Şimdi Ara

AliExpress yeni üyeliğe 3$ dolar indirim yapıyor 10$ üzeri alışverişlerde (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
16
Favori
14.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcut üyeliğimiz varsa nasıl yeni üye olabiliriz? Kuponlar gerçekten iyi. Bluestacks falan mı denesek ya da telefonu mu sıfırlasak?
  • 6 dolar altlimitli 5 dolarlık kupon kazanmak için pm atabilirsiniz. Yalnız bu kupon için verilecek linkten yeni kayıt için mail adresi yazılmalı ve uygulama indirilirek uygulama içinden kayıt işlemi tamamlanmalı.

En büyük handikap daha önce o cihaza aliexpress mobil uygulamasının indirilmemiş olması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminou

Mevcut üyeliğimiz varsa nasıl yeni üye olabiliriz? Kuponlar gerçekten iyi. Bluestacks falan mı denesek ya da telefonu mu sıfırlasak?

Telefonu sıfırlamak yeterli değil malesef hiç AliExpress uygulaması yükleme yapılmamış olmalı

• ghostdawis kullanıcısına yanıt
    teşekkürler aldım kuponu

• Hiç üye olunmamis bir telefondan kayıt yapılmalı.

• 5 dolarlık kuponu aldım ama sürekli bu promosyona katılamazsınız diyor anlamadım nedendir.
  • cntzlm kullanıcısına yanıt
    Aynen delireceğim neden böyle hata veriyor acaba çözümünü bilen var mı?

• cntzlm kullanıcısına yanıt
    4usd lik kuponda da bana katılamazsın diyordu. 2 gün sonra tekrar denedim sorunsuz gerçekleşti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 dolar alt limitli 5 dolar kupon isteyen mesaj atabilir.

Hiç uygulama indirilmemis telefonlar için.

• 4 dolarlık indirimi aldım bende,kullanamıyorum ama hiçbir üründe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umurcan

4 dolarlık indirimi aldım bende,kullanamıyorum ama hiçbir üründe.

benden üye olan kişi 5e 2 dolar çıktı bana 35e 5 çıktı :D napayım 35 doları :D tv box falan mı alsak diyeceğim ama kupon altında sadece cep telefonları diye yazıyor. sende alt yazıyı oku aliexpress resmen küfür ediyor :D

• sadece cep telefonları derken sadece mobil kupon yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

sadece cep telefonları derken sadece mobil kupon yani

aynen.sadece cep telefonundaki mobil uygulamadan kullanabilirsin kuponu diyor.4 dolar alt limitli kullanım kısıtlaması yok ama ödeme ekranında bu lampanyayı kullanamazsın hatası veriyor.
  • kuponlar cep telefonunda geçerli sadece heralde
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 3 Mart 2017; 18:0:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

kuponlar cep telefonunda geçerli sadece heralde

cep telefonuyla sipariş veriliyor mobil apksını kullanman gerek

• Şimdi gördüm A3 hesabım askıya felan alınır diye yenii hesap alıp,süperwpni açıp ip değistirip linke girdim tanımladı mobilden. 16.40 $ idi.13.40 indi.Son kullanma ise 18 inde

(Gece canlıdan rulette para kaldırayimda sipariş edeyim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi despot12 -- 14 Mart 2017; 22:52:26 >
  • ben anlamadım
    bır suru topıc var yok su kadar kupon filan diye farklı tutarlarda, ali express için.
    su an hangılerı gecerlı nedır durum?
  • Merhaba,ben Aliexpress.com ve tr.aliexpress.com sitelerine üye olmak istiyordum,sitedeki yeni üye katıl ikonuna tıkladığımda benden istenen gerekli bilgileri tek tek girdiğimde yanlarında yeşil renkli çek onay işareti çıkıyordu yani bilgilerin doğru olduğunu teyit ediyordu.Neyse lafı fazla uzatmayayım bilgilerin tamamını girdikten sonra hesabımı oluştur ikonuna tıkladığımda ekran başa dönüp yeni hesap oluştur yazısı çıkıyordu:Bu işi defalarca deneme rağmen aynı hatayı veriyordu ve sonunda üye olamadım.Dolayısıyla bu sitelere nasıl üye olabilirim konusunda yardımcı olurmusunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Başka kredi kartında sorun olur mu hocam?

Önceden yine boyle bir kampanya ile yeni hesap açarak cek almıştım. Onunla yaptigim alışverişi iptal etmişlerdi. Kart ya da adres benzerliği sebep olarak gösterildi.

Alıntıları Göster
    adreste kapı numarasını farklı yazmak işe yarıyor mu, mesela komşunun adresini
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.