Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler aliexpress'in yakın zamanda indirimleri olacak mı? geçen sene bu zamanlarda 7.yıl indirimi vardı. bu sene 8.yıl indirimleri olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar acaba dispute sistemi mi değişti? Zamanı dolmasına 19 saat kalan 2 ürünüm gelmedi dispute açmaya çalıştım ancak, "aksamalar olabilir lütfen x tarihe kadar( güvenli alışveriş süresinin dolduğu gün) bekleyin öyle dispute açın diyor. Önceden süre dolmadan 2 gün önce açmak gerekiyordu, uzun süredir dispute a ihtiyaçım olmamıştı ondan bilemedim ne yapacağımı

• Güzel bir cüzdan arıyorum. Uzun süredir gitmemiştim aliexpress e uygulamayı tekrar yükleyince kupon verdi. Onu kullanacağım. Güzel, uygun fiyatlı cüzdan alan, bilen, gören varsa tavsiye bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu iniyor çıkıyor, peki nasıl oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 9 Mart 2018; 8:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Güzel bir cüzdan arıyorum. Uzun süredir gitmemiştim aliexpress e uygulamayı tekrar yükleyince kupon verdi. Onu kullanacağım. Güzel, uygun fiyatlı cüzdan alan, bilen, gören varsa tavsiye bekliyorum

Bu iki markanın cüzdanları gayet kaliteli. Gerçek deriden üretiyorlar.

https://m.aliexpress.com/store/storeHome.htm?sellerAdminSeq=228320822&site=tr

https://m.aliexpress.com/store/storeHome.htm?sellerAdminSeq=230194356&site=tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    Koruma süresi boyunca ürün elinize ulaşmazsa o süreyi uzattırabilirsiniz satıcıya.
    Süre dolduğu zaman 15 gün içerisinde Dispute açabilirsiniz gelmedi ise.

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Satın alınan ürünün değerine göre puan alıyorsunuz alınan bu puanın 1 sene geçerliliği var.
    Yani sizi sürekli alışverişe zorlayan bir sistem, aynı değerlerde alışveriş yapmak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Bluetooth özelliği sayesinde Bluetooth destekli bir ağ geçidine bağlantı sağlıyorsunuz.
    Örneğin hava nemlendiricisi var ona bağlı olunca ortamın nemi düşünce çalış şeklinde senaryo ayarlanabiliyor.
    Ağ geçidi yoksa eğer telefondan Mi Home uygulaması ile ortamın sıcaklık ve nemini görebilirsiniz.
    Tabi sıcaklık yada nem belli bir değer üzerine çıkınca veya düşünce bildir şeklinde de senaryolar oluşturulabiliyor.

birde xioaminin agara modeli var.( kare olan)

sanırım onda ön tarafta ekran yok.. sıcaklık ve nemi sadece telefonda mihomede görebiliyoruz. bu ürün daha iyi direct ekrandan da görebiliyoruz. bahsettiğim ürün bu..

https://tr.gearbest.com/access-control/pp_626702.html?vip=4265983&gclid=CjwKCAiA24PVBRBvEiwAyBxf-fClWAAut3622S0Y9KX1sYtJ8rKWOiI9rY2si1UrBMgnWo4aR85vZxoCdUEQAvD_BwE

ama sizin önerdiğiniz daha mantıklı. eğer hem telde hemde cihazı, ın üstünden değerleri görebiliyorsak daha güzel... çünkü xioami nin yazılım işi biraz sıkıntılı..

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Bluetooth özelliği sayesinde Bluetooth destekli bir ağ geçidine bağlantı sağlıyorsunuz.
    Örneğin hava nemlendiricisi var ona bağlı olunca ortamın nemi düşünce çalış şeklinde senaryo ayarlanabiliyor.
    Ağ geçidi yoksa eğer telefondan Mi Home uygulaması ile ortamın sıcaklık ve nemini görebilirsiniz.
    Tabi sıcaklık yada nem belli bir değer üzerine çıkınca veya düşünce bildir şeklinde de senaryolar oluşturulabiliyor.

birde xioaminin agara modeli var.( kare olan)

sanırım onda ön tarafta ekran yok.. sıcaklık ve nemi sadece telefonda mihomede görebiliyoruz. bu ürün daha iyi direct ekrandan da görebiliyoruz. bahsettiğim ürün bu..

https://tr.gearbest.com/access-control/pp_626702.html?vip=4265983&gclid=CjwKCAiA24PVBRBvEiwAyBxf-fClWAAut3622S0Y9KX1sYtJ8rKWOiI9rY2si1UrBMgnWo4aR85vZxoCdUEQAvD_BwE

ama sizin önerdiğiniz daha mantıklı. eğer hem telde hemde cihazı, ın üstünden değerleri görebiliyorsak daha güzel... çünkü xioami nin yazılım işi biraz sıkıntılı..

en ucuzu 7 usd ama renk seçip sepete atınca 15 usd yi buluyor. çok pahalı bu haliyle..
    sizin linkteki. termometre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 9 Mart 2018; 8:37:46 >

• Su geçirmez ve su altında kullanabileceğim bir iPhone kılıfı öneriniz var mı?

