Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
45
Favori
168.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benimde bu aralar sürekli turbobit hata veriyor Du indirmede sanırım kotam dolduğu için hata veriyormuş daha farklı siteler denemek istedim Debrid-Link diye site buldum kayıt oldum 15 gün deneme aldım baktım onda da 10 gb günlük limit varmış bende siteye mail attım umarım param boşa gitmez dedim 5 saate döndüler paranız iade edildi dedi şimdide real debrid de denemek istiyorum sırf 4k film indiriyorum turbobit te umarım onda kota olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar real-derbid'e bu link üzerinden üye olur ve premium alırsanız 5 gün kazanıyorum. Almak isteyenler bu linkten alırsa şimdiden teşekkür ederim :)
    http://real-debrid.com/?id=3755122

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufcanöztürk -- 24 Temmuz 2019; 19:11:32 >
  • Ben indirmeleri bilgisayarıma kaydetmek değil de doğrudan Google Drive Hesabıma yüklemek istiyorum.

Bunu hangi servis yapar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 13 Aralık 2019; 10:26:22 >
  • file.al linklerini realdebrid destekliyor mu
  • wa$abi kullanıcısına yanıt
    Alldebrid destekliyor.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    1 aylık aldım. kullanıyorum şuanda. bazen hata verse de çeviriyor. teşekkürler
  • alldebrid berbat arkadaşlar 6 aylık olanı satın aldım sürekli ''''There is no server available for this host at this time, please retry later.''''' bu hatayı veriyor turbobit orjinal üyeliğini almadığıma pişman oldum . en iyisi turbobit . alldebrid mi bir daha asla . turbobit hiç değilse şu sebepten ötürü seni 2 gün blockladım diyor . alldebrid yok öyle bişey sonra dene sonra dene iyide ne deneyeyim . 1 aylık aldım sıkıntı çekmedim hiç problem yoktu , taktik bu demekki . azı iyi çoğu boktan

• çok uzun süredir kullanıyorum çokta memnunum ama son güncellemeler ile bir linki iki kişi indirdiği an ban sebebi olmaya başladı :(

özellikle torrent özelliği çok güzel dahas sık oraya kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgk -- 18 Şubat 2020; 9:40:37 >
  • Bgk B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Alldebrid mi kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,

Alldebrid mi kullanıyorsunuz?
    merhaba

evet 6 senedir kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgk -- 18 Şubat 2020; 13:42:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgk

merhaba

evet 6 senedir kullanıyorum

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Cevabınız için teşekkür ederim. Aboneliği kendi sitesinden mi alıyorsunuz , daha hesaplı başka bir yer var mı? Aylık abonelik olarak mı yeniliyorsunuz?

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,

Cevabınız için teşekkür ederim. Aboneliği kendi sitesinden mi alıyorsunuz , daha hesaplı başka bir yer var mı? Aylık abonelik olarak mı yeniliyorsunuz?

sağlıcakla

Alıntıları Göster
    Buradan 300 günlük alıyorum her sene bonuslar ile 330 güne denk geliyor hesap kendi hesabım

• Bgk B kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim
  • ring R kullanıcısına yanıt
    Alldebrid’i direkt kendi sitesinden alın. Yıllardır bu şekilde alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Alldebrid’i direkt kendi sitesinden alın. Yıllardır bu şekilde alıyorum.
    Teşekkür ederim. Daha mı avantajlı oluyor?
  • Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar turbobit için hangi debridi önerirsiniz?
  • filejoker.net linkleri indiren debrid var mı
  • Alldebrid kullanıp turbobit de sorun yaşayan varmı arkadaşlar son 2-3 haftadır
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    Ben yıllardır Alldebrid kullanırım. Turbobit genelde çalışıyor hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Ben yıllardır Alldebrid kullanırım. Turbobit genelde çalışıyor hep.
    Benimde çalışıyorde genelde lakin 2-3 haftadır "Host under maintenance" hatası alıyorum. Ayrıca sağlayıcılar arasında turbobit de aktif olarak çalışıyor görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.