Şimdi Ara

AliExpress yeni üyeliğe 3$ dolar indirim yapıyor 10$ üzeri alışverişlerde (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
16
Favori
14.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir kez nasıl kullandınız ki hocam
  • serden kullanıcısına yanıt
    cep telefonunda geçerli dediği mobil uygulama ile verilen siparişler için kullanılır demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    aliexpresse üye değildim daha önce uygulsmasını hiç indirmemiştim 19 ocakta indirdim ve üye oldum 5 e 4$ indirim kuponu verdi banka kartım başka aliexpress hesabında kullanılmadı 5.50 $ lık kulaklığı 1.50$a sipariş verdim takipli kargo 2 hafta civarı waiting for pick up yazdı sonrasında sipariş iptal edildi dayımın telefonunada aliexpressi yükledim ona hesap açtım aynı kupon geldi kendi kartıyla şarj aleti sipariş etti oda on dakka sonra order closed yazdı parasını 5 gün sonra iade ettiler yani kupon kolay kolay kullandırtmıyorlar oysaki kupon için birden fazla hesap açmadım

AliExpress yeni üyeliğe 3$ dolar indirim yapıyor 10$ üzeri alışverişlerde

satıcıya neden sipatiş iptal oldu dedim kargo kaybolmuş dedi takipli kargo kayboldu china post registered air mail nasıl oluyorsa

• sipariş sonradan iptal edilebilir bende öyle oldu kargo kayboldu denilerek sahte kargo numarası girmiş olabilirler belkide

• 5 e 2 indirimde veriyor bence daha iyi. Ayrıca 10 a 3 kuponu kullanmak istediğimde işlem başarısız diyor.

• takip
  • Bugün üye oldum arkadaşlar 29$ alışveriş yapacaktım iyi oldu 2$ düşmüş oldu yanlız daha fazla Bi yerden indirim ya da kupon alamaz mıyım? Öğrenci adamız yormasın bütçemizi

Az önce aldığım 2$ kupon Yen'i üye olduğum içindi heralde konu sahibinin dediği 3$ Kuponu da aldım ama ikisini aynı anda kullanamıyorum 5-6 parça eşya alacaktım 2 ye bölüp ayrı ayrı alsam diğer hakkımı kullanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THIS IS ANGARA -- 27 Şubat 2017; 6:21:47 >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    O senin linkle üye olana herhangi bir kupon veriyor mu ?

• Dr. Perry Cox kullanıcısına yanıt
    Burada verilen ref linklerinden birini tıklayarak yeni bir eposta adresi girdim sonra daha önce uygulama kurulmamış bir cihaza AE uygulamasını kurdum ve uygulama üzerinden aynı eposta ile yeni hesap açtım. Kupon bu şekilde geldi ve sepete 4.06 $ lık bir ürün attım ödemesini yapıp aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzgünüz

Bu indirimden yararlanamazsınız.

Dedi bana.

• Neden kullanılmıyor? Hata veriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 27 Şubat 2017; 8:36:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 doları kullanabilen var mı? Üzgünüz bu promosyona katılamazsınız uyarısı veriyor tam ödeme yapacakken...
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

4 doları kullanabilen var mı? Üzgünüz bu promosyona katılamazsınız uyarısı veriyor tam ödeme yapacakken...

Hatayı canlı destek kısmından sordum. Sistem multi hesap yakalarsa izin vermez dedi.

Yani aynı ip, aynı telefon, aynı kredi kartı, aynı telefon numarası ya da aynı adres ise sistem izin vermiyormuş...

• denedim hatta yeni üyeliklere özel fiyatlı ürünler bile çıktı olmadı :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: S ergen1453

aliexpresse üye değildim daha önce uygulsmasını hiç indirmemiştim 19 ocakta indirdim ve üye oldum 5 e 4$ indirim kuponu verdi banka kartım başka aliexpress hesabında kullanılmadı 5.50 $ lık kulaklığı 1.50$a sipariş verdim takipli kargo 2 hafta civarı waiting for pick up yazdı sonrasında sipariş iptal edildi dayımın telefonunada aliexpressi yükledim ona hesap açtım aynı kupon geldi kendi kartıyla şarj aleti sipariş etti oda on dakka sonra order closed yazdı parasını 5 gün sonra iade ettiler yani kupon kolay kolay kullandırtmıyorlar oysaki kupon için birden fazla hesap açmadım

satıcıya neden sipatiş iptal oldu dedim kargo kaybolmuş dedi takipli kargo kayboldu china post registered air mail nasıl oluyorsa

belliydi :D bu kadar da bol keseden vermezlerdi zaten 25/5 basacaktım bende yine bi deniyeyim şansımı

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

quote:

4 doları kullanabilen var mı? Üzgünüz bu promosyona katılamazsınız uyarısı veriyor tam ödeme yapacakken...

Hatayı canlı destek kısmından sordum. Sistem multi hesap yakalarsa izin vermez dedi.

Yani aynı ip, aynı telefon, aynı kredi kartı, aynı telefon numarası ya da aynı adres ise sistem izin vermiyormuş...

Sallamış bence. Çünkü farklı adres ve kart da denedim... Ayrıca 5/2 yi kullandım 4$ olmayınca.
  • nasıl yaptığınızı PM den yazarmısını ?

bir alışverişim olacaktı iyi denk geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

nasıl yaptığınızı PM den yazarmısını ?

bir alışverişim olacaktı iyi denk geldi

pm'den yazmaya gerek yok herkes yapsın :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

quote:

Sallamış bence. Çünkü farklı adres ve kart da denedim... Ayrıca 5/2 yi kullandım 4$ olmayınca.

Sallama değil doğru. Ben de ilk başta aynı kredi kartını kullanmıştım, sistem bir kere yakalayınca bir daha ne yaparsab yap kabul etmiyor. Yakalandıysan bitti yani unut o kuponu
    Her kupon aynı değil, bu özel ref kuponu, kendine ref verme diye yapıyorlar çünkü alt limit yok
    Alt limit olan kupobu kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 27 Şubat 2017; 9:57:56 >

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    konuda paylaşılan 4 $ ref linki ile başka telefondan başka kart ile denersek az biraz da adresi değiştirirsek olur mu hocam ?
    Acaba konudaki referanslardan üye oluyoruz diye mi öyle oluyor ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.