Şimdi Ara

AliExpress yeni üyeliğe 3$ dolar indirim yapıyor 10$ üzeri alışverişlerde (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
16
Favori
14.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alt limit 4,01 $ ve 4 $ lık kupon alabiliyoruz doğru mu? Öyle ise adım adım anlatıver bir zahmet de biz de faydalanalım lütfen. Bir sürü farklı bilgiden kafam karıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Alt limit 4,01 $ ve 4 $ lık kupon alabiliyoruz doğru mu? Öyle ise adım adım anlatıver bir zahmet de biz de faydalanalım lütfen. Bir sürü farklı bilgiden kafam karıştı.

Referans linkten üye olunca kazanıyorsun bu kadar basit

Ref gönderen de kupon kazanıyor ama onun alt limiti 28 oluyor. Yeni üyeninki 4.01

Ama ben kullanamadı hata verdi nedense,kupon duruyo ama hesapta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

Eski üyelik ile aldım kuponu, Yen'i üyelik zorunlu değil.

Helal kanka

Sorry you can not get the coupon. You are not eligible for activities.

Coupons are given on a first come, first served basis.

But wait, we still have other deals with great discounts!

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Eyvallah tamamdır şimdi oldu, sağolasın. Ayrıca ana sayfadaki "100$ değerinde kuponlar" linkine de tıklayınca 5$ a 2$ lık bir kupon daha veriyor. Bu arada, tam uygulamayı açtım kayıt yapıyordum, bir popup çıktı yeni üyeliğe özel diye 4-5 parça ürün promosyonu vardı, 1 tanesi BT kulaklıktı 1,30 $ a, tıkladım almak için ama uygulama dondu kaldı, açılmayınca yeniden açtım uygulamayı atmıştır belki sepete diye ama ne sepete attı ne de bir daha çıktı. Kötü oldu, üçlü şans olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 26 Şubat 2017; 23:42:10 >
  • Kuponlardan bende yararlanmak istiyorum.
    Ne yapmam gerekli ?
    Lütfen cevaplar mısınız?
  • arkadaşlar 3/10 kupon bana lazım dı dediğiniz şekilde uyguladım ama hiç kupon kazanamadım.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Tabiki 10 doları geçiyor. Neyin cift hesabından bahsediyorsun. Bir tek sen akıl edebiliyorsun çift hesabı, aklı olanmış. Senin o müthiş zekan tüm olasılıkları aynı anda kurduğunda "daha avantajlı" diye başlayan yzılar yazmaya başlayabilirsin. Ulu manitu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar yurtdisi alisverisi bankalar nasil hesapliyor? Kuru neye gore cevirip ekstreye yansitiyor?
  • Yeni üyelik 3 dolar indirim

Ama

Alacağım ürün mobil uygulama üzerinden 3 dolar indirimli.

Mobil uygulama ve yeni üyelik indirimi birlikte nasıl kullanılacak
  • 4 dolar verdi 4,01 dolar üzeri alışverişlerde. ama ürünleri atıyorum sepete ödemeye gelince sepet boşalıyor. Anlamadım.
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı oldu, sorunu çözerseniz yazarsanız iyi olur hocam
  • Ya arkadaslar kredi karti odemesi yapamiyorum 3 kart denedim. Eski hesaptan denemek icin bi sey aldim sorun yok fakat yeni bir kac hesap actim hicbiri olmadi...

• seikojuo kullanıcısına yanıt
    5 dolara 2 dolar oran olarak tabi ki daha avantajlı seninle matematik hesabına girmiyorum.

ayrıca ulu manitu yazan biri bazı şeyleri akıl edemeyebilir.

profilini gizleyip köstebek gibi yaşamaya devam et. attığın mesajların çoğu gereksiz olduğundan bu şekilde gizli takılmaya devam ulu manita.
  • arkadaşlar bu 4 dolarlık kupon olayını yapamıyorum söylediği şekilde üyelik yapıyorum olmuyor üzgünüz kupon yüklenemedi cinsinden bişey diyor?
  • chopincast@yandex.com

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Yeni üyelik 3 dolar indirim

Ama

Alacağım ürün mobil uygulama üzerinden 3 dolar indirimli.

Mobil uygulama ve yeni üyelik indirimi birlikte nasıl kullanılacak

Ödeme aşamasından önce çekleri kullanıyorsunuz.

@slickman arkadaşım bankaya göre yurtdışı işlemlerde %2 ile %10 arası kur farklı alınıyor. Haftasonu makas aralığını yüksek tutuyorlar, döviz alır gibi sağlıklı olmuyor. Haftaiçi kur+%2-10 arası komisyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzcannn

isteyen olursa paylaşırım mail adresini yorum atın göndereyim

AliExpress yeni üyeliğe 3$ dolar indirim yapıyor 10$ üzeri alışverişlerde

denedik çalışıyor :D

AliExpress yeni üyeliğe 3$ dolar indirim yapıyor 10$ üzeri alışverişlerde

10/3
    https://m.aliexpress.com/coupon/getCoupon.htm?p=nTokFdRmlwZzibIgfGgbqTY35rnzqL9a%2FV0bVBDgiwT1s2k4Z%2FH9Cw%3D%3D%20&

zyht9@mynet.com

• Bir kez kullanıp aldım bir şeyler ama 2-3 parça daha ihtiyaç vardı. Bu linklerle en fazla 1 kez yeni hesap açılabiliyor. 2. bir hesap için kayıt yaptıktan sonra girmek istediğinizde Anormal Hesap Hareketi diyerek hesabı donduruyor. Aktifleştirebiliyorsunuz isterseniz ama kupon vermiyor. Var mı birden fazla alabilen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 27 Şubat 2017; 1:32:21 >
  • 4 doların alt limiti 20 dolar görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.