Boşuna GoPro'ya para vermeyelim kılıfla halledelim diyorum :)

• 0nur! kullanıcısına yanıt
    https://www.aliexpress.com/item/32833277876/32833277876.html

• Arkadaşlar Ben yurtdışı sitelerinden alışveriş yapan biri değilim, haliyle tecrübem hiç yok ilk defa sipariş verdim.

28 şubat da ürünüm kargoya verildi ve 5 gün sonra yani 05 mart da ürün takip sorgulama ekranına yansıdı ama hep The item is pre-advised yazıyor devamlı bu yazı var hiç değişmiyor, şimdi yine sorgulattım yine değişen birşey yok.

Lütfen anlayanlar bi yardım etsin, acaba sıkıntımı var satıcı ile iletişime geçeyimi ? yoksa bu durum normal mi

• bilgilendirme için sağolun, kart kesilsin alayım bir tane :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keppir -- 9 Mart 2018; 16:48:49 >
  • 1 saat kadar önce kulaklık standı siparişi verdim

Modern Moda Tasarım Evrensel Kulaklık Kulaklık Askı Tutucu Kulaklık Kulaklıklar için Uygun Depolama Standı

Kargo ile birlikte 23 TL geliyor. 35-70 TL arasında olan modeller var ama gerek yok onlara. Bu arada ülkemiz de bu tür ürün satanlar baya fiyatları şişirmişler.

20 TL olanları 65-70 TL den 70-80 TL olanları 200 ve üzeri fiyatla satıyorlar. Resmen kazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 9 Mart 2018; 17:0:58 >

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz ürün yani mi aqara olan, ağ geçidi (gateway) olmadan çalışmaz ayrıca birde ağ geçidi almanız lazım.
    Onun da fiyatı yaklaşık 25 dolar, GB de fiyatlar yüksek fakat indirim kodu yada indirim zamanına denk getirirseniz uygun olur.
    https://xiaomi.eu/store/xiaomi/mijia-smart-home/xiaomi-mijia-smart-home-gateway-3rd-generation-edition-ytc4003cn/

• keppir kullanıcısına yanıt
    Ben bir tane fazla aldım satıyorum 75 TL den verebilirim dilersen.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-teknik-elektronik-test-olcum-cihazi-xiaomi-mijia-bluetooth-sicaklik-ve-nem-olcer-528015766/detay

• quote:

Bahsettiğiniz ürün yani mi aqara olan, ağ geçidi (gateway) olmadan çalışmaz ayrıca birde ağ geçidi almanız lazım.
    Onun da fiyatı yaklaşık 25 dolar, GB de fiyatlar yüksek fakat indirim kodu yada indirim zamanına denk getirirseniz uygun olur.
    https://xiaomi.eu/store/xiaomi/mijia-smart-home/xiaomi-mijia-smart-home-gateway-3rd-generation-edition-ytc4003cn/

tesekkürler...

• hooper113 kullanıcısına yanıt
    Çokta kargo bilgilerine güvenmeyin bazen sağlam çıkıyor bazen takip bilgisi boş yani taşıma firmasına göre değişebiliyor. ürünler yüzde 80-90 oranında geliyor. gelmez ise de disbute açıp paranı geri alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sessiz4154

Çokta kargo bilgilerine güvenmeyin bazen sağlam çıkıyor bazen takip bilgisi boş yani taşıma firmasına göre değişebiliyor. ürünler yüzde 80-90 oranında geliyor. gelmez ise de disbute açıp paranı geri alırsın.

Bu akşam kargonun durumu güncellendi ,şuan hollandadan türkiyeye doğru yola çıkmış,Yani sorun yok.
    Aslında ben ve benim gibiler tez canlılık yapıyor daha aradan 10 gün bile geçmemiş hemen bir sorun arıyoruz,Sonuçta çinden geliyor biraz sabretmek lazım,buda bana tecrübe oldu.

• Bu aliexpresste hızlı şarj destekli güzel bir şarj cihazını hiç indirimden yakalayamadım. Tek girişli olması yeterli benim için. Var mı kalite bir şey şu an fiyatı uygun olan? Ugreen’e bakıyorum devamlı ama fiyatları hep aynı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.