Şimdi Ara

Alien:Isolation PS3/PS4 Ana Konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
7
Favori
16.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla gizlilik, dikkat ve sabır ile gayet güzel bitiriliyor oyun. Tabi zormu evet zor yani normal zorluk ayarında bile oldukça zordu oyun ama çok keyifli olduğu için beni etkilemedi. Zaten gizliliğe alıştınızmı gerisi geliyor sonra bir tek alien zorlar çünkü ufak bir hareketinizde bile sizi farkediyor.

Örneğin geniş bir odada havalandırmanın önünde duruyordum beni farketti direk havalandırmanın içine kaçıp saklandım. Şimdi rahatladım derken meğerse havalandırmanın başka girişide varmış ordan girip beni içeride avladı dumura uğramıştım dehşet yapay zeka var oyunda.

Her oyuncunun mutlaka deneyimlemesi gereken tek kelime ile başyapıt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 24 Ağustos 2017; 11:29:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korku oyunu oynamam fakat seriye olan ilgim yüzünden deneyeyim korkarsam bırakırım dedim. Korktum ama bırakamadım. Oynadığım gerilim/korku adına tek oyun tabi metro türü aksiyonvari oyunları da korku kategorisinde saymıyorsak.

Kesinlikle deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro bu kulvarda değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun 1 yıldır kütüphanedeydi. Kuzenle kardeşlik yapıyoruz o almıştı. Hiç denemedim. Oyunsuzluk dönemine girince mecburiyetten indirdim. Yarım saat oynadım çıktım ve cidden oyun seni gerim gerim gerip yalnızlık hissini iliklerine kadar hissettireceğim mesajı verdi. Bilerek uzun oynamadım , direkt çıktım. Küçükken izlemiştim filmlerini ama hiçbir şey hatırlamıyorum. Birazdan filmlerine başlayacağım oyunu sonra oynayacağım.

Ayrıca şu altyazıları büyük yapmak ya da küçültme-büyütme ayarı koymak çok mu zor ????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 26 Ağustos 2018; 22:10:57 >
  • emreyavuzz61 kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu herkes oynayamaz çünkü aşırı gerilimli olduğundan ya da zorluğundan dolayı yarım bırakan çok kişi var. Altyazıları büyütemezsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu ps3 te çıktığı dönem yanımda arkadaş varken oynayabildim. Hayatımda bu şekilde insanı geren bir korku oyunu oynamadım. Bence bu türdeki son yıllarda çıkmış en iyi oyunlardan.

• bu oyunu karanlıkta ve 7+1 kulaklıkla oynayıp bitirmiştim. hayatımdaki en unutulmaz oyun deneyimlerinden biriydi.

• Oyunu PC'de bitirmiştim zamanında. Benim için muazzam hatta baş yapıttır. Eğer gerilim oyunlarından hoşlanıyorsanız mutlaka alın oynayın.

Sürekli ikincisi gelsin diye gözlüyorum ama gelmeyecek sanırım :(
  • Hiç ölmeden, en zor modda hiç insan öldürmeden bitirip triple orgazm yaşamıştım. Müthiş bir oyundu. Konuyu görünce yaratıktan saklanırken ki atmosfer aklıma geldi direk. Kalp atışlarını ve nefes alıp vermenizi dizginleyemezseniz kafanızı koparıyordu.

• fawkes81 kullanıcısına yanıt
    Promethus gibi sacma bir film yaptilar boyle bir oyundan yararlanmak varken

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Aslında 100 kere ölmüşsündür ama tam ölürken oyunu pause yapıp restart checkpoint yaptığın için trophy yi öyle almışsındır %99:)

• Aynen. 100 kere ölmediysem de dediğin gibi yaptım.

• arkadaşlar bu oyuna çıkan ek paketlerde de Türkçe altyazı desteği var mı? oyunu xbox için aldım ama ek paketler hakkında bilgi bulamadım Türkçeyse ek paketleri de alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

arkadaşlar bu oyuna çıkan ek paketlerde de Türkçe altyazı desteği var mı? oyunu xbox için aldım ama ek paketler hakkında bilgi bulamadım Türkçeyse ek paketleri de alacağım.
    Ana oyunda Türkçe altyazı desteği var mı? Ps4 için soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hell-Riegel

Ana oyunda Türkçe altyazı desteği var mı? Ps4 için soruyorum.

Alıntıları Göster
    sorma ya ben xbox için aldım internette altyazılı gördüğüm için ama millet pc de oynuyormuş. iade etsem mi diye düşünüyorum :/ anlayacağın oyun elimde patladı. inat edip İngilizce oynamayı denerim belki.

• Bu oyunu bende yarım bıraktım nedenini anlayamadığım bir şekilde miğde bulantısı hissediyorum ne zaman oynasam
  • Hayatımda bitirdiğim en zor oyundu. Bu nasıl bir zorluk, kafayı yemişler!

• Oyun gerçekten muhteşem. Gelmiş geçmiş en iyi korku oyunu olabilir. Üstelik silah da kullanabiliyorsunuz. Bazı oyunlar gibi sadece kaçma üzerine değil.

• Babacım bu nedir ya? Altıma bıraktım bırakıcam, en fazla 1 saat oynayabiliyorum korkudan, hele o sesler? Kulaklıkla oynayınca resmen orda gibisiniz.

Bu oyunu oynamadan ölmeyin

• Stranger. S kullanıcısına yanıt

Saçma mı? Çok güzel bir film Prometheus

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.