Şimdi Ara

Ali Express kargom hala gelmedi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
3
Favori
12.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.11 mağdurları :) bnmde 3 kargom vardı hala ses yok.
  • vay arkadaş tek ben muzdarip değilmişim ... çok uzadı ya bütün kargolarım 15 -30 güne gelirdi 1.5 ay 2 ay olcak halandaha bir bilgi yok
  • "Seller's shipping method" ibaresini görünce uzaklaşmak gerek. Kargo tüm dünyayı geziyor ucuza gelsin diye.
  • 11.11 de 3 siparişim var bugun biri ulaştı diğerlerine büyük ihtimal 10-15 gün içinde gelir.
     Ali Express kargom hala gelmedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 20 Aralık 2016; 0:41:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ee ne yapacağız bundan sonra bi ümit kargoyumu bekleyeceğiz "Dispute"açsak şimdi paramız yanar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Ali Express kargom hala gelmedi?

aklıma hep bu geliyor
  • Benim china post 18 gündür havada. Kız arkadaşımın siparişi(benden 2-3 gün sonra sipariş verdi) 1 hafta önce geldi ama benimki hala havada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AwerlawK -- 20 Aralık 2016; 21:14:50 >
  • kargo seciminde aliexpressin kargosunu secsek bir etkisi oluyor mu acep?
  • AwerlawK kullanıcısına yanıt
    Benimki 38 gündür havada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AwerlawK kullanıcısına yanıt
    Benim china post havaalanına bile ulaşamadı
    quote:

[Shenzhen] [] Shenzhen exchange bureau has issued letters

2016-11-16 11:46:18

Bu da aliexpress standart shipping (malezya aktarmalı)
    quote:

Departed from transferring country

2016-11-21 15:01:37
  • Konu takipte 12 siparişimin sadece 2 tanesi geldi ?
  • merhabalar... bayram, noel ve bazı önemli zamanlarda kargo, kurye, mektuplarda gecikme yaşanır arkadaşlar. hediyesiydi, alisverisiydi, tebrik kartıydı, mektubuydu cartiydi curtuydu bu tip şeylerde yigilma olur ve dünyanın birçok yerinde bunlara bağlı olarak gecikme vb. sıkıntılar yaşanır... bknz: amazon.de ye olan yoğun ilgiden dolayı kargo problemleri bi anda patladı :) kiminin kargosu hemen yollanıyor kiminin ki uzun süre bekliyor ve geleni gelmeyeni ortam çorba olmuş durumda... geçenlerde benimde aliexpressten üç, dört parça siparişim oldu biri on gün içerisinde elimde oldu(sistemde baktığımda yalnızca çin den çıkış yaptığı gözüküyordu, ülkeye giriş çıkış bilgisi yoktu), diğerleri ülkeye giriş yaptı gözüküyor ama ortalıkta yok ama biliyorum ki gelecek, herzaman böyle olur yılbaşı zamanları :) iki ayda gelen siparislerimde olmuştu... paketleri gelmeyen arkadaşlar biraz daha sabır ;)

• Aliexpress standard ile gelecek olan kargo singapur da kaldi. 26 gun oldu. Satıcı yoğunluk var bekle gelir diyor
  • Bir rus arkadaşta bayaa kızmış

Ali Express kargom hala gelmedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 21 Aralık 2016; 22:45:50 >
  • #1 kullanıcısına yanıt
    bilgiler için teşekkürler
  • Arkadaş bayağı mağdur varmış Adamlar 11.11 diye reklam yaptılar milleti 1-1 yediler
  • Benim 11.11 de aldığım 3 üründen 1 tanesi 20 gün gibi kısa bir sürede geldi 2.de bugün elime ulaştı sonuncusu Çin'den havalanmamış bile kim bilir ne zaman gelecek
  • Malezya kargosu gelen var mı
  • Benimde 40 gün oldu alalı,uçak hâlâ havada nasıl bir uçaksa yakıtı da bitmedi Malezya aktarmalı.
  • Malezya post gumledı 40 gündür uçağı havada göstermek sahtekarlıktan başka birşey değil. İşin tuhafı chına post daha hızlı derler ama o da 16 kasımdan beri shenzhen çıkış gumrugunde bekliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.