Şimdi Ara

Alien:Isolation PS3/PS4 Ana Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
7
Favori
16.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ne yalan söyleyim benimde canım çekti. Sık kullanılanlara ekledim sayfayı, 1-2 gün içerisinde alabilirim.
  • Yaratıkla karşılaşmadan gerildim o kadar temkinli hareket ediyorum ki çok uzun sürecek gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu iyi bir ses sistemiyle ya da kulaklıkla oynamanızı öneririm. Ben çok beğendim. Sırf bu oyunu gece rahat rahat oynamak için kulaklık aldım ve pişman olmadım.

Bu arada PS3 kutulu oyunu D&R'dan 59 TL (+4 TL kargo) fiyatla satın aldım. Oyunun Nostromo Edition olduğunu da belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laynis -- 21 Haziran 2015; 23:51:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps4 secondary arıyorum, satmayı düşünen varsa mesaj atabilir.

• oyun vatanda felan ps4 sürümü 80 tl sizce almalımı?
  • gtrstden kullanıcısına yanıt
    Bimekste gördüm dün 80 liraydı. İyi fiyat ama digital 60a kadar düşmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goz_35

Bimekste gördüm dün 80 liraydı. İyi fiyat ama digital 60a kadar düşmüştü.

sağol kardeşim dijital sevmiyorum ben bimekse bakarım bi
  • Arkadaşlar ps4 te oynuyorum her gün belirlli bir miktarda oynuyorum çok önemli yaklaşik kac gunde biter oyun cok mu uzun siz ne kadar da bitirdiniz.

• satan varmı pm
  • Yeni aldım oynuyorum bilimkurgu yaratik vs seven gerilim seven, vur kır değil saklanma heyecan vb şeyler isteyen için birebir. Fiyat olarak internetten oyunu bitirenlerden alırsanız uygun oluyor

• arkadaşlar oyun dnr da 50 tl şu anda
  • Oyun drde 50 lira almak istiyorum korku oyunları sevmeyen daha doğrusu korktuğum için sevmiyorum biri olarak başlamayı düşünüyorum

Oyumda türkçe alt yazı varmı?
    Oyun çok mu korkunç adamı yerinden zıplatır mı?
    Daha önce filmleri izlememiş biri olarak başlıycam kötü mü olur ?

• Transkek kullanıcısına yanıt
    Türkçe altyazı yok.
    Sizin için korkunç olabilir biraz, yer yer zıplatabiliyor.
    Hayır olmaz, ilk filmdeki karakterin kızını oynuyoruz oyunda. Ancak ilk filmiz izleyip oynarsanız oyundan alacağınız keyif artabilir.
  • Merhabalar arkadaşlar ps4 için bu oyunu edinmek istiyorum ancak ne kadar aradıysam ALIEN ISOLATION NOSTROMO EDT PS4 diye çıkıyor bu sürüm sadece dlc mi ? yoksa oyun artı dlc mi ? teşekkürler.

Ayrıca bu oyunu burada kutulu olrak alıp, isveçte aldığım psn hesabına bağlı yurt dışındaki konsolumda oynayacağım. problem çıkarır mı ne bileyim oyunu kutulu olarak ordaki konsoluma taktığımda kopya bişi muamelesi görür mü ? orada ki konsolumda oynamak istersem ban yermiyim ? updateleri, patchleri yükleyebilirmiym (bu soruyu genel bütün buradan alacağım oyunlar için de soruyorum) Aydınlatırsanız hoş olur teşekkürler. :)

Ps4 kameranız varsa ekstra birşeyler ekliyormuş oyuna, bu konuda bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 7 Aralık 2015; 21:26:19 >
  • D&R da 50 tl nasıl fiyat uygunmudur?
    Eski resident evil - silent hill - oynamış arkadaşlar oyun nasıl tatmin edicimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelreis

D&R da 50 tl nasıl fiyat uygunmudur?
    Eski resident evil - silent hill - oynamış arkadaşlar oyun nasıl tatmin edicimi?

PS4'te oynadığım en iyi oyunlardan biri... Gizlilik ve gerilim odaklı insanı strese sokan bir oyun, 50 TL'ye fazlasıyla değer :)
  • cevap için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelreis -- 18 Aralık 2015; 10:56:12 >
  • Oyunu hazır psn de indirimdeyken ortak almak isteyen varsa P.M atabilir.
  • oyunun PSN indiriminin son üç günü arkadaşlar, özellikle Collection versiyonuna ortak isteyen varsa mesaj atsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NateDrake -- 20 Ocak 2016; 11:50:31 >
  • Oyun mükemmel arkadaslar paranın hakkını veriyor. Süphesiz hemen alın derim bu indirim kacmaz.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.