Şimdi Ara

AliExpress yeni üyeliğe 3$ dolar indirim yapıyor 10$ üzeri alışverişlerde (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
16
Favori
14.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başka telefon, aynı modeme bağlı olmasın wifiden, adresi değiştir, isim değiştir, kredi kartı de ismi değişik olsun garanti olur
    refden kayıt olunca veriyor kuponu aynen
  • Selam arkadaşlar. Az önce aşağıdaki ürün geldi. Fotoğraf çekiyorsanız ve apple tabletiniz varsa çektiğiniz fotoğrafları tablet üzerinden görüntülemek için küçük bir adaptör. 10 gün içinde elime ulaştı. Tavsiye ederim.

https://tr.aliexpress.com/item/White-8Pin-to-SD-Card-Camera-Reader-Adapter-Cable-for-iPad-mini-iPad-Air-iPad-4/32735057787.html?spm=2114.13010608.0.0.ywjPr3

• arkadaşlar 4 dolarlık kuponlar çalışmıyor sistem hata veriyor.
  • 5/2 yada 10/3 kullanın 4 dolar icin kasmayın ben dün cok uğraştım olmuyor en son bir sipariş verdim onuda iptal ettiler closed yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLind kullanıcısına yanıt
    ip, adres, yeni kredi kartı vs. hepsini denediniz mi hocam ?
  • Dr. Perry Cox kullanıcısına yanıt
    3 kredi kartı 2 farklı telefon ve ip...

• bLind kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam, bende tam uğraşıp deneyecektim. 5/2 $ kullanacağız artık
  • 4 usd kullandım kabul etti . sonra iptal ederlermi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

4 usd kullandım kabul etti . sonra iptal ederlermi bilmiyorum

Kredi kartı ismi aynı mı farklı mı? Detayları paylaşabilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

quote:

isim farklı -soyisim aynı, ayrıca referanslı sistemde ilk referansa 4 usd veriyor,sonrakilere 5-2 usd.
  • 4,01/4usd verdi davet yollayana 5/2usd şimdi ürün bulup kullanabilecekmiyim bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

quote:

isim farklı -soyisim aynı, ayrıca referanslı sistemde ilk referansa 4 usd veriyor,sonrakilere 5-2 usd.

Anladım hocam sağol

• Dün 4$ lık kupon kullanarak alış yapabilmiştim, iptal olur mu dedim ama olmamış kargoya verilmiş bile. 4$ verme devam ediyorsa VPN ile bağlanıp yeni üyelik açmaya çalışacağım bakalım verecek mi tekrar?

4$ kampanyası bitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 27 Şubat 2017; 13:19:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana 4 dolar yeni verdi ama bu promosyonu kullanamzsınız uyarısı veriyor ödeme adımında .
  • 4 dolar vermeye devam ediyor ama bende bu prosmoyonu kullanmazsiniz hatasi alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

bana 4 dolar yeni verdi ama bu promosyonu kullanamzsınız uyarısı veriyor ödeme adımında .

Selamünaleyküm aynı hata bendede var bu çinlilerden böylesi beklenirdi kupon veriyor ama kullanılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Perry Cox

Çok teşekkürler hocam, bende tam uğraşıp deneyecektim. 5/2 $ kullanacağız artık

Bunda da ödemede hata verir mi hocam aynı kredi kartında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 27 Şubat 2017; 15:11:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.gearbest.com/cpu-cooler/pp_280431.html?wid=21 işlemci sogutucu 7€ işinize yarabilir. İşlenciniz ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın.
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Bende vermedi hocam.
  • Farklı telefondan, farklı ip adresiyle, farklı kredi kartı, farklı adres, farklı isim ile denesemde 4$ inmedi, alan arkadaşlar nasıl aldılar hiçbir fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Perry Cox -- 27 Şubat 2017; 15:23:27 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.