Şimdi Ara

AliExpress yeni üyeliğe 3$ dolar indirim yapıyor 10$ üzeri alışverişlerde

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
181
Cevap
17
Favori
12.952
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> AliExpress yeni üyeliğe 3$ dolar indirim yapıyor 10$ üzeri alışverişlerde
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    668 Mesaj

Bir kez nasıl kullandınız ki hocam
    |
    |
    Marjinal01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cep telefonunda geçerli dediği mobil uygulama ile verilen siparişler için kullanılır demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aliexpresse üye değildim daha önce uygulsmasını hiç indirmemiştim 19 ocakta indirdim ve üye oldum 5 e 4$ indirim kuponu verdi banka kartım başka aliexpress hesabında kullanılmadı 5.50 $ lık kulaklığı 1.50$a sipariş verdim takipli kargo 2 hafta civarı waiting for pick up yazdı sonrasında sipariş iptal edildi dayımın telefonunada aliexpressi yükledim ona hesap açtım aynı kupon geldi kendi kartıyla şarj aleti sipariş etti oda on dakka sonra order closed yazdı parasını 5 gün sonra iade ettiler yani kupon kolay kolay kullandırtmıyorlar oysaki kupon için birden fazla hesap açmadım

satıcıya neden sipatiş iptal oldu dedim kargo kaybolmuş dedi takipli kargo kayboldu china post registered air mail nasıl oluyorsa

|
    |
    Reco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    33 Mesaj

sipariş sonradan iptal edilebilir bende öyle oldu kargo kayboldu denilerek sahte kargo numarası girmiş olabilirler belkide

|
    |
    buzcannn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Gigabyte Z390 Aorus Pro Wifi / i5-9600k / Msi GamingX RTX 2070 Super / 2x16 gb hyperx 2666 mhz ddr4 / mp510 250 gb nvme ssd / 240 gb sandisk ssd / 1tb wd hdd / Gigabyte G750 psu / Samsung c24fg73 / Thermaltake Commander C36 TG ARGB / Corsair H115i Platinum
  • Teğmen
    210 Mesaj
    takip
    |
    |

Az önce aldığım 2$ kupon Yen'i üye olduğum içindi heralde konu sahibinin dediği 3$ Kuponu da aldım ama ikisini aynı anda kullanamıyorum 5-6 parça eşya alacaktım 2 ye bölüp ayrı ayrı alsam diğer hakkımı kullanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THIS IS ANGARA -- 27 Şubat 2017; 6:21:47 >
    |
    |

O senin linkle üye olana herhangi bir kupon veriyor mu ?

|
    |
    mikropzoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Burada verilen ref linklerinden birini tıklayarak yeni bir eposta adresi girdim sonra daha önce uygulama kurulmamış bir cihaza AE uygulamasını kurdum ve uygulama üzerinden aynı eposta ile yeni hesap açtım. Kupon bu şekilde geldi ve sepete 4.06 $ lık bir ürün attım ödemesini yapıp aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dr. Perry Cox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu indirimden yararlanamazsınız.

Dedi bana.

|
    |

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400 // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yarbay
    8653 Mesaj
    Neden kullanılmıyor? Hata veriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 27 Şubat 2017; 8:36:25 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: freefalcon

4 doları kullanabilen var mı? Üzgünüz bu promosyona katılamazsınız uyarısı veriyor tam ödeme yapacakken...

Hatayı canlı destek kısmından sordum. Sistem multi hesap yakalarsa izin vermez dedi.

Yani aynı ip, aynı telefon, aynı kredi kartı, aynı telefon numarası ya da aynı adres ise sistem izin vermiyormuş...

|
    |

Orijinalden alıntı: S ergen1453

aliexpresse üye değildim daha önce uygulsmasını hiç indirmemiştim 19 ocakta indirdim ve üye oldum 5 e 4$ indirim kuponu verdi banka kartım başka aliexpress hesabında kullanılmadı 5.50 $ lık kulaklığı 1.50$a sipariş verdim takipli kargo 2 hafta civarı waiting for pick up yazdı sonrasında sipariş iptal edildi dayımın telefonunada aliexpressi yükledim ona hesap açtım aynı kupon geldi kendi kartıyla şarj aleti sipariş etti oda on dakka sonra order closed yazdı parasını 5 gün sonra iade ettiler yani kupon kolay kolay kullandırtmıyorlar oysaki kupon için birden fazla hesap açmadım

satıcıya neden sipatiş iptal oldu dedim kargo kaybolmuş dedi takipli kargo kayboldu china post registered air mail nasıl oluyorsa

belliydi :D bu kadar da bol keseden vermezlerdi zaten 25/5 basacaktım bende yine bi deniyeyim şansımı
    |
    |

• Binbaşı
    1103 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

quote:

4 doları kullanabilen var mı? Üzgünüz bu promosyona katılamazsınız uyarısı veriyor tam ödeme yapacakken...

Hatayı canlı destek kısmından sordum. Sistem multi hesap yakalarsa izin vermez dedi.

Yani aynı ip, aynı telefon, aynı kredi kartı, aynı telefon numarası ya da aynı adres ise sistem izin vermiyormuş...

Sallamış bence. Çünkü farklı adres ve kart da denedim... Ayrıca 5/2 yi kullandım 4$ olmayınca.

nasıl yaptığınızı PM den yazarmısını ?

bir alışverişim olacaktı iyi denk geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    buzcannn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rfve

nasıl yaptığınızı PM den yazarmısını ?

bir alışverişim olacaktı iyi denk geldi

pm'den yazmaya gerek yok herkes yapsın :D

|
    |

• Yüzbaşı
    838 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

quote:

Sallamış bence. Çünkü farklı adres ve kart da denedim... Ayrıca 5/2 yi kullandım 4$ olmayınca.

Sallama değil doğru. Ben de ilk başta aynı kredi kartını kullanmıştım, sistem bir kere yakalayınca bir daha ne yaparsab yap kabul etmiyor. Yakalandıysan bitti yani unut o kuponu

Her kupon aynı değil, bu özel ref kuponu, kendine ref verme diye yapıyorlar çünkü alt limit yok

Alt limit olan kupobu kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 27 Şubat 2017; 9:57:56 >

• Yüzbaşı
    668 Mesaj

konuda paylaşılan 4 $ ref linki ile başka telefondan başka kart ile denersek az biraz da adresi değiştirirsek olur mu hocam ?

Acaba konudaki referanslardan üye oluyoruz diye mi öyle oluyor ?
    |
    |
    mikropzoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
canlı radyo dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.