Şimdi Ara

Allposter.com Bütün posterlerde %45 İndirim Saatler kaldı [BİTTİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Site kalitelidir 100'lerce alışverişim oldu.

Kod: SALE45

Şartlar ve koşullar:
    *Promosyon indirimleri, nakliye, vergi ve gümrük masraflarından önce sipariş toplamına eklenir. Promosyon teklifleri daha önceki veya hala beklemekte olan satın alımlar icin geçerli değildir. Promosyon teklifleri; diğer teklifler, kuponlar ve promosyonlar ile birleştirilmez, ancak ücretsiz nakliye teklifleri belirli ürünler ile birleştirilebilir. İndirimi hediye sertifikaları ve sınırlı ürünler için geçerli olmayabilir. Yetki olmadan yapılan, değiştirilmiş ve uygun olmayan indirim kullanımı nedeniyle siparişleri iptal etme hakkımızı elimizde bulunduruyoruz. Müşterilerimize duyduğumuz saygının gösteresi olarak e-posta adresinizi izniniz olmadan pazarlama amacıyla üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz. Bu teklifin son geçerlilik tarihi, 25/05/2015 günü yerel saatinizle 23:59'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prochnow -- 26 Mayıs 2015; 0:16:06 >

• Birsürü baldırı çıplağın posteri var da bozkırın tezenesinin yok, ayıp
  • kapı posterleri çok hoşuma gitti ama onu yapacak kapı yok evde. biizmkiler küçük camlı :(
  • Yurtdışından mi geliyor nedir?
    Kargo ücretsiz mi?

Mobildeyim, tam çözemedim siteyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar pahalı zaten indirim yapsa nolacak , yurtdisindan alip satiyorlar galiba

• Ankaraya 47 lira nakliye ücreti var, tamamen çöp
  • fiyatlarda uygun olsaymış iyi olacakmış bana pahalı geldi açıkcası.Maliyeti bu kadar degildir sanırım
  • bu fiyata en yüksek kalitede falan herhalde.
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten yabancı site türk değil :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıcak mı ? kime göre neye göre
  • 100lerce posteri nereye astınız hocam?
  • 90a 70i 15 liraya bastırmışlığım var kalite kötüydü 20 25e kaliteli basan yer bulunur rahat

• zimbabve milyarderi kullanıcısına yanıt
    Hocam odamda 17-18 tane var ve aile üyelerime aldım fakat kargo parası dediğiniz gibi çok yüksek bende biliyorum ama harika posterler kaliteleride harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Hocam odamda 17-18 tane var ve aile üyelerime aldım fakat kargo parası dediğiniz gibi çok yüksek bende biliyorum ama harika posterler kaliteleride harika.

odanın resmini farklı açılardan çekip atabilir misiniz ? Ben de yeni eve taşındım , odamı posterlerle donatmayı düşünüyorum. Yavaş yavaş başladım işte. Konuyu yeni gördüm , indirime yetişemedim ya. Var mı bildiğin ucuz poster satan bir site. Birkaç gündür poster sitelerine bakıyorum , pek tatmin etmediler
  • " SAVE45 " kodu ile indirim devam ediyor şuan için
  • Hocam PM atarsanız whatsapp numaranızı sabahleyin fotoğrafları atabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.