Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.064
Cevap
45
Favori
167.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keepshare için güncel hiçbir debit bulamadım.Ayrıca eski mesajlardada baktığımdada bu site için düzgün çalışan bir debit yok gibi.

Filejoker olsa yine düşünürüm ama onuda göremedim

Alldebrid ve real debrid iki büyük debrid sitesindede bu ikisi zaten yok.

Bu iki site için herhangi bir debrid önerebilecek var mı ?
  • Alldebrid kullanan arkadaşlar Torrent dosyaları mkv uzantısına çeviriyor mu otomatik arkadaşlar? Yani mesela torrent dizi yada filmi convertleyip mkv uzantısında kullanıcısına veriyor mu? Real-debrid bunu yapabiliyor.

• Alldebrid'de turbobit bitmiş, hangi sitede mevcut bilen var mı?

• yedwave kullanıcısına yanıt

Evet.

• ahmetsan01 A kullanıcısına yanıt

Real debrid var. Ne hikmetse dünden beri turbobit servisinde çalışma var diyor bir türlü aktifleşmedi alldebrid'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedwave

Real debrid var. Ne hikmetse dünden beri turbobit servisinde çalışma var diyor bir türlü aktifleşmedi alldebrid'de.

Alldebrid 2 aya yakındır turbobit çalışmıyor... Real Debrid çalışıyor mu? Aktif sitelere nasıl bakabiliyoruz, bir türlü bulamadım....

debrid-link.fr almayı düşünüyorum. Bütün siteleri aktif gösteriyor doğruysa... Kullanan var mı bu siteyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsan01 -- 23 Ocak 2021; 9:35:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsan01

Alldebrid 2 aya yakındır turbobit çalışmıyor... Real Debrid çalışıyor mu? Aktif sitelere nasıl bakabiliyoruz, bir türlü bulamadım....

debrid-link.fr almayı düşünüyorum. Bütün siteleri aktif gösteriyor doğruysa... Kullanan var mı bu siteyi?

Alıntıları Göster

3 gün önce real debrid'den alldebride geçerek hayatımın hatasını yaptım.

realdebrid'de sorunsuz turbobit. alldebrid bitsin real debride geri dönücem

https://real-debrid.com/compare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedwave -- 23 Ocak 2021; 14:5:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yedwave

3 gün önce real debrid'den alldebride geçerek hayatımın hatasını yaptım.

realdebrid'de sorunsuz turbobit. alldebrid bitsin real debride geri dönücem

https://real-debrid.com/compare

Alıntıları Göster

Sağol hocam, bulamamıştım bir türlü.

Üyeliği nasıl yapıyoruz? Kredi kartından çekince hemen açılıyor mu? Ben hep Alldebrid'i yetkili satıcıdan kod olarak aldım gittigidiyordan. Sanırım real debrid satıcısı yok... Kart bilgilerini her yere vermiyorum pek. Süre bitince otomatik çekim falan yapıyorlar mı? Bir de euro olarak mı çekim yapıyorlar?

Sanal kart açıp limit belirleyin o şekilde kullanın. Yurtdışı ödemelerini böyle gerçekleştiriyorum.

Satıcıya veya koda hiç gerek yok. Direkt kendi sitesinden kredi kartı ile alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yıllardır alldebrid kullanıyorum memnunum ama uploaded.to ya günlük 100 gb kota koymuşlar. Realdebrid kullanan arkadaşlar Realdebridde var mı kota uploaded için?

• rapidgator hangisini tavsiye edersiniz şu an için

• banka kartı ile de (3D onay) ödeme yapılıyordu diye hatırlıyorum

• inclouddrive kullanmak için realdebrid satın aldım ama birkaç gün kullanabildim şimdi bir haftadır çalışmıyor. alldebrid de sorun var mı kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim örnek link de gönderirim gerekirse

• Hortlatmak gibi olacak ama AlldeBrid hesabına ortak arayan veya vereceğim linkleri benim için çevirebilecek birileri var mı? ...

• uploadgig ve wdupload birlikte barındıran servis var mı ?

• Boomcu kullanıcısına yanıt

bu konuya ne olmuş böyle . zamanında baya fırsat kovalardık. :)

sorunuza cevaben www.cooldebrid.com tavsiye ederim. birçok servis barındırıyor. gittigidiyordan kupon vs ile çok ucuza alınabiliyor. inşallah bozmaz

• 7YILMAZ7 7 kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam , evet ölmüş konu galiba sanırım dövizden dolayı :D

attığın linke bakayım , bir çok servis buldum ama bu yazdığım iki servisi bir arada barındıran bulamamıştım.

• Boomcu kullanıcısına yanıt

ondan değil ,artık kimse indirmeyle uğraşmıyor..herşey onlinr oldu

• Ben kiralık alldebrid alıyorum. Bu kur fiyatlarıyla normal üyelik almanın imkanın yok

@deneme1 @Boomcu

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.