Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.517
Cevap
1.504
Favori
2.881.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsrarla ürün disinda sürekli kargo paylasimi yapılıyor. Buraya yazinca kargonuz erken gelmez. İnternetten hergun takip edince de erken gelmez. Sakince bekleyin sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.tr.aliexpress.com/item/32739064647.html?pid=808_0011_0109&spm=a2g0n.search-amp.list.32739064647

Bu bluetooth kulaklık 10 günde elime geçti. Üç gündür kullanıyorum. İzlenimlerim:

-Ses kalitesi ve ses seviyesi bir bl kulaklığa göre iyi. Normalde bl kulaklıkların çoğu yüksek ses vermez.

-Baslar çok iyi ama tizler pek iyi değil. Zaten bu fiyata hem bası hem tizi iyi veren bir bir bl kulaklık bulamazsınız.

-Elimde kablolu Jbl kulaklık var (150 liralık), bu kulaklığın ondan farkı yok. Hatta bl kulaklığım bas konusunda daha iyi.

-Malzeme kalitesini ise beklediğimden iyi buldum. Kablo kalitesi, Jbl'nin kulaklığının kablosunun kalitesinden daha iyi bence.

Bu kadar iyi özelliğe rağmen kulaklığın bl olması sebebiyle uzun kullanımda vereceği zararlar meçhul. Yarım saat müzik dinlediğimde sanki başımın sağ tarafı ağrıyor. Psikolojik de olabilir. Ben tedbir için bl kulaklığı sadece dışarıda kullanıyorum. Evde kablolu kulaklık kullanıyorum.

Özetle tam bir f/p ürünü. Daha önce hiç bl kulaklık kullanmamıştım. Denemek için aldım. Bl kulaklık arayanlara şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 5 Mart 2018; 11:25:29 >

• Dip fiyat için bu uygulamaları yükleyin diyor ama tıklayınca facebook sayfası açılıyor mobil değilmi uygulamalar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.tr.aliexpress.com/item/32836527740.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.2b02st6zst6zO6

Arkadaşlar bu mağaza güvenilir mi acaba?Ayrıca teslimatta problem olur mu?3dolara yaka mikrofonu almıştım aliekspressten 1 aydır gelmedi de bu da geç gelecekse eğer 70lirayi 2 ay sonrası için vermek de istemiyorum.Kafam karıştı

• Aliexpress 5 dolar altlimitli 4 dolarlık kupon verdi. Güzel kulaklık veya nem ve sıcaklık gösteren cihazlardan önerebilir misiniz?

Kulaklık çok pahalı olmasın.

• bas tiz olayı yarı yarı ya ana kaynağın çözüm chip kalkitesinede bağlıdır sadece kulaklığa değil..pc de kulanıyosan Equalizer APO rock modunda kullan devrimi yaşa :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ürün gelmedi. İşlerin yoğunluğundan takip edemedim. Burda ne demek istiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bas tiz olayı yarı yarı ya ana kaynağın çözüm chip kalkitesinede bağlıdır sadece kulaklığa değil..pc de kulanıyosan Equalizer APO rock modunda kullan devrimi yaşa :D

Telefonda kullanıyorum. Pc'de kablolu olanı kullanıyorum. Telefonda Sony'nin clear audio+ teknolojisi var.

Ekolayzır ayarı yapmamama rağmen rock, rap türündeki şarkılardan çok iyi bir bas perfomansı aldım.

• SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    sıcaklık ve nem konusunda hassas ve doğru ölçüm istiyorsan eğer aşağıdaki ürünü tavsiye ederim.
    https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mijia-Bluetooth-Hygrothermograph-S-cakl-k-Nem-Y-ksek-Duyarl-Sens-r-Dijital-LCD-Ekran/32847881787.html

• Aynı satıcıdan 371 ve 373 kodlu saat pili sipariş etmiştim. 371 geldi fakat 373 yerine 377 yollamışlar. Adama yazdım 4 gündür cevap vermedi en son dispute açtım. Şimdi bana "We will send you again, can you shut down the dispute, OK ?" yazmış.

Yani tekrar yollucam dispute'u kapat diyor. Şimdi dispute kapatsam mı kapatmasam mı gençler ne önerirsiniz ? Adam da zarara girsin istemiyorum hatta parayı da geri istemiyorum, doğru pili yollasın yeter.

• Dispute iptal et dostum yanlışlık olmuş olabilir bir anlık siniriniz ile satıcıyı da sizde üzülmeyin

• Tyres kullanıcısına yanıt
    Evet iptal ettim dispute'u Zaten amacım da para yı falan geri almak değildi. 373 yerine 377 kodlu pil yollamış. baya da yazdım para kaybetmenizi istemem gönderecekseniz tabii ki dispute'u geri çekerim falan diye cevap atmamış.

Yanlız şöyle bir durum sezdim. Zamanında guanqin diye bit saat dükkanına mesaj atmıştım böyle böyle bir model beğendim nasıl falan diye, hiç cevap atmadılar. Şimdi bu pil satan dükkanda da 5-6 gündür uğraşıypotum mesajlarıam geri dönüş bile yapmadı, en son dispute açınca tamam yenisini yollucam dispute kapat yazmış. Yani bazen satıcı ile iletişime geçmek yada sorun çözmek sıkıntılı oluuyor. anlaşamıyorsun...

• Disputeyi iptal et süre ekle göndermez veya gelmez ise tekrar açarsın. zaten sipariş bitiminde 15 gün dispute açma hakkın var

• https://tr.aliexpress.com/item/Apple-iphone-6-i-in-silikon-k-l-f-i-in-logo-Resmi-stil-k-l/32850780205.html

Bu kılıftan alan oldu mu hiç?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle güle kullanın, iyi bir tercih yapmışsınız

• İyi günlerde kullanın bende 50$ a kadar bütçe ile bluetooth kulaklık arıyorum ama hala f/p bir cihaz bulamadım. Bilginiz varsa tavsiyeye açığım

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

İyi günlerde kullanın bende 50$ a kadar bütçe ile bluetooth kulaklık arıyorum ama hala f/p bir cihaz bulamadım. Bilginiz varsa tavsiyeye açığım

https://www.aliexpress.com/item/32670175066/32670175066.html

• quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

sıcaklık ve nem konusunda hassas ve doğru ölçüm istiyorsan eğer aşağıdaki ürünü tavsiye ederim.
    https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mijia-Bluetooth-Hygrothermograph-S-cakl-k-Nem-Y-ksek-Duyarl-Sens-r-Dijital-LCD-Ekran/32847881787.html

Hocam cihaz güzele benziyor, bluetoth özelliği ne iş yapıyor onu çözemedim. Bir de xiaomi.nin akıllı ampülünü kullanıyorum, cepte yüklü programında bu cihazı nasıl yönetiyorsun?

• keppir kullanıcısına yanıt
    Bluetooth özelliği sayesinde Bluetooth destekli bir ağ geçidine bağlantı sağlıyorsunuz.
    Örneğin hava nemlendiricisi var ona bağlı olunca ortamın nemi düşünce çalış şeklinde senaryo ayarlanabiliyor.
    Ağ geçidi yoksa eğer telefondan Mi Home uygulaması ile ortamın sıcaklık ve nemini görebilirsiniz.
    Tabi sıcaklık yada nem belli bir değer üzerine çıkınca veya düşünce bildir şeklinde de senaryolar oluşturulabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.