çok temizdi.kaza-boya hiçbirşey yok.haa tabi birde ben ankaradayım,burada fiyatlar istanbul'a göre daha yüksek.istanbul'da 17.000-20.000 ytl arasına güzel,temiz bir araç bulabilirsin.prozium'un da dediği gibi bakımlı kullanılmışsa ve sende bakımlarını aksatmazsan sorun olmaz.
  • Arkadaşlar bilgileriniz ve yardımlarınız için teşekkürler...

Gömlek ve sekman değiştirmenin masrafı ne olur?

Daha önceden motor yapılıl yapılmadığını nasıl anlayabilirim?

Çünkü 110bin diyor mesela ben kaç 110bin olduğunu nasıl anlayacağım_?

Aracın yıpranmışlığından anlaşılabilir ama nice 200binde araçlar gördüm için çok temizdi...

1995 model alsak çok eski olur mu sizce=? Şöyle 15bin ytl ye filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 6 Haziran 2006; 14:40:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Arkadaşlar bilgileriniz ve yardımlarınız için teşekkürler...

Gömlek ve sekman değiştirmenin masrafı ne olur?

Daha önceden motor yapılıl yapılmadığını nasıl anlayabilirim?

Çünkü 110bin diyor mesela ben kaç 110bin olduğunu nasıl anlayacağım_?

Aracın yıpranmışlığından anlaşılabilir ama nice 200binde araçlar gördüm için çok temizdi...

1995 model alsak çok eski olur mu sizce=? Şöyle 15bin ytl ye filan

hocam ustası, sesinden bile anlar 110 bin olup olmadığını... Ama sana şukadarını söliyebilirim, özellikle araçta kullanılan sarf malzemesinin ve parçaların orjinalmi yoksa sanayi işimi olduğu çok farkettirir. vede periyodik baakımlarının nerede yapıldığı... ve ayrıca bence 17-18 den fazla para verme. çünki 20 seviyesine gelindiğinde alınabilir başka araçlarda var. Örneğin e39 5 serisi...

• para sıkışıklığından dolayı maalesef aracımı satmak durumunda kalabilirim.fiat araştırması yapayım dedim;ist daki borusan oto,kosifler,bimex car aracın 17-20 bin euro arası edeceğini söyledi.ben de 18-18.5 arası müşteri bulursam herhalde satacağım.Aracım 3.16 ti compact beyaz renk,otm klima,park sensörü ve on kol dayama var.2004 model 26500 km de hatasız bir araç,tam binici aracı.ilgilenen arkadaşlar olursa pm den ayrıntılı yazarım.gerçi aracı satsamda benim bmw hastalığım bitmez.daha önceki hiç bir araçta bundaki sürüş keyfini bulamadım
  • 90'' e34 5.35i var babamın arabası bende faydalanıyorum kendisinden, üye olabilirmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mendini

90'' e34 5.35i var babamın arabası bende faydalanıyorum kendisinden, üye olabilirmiyim

Tabi Olabilirsin Aldım Seni Hoşgeldiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mendini

90'' e34 5.35i var babamın arabası bende faydalanıyorum kendisinden, üye olabilirmiyim

çok güzel bir araç... allah kazasız belasız kullandırsın... bir akrabam takasta almıştı kısa bir süreliğine... çok hoş bir motor sesi var... Kabin izolasyonu yeniler kadar iyi olmadığındanda bu ses kokpitte çok hoş duyuluyor..
  • selam arkadaşlar,
    1992 model 535i bmw otoyu 2. araba olarak 175.000 km de aldım.Araba çok konforlu fakat 3500 motor 6 silindir olduğu için haliyle çok yakıyor.Lpg taktırsam çok mu komik olur?!! bmw çekişten düşermi ?motor zarar görür mü ?hangi marka lpg taktırayım?2500 ytl gibi yüksek bir rakama lpg yi takıyorlar,bmw ile çok gezmediğimden amorti eder mi kendini? çok kararsızım,bu arada bmw nin konforu yüzünden ki 92 model olmasına rağmen 2003 model toyota ma binmek istemiyorum,kafam çok karışık lütfen yardım....Lpg or Not !!
  • Dostum anladığım kadarıyla BMW yi keyif için alımışsın çok ta iyi etmişsin fazla kilometre yapmayacağınıda dikkate alırsak LPG taktırmanı önermem.
    Ama yeni de taktırmak istiyorsan işini iyi yapan bir serviste taktırırsan problem yaşamazsın. LPG topiğini incelemende fayda var. Benim önerebileceğim markalar
    BRC
    Tartarini
    Lovata
  • Arkadaşım bendede görmüş olduğun gibi 7.40i var. ve eğer aradığım fiyata 7.30d yada x5 3.0d düşüremessem bende brc yada tartarini lpg düşünüyorum... Kullanıcıların yorumlarınıda aldım. Örneğin çok yakın bir dostum 95" 5.7 cherokee sine taktırdığı brc lpg den çok çok memnun. bende kullandım farkı anlayamadım bile... Hiç tereddüt etmeden lpg dönüşümü yaptırabilirsin...
  • arkadaşlar saolun yorumlarınız için,tartarini var buralarda euro arttı diye 2500 ytlden 2800 ytl ye çıkmış.Pazarlık la 2650 ytl 7 ay taksit,sizce uygun mu?Lpg yi de aracıma daha çok binip daha çok zevk almak için taktırmayı düşünüyorum..Toyota artık hiç zevk vermiyor...
    ayrıca ben klüp listesine ne zaman ekleneceğim ozdamar bey?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